'Brighton hakt knoop over transfer Trossard door'

door
'Brighton hakt knoop over transfer Trossard door'

Leandro Trossard moest zich tegen Wales en Nederland telkens tevreden stellen met een invalbeurt in het laatste kwart van de wedstrijd, tot groot onbegrip van vele analisten. Onder meer Aad de Mos en Geert De Vlieger gaven aan dat de 27-jarige aanvaller stilaan een basisplaats verdient bij de Rode Duivels. Dat ligt deels aan het feit dat Eden Hazard bij Real Madrid aan de bank kleeft en niet langer zijn beste niveau haalt, maar ook aan de uitstekende prestaties van Trossard zelf.


Het jeugdproduct van Genk gooit dezer dagen immers hoge ogen in de Premier League. Hij is één van de uitblinkers bij Brighton & Hove Albion, dat met zes gespeelde wedstrijden knap op de vierde plaats staat. Het aandeel van Trossard daarin is groot, want hij scoorde zes keer in zijn laatste twaalf wedstrijden voor de club. Dat zorgde ervoor dat er dan ook snel geopperd werd dat trainer Graham Potter hem zou kunnen meeloodsen naar Chelsea.

Het moment zou daar ook rijp voor zijn, want het huidige contract van Trossard bij Brighton loopt op het einde van het seizoen af. De club beschikt wel over een optie om daar nog een jaar bij te lappen. Het lijkt er echter op dat ze andere plannen hebben, want volgens The Athletic is Brighton van plan om snel de onderhandelingen over een nieuw contract op te starten. Ze willen Trossard dus nog langer dan 2024 aan zich binden.

SLEUTELSPELER
Ondanks het vertrek van Potter wil Brighton zijn ploeg bijeenhouden en daarom mag naast Trossard ook Alexis Mac Allister zich snel aan een contractvoorstel verwachten. De Argentijnse middenvelder is met vier goals voorlopig clubtopschutter en zit in dezelfde contractsituatie als onze landgenoot. Een transfer lijkt er dus niet meteen te komen voor Trossard, die ook onder nieuwe trainer Roberto De Zerbi als een sleutelspeler beschouwd wordt.

Moet Trossard verlengen bij Brighton?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

34
34
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

96
96
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

200
200
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

66
66
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

324
324
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

84
84
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

588
588
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

210
210
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

180
180
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

405
405
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

63
63
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

242
242
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

69
69
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

119
119
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

474
474
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

273
273
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

361
361
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

826
826
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

665
665
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

375
375

Meer sportnieuws