'Brighton hakt knoop over transfer Trossard door'

door
'Brighton hakt knoop over transfer Trossard door'

Leandro Trossard moest zich tegen Wales en Nederland telkens tevreden stellen met een invalbeurt in het laatste kwart van de wedstrijd, tot groot onbegrip van vele analisten. Onder meer Aad de Mos en Geert De Vlieger gaven aan dat de 27-jarige aanvaller stilaan een basisplaats verdient bij de Rode Duivels. Dat ligt deels aan het feit dat Eden Hazard bij Real Madrid aan de bank kleeft en niet langer zijn beste niveau haalt, maar ook aan de uitstekende prestaties van Trossard zelf.


Het jeugdproduct van Genk gooit dezer dagen immers hoge ogen in de Premier League. Hij is één van de uitblinkers bij Brighton & Hove Albion, dat met zes gespeelde wedstrijden knap op de vierde plaats staat. Het aandeel van Trossard daarin is groot, want hij scoorde zes keer in zijn laatste twaalf wedstrijden voor de club. Dat zorgde ervoor dat er dan ook snel geopperd werd dat trainer Graham Potter hem zou kunnen meeloodsen naar Chelsea.

Het moment zou daar ook rijp voor zijn, want het huidige contract van Trossard bij Brighton loopt op het einde van het seizoen af. De club beschikt wel over een optie om daar nog een jaar bij te lappen. Het lijkt er echter op dat ze andere plannen hebben, want volgens The Athletic is Brighton van plan om snel de onderhandelingen over een nieuw contract op te starten. Ze willen Trossard dus nog langer dan 2024 aan zich binden.

SLEUTELSPELER
Ondanks het vertrek van Potter wil Brighton zijn ploeg bijeenhouden en daarom mag naast Trossard ook Alexis Mac Allister zich snel aan een contractvoorstel verwachten. De Argentijnse middenvelder is met vier goals voorlopig clubtopschutter en zit in dezelfde contractsituatie als onze landgenoot. Een transfer lijkt er dus niet meteen te komen voor Trossard, die ook onder nieuwe trainer Roberto De Zerbi als een sleutelspeler beschouwd wordt.

LEES OOK: 'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Moet Trossard verlengen bij Brighton?

Meest recent

Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

0
0
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

17
17
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

93
93
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

77
77
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

97
97
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

229
229
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

27
27
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

135
135
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

144
144
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

129
129
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

184
184
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

319
319
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

251
251
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

110
110
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

85
85
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

45
45
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

146
146
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

93
93
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

781
781
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

100
100
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

419
419
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

148
148
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

275
275
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

250
250
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

344
344

Meer sportnieuws