'Brighton hakt knoop over transfer Trossard door'

door
'Brighton hakt knoop over transfer Trossard door'

Leandro Trossard moest zich tegen Wales en Nederland telkens tevreden stellen met een invalbeurt in het laatste kwart van de wedstrijd, tot groot onbegrip van vele analisten. Onder meer Aad de Mos en Geert De Vlieger gaven aan dat de 27-jarige aanvaller stilaan een basisplaats verdient bij de Rode Duivels. Dat ligt deels aan het feit dat Eden Hazard bij Real Madrid aan de bank kleeft en niet langer zijn beste niveau haalt, maar ook aan de uitstekende prestaties van Trossard zelf.


Het jeugdproduct van Genk gooit dezer dagen immers hoge ogen in de Premier League. Hij is één van de uitblinkers bij Brighton & Hove Albion, dat met zes gespeelde wedstrijden knap op de vierde plaats staat. Het aandeel van Trossard daarin is groot, want hij scoorde zes keer in zijn laatste twaalf wedstrijden voor de club. Dat zorgde ervoor dat er dan ook snel geopperd werd dat trainer Graham Potter hem zou kunnen meeloodsen naar Chelsea.

Het moment zou daar ook rijp voor zijn, want het huidige contract van Trossard bij Brighton loopt op het einde van het seizoen af. De club beschikt wel over een optie om daar nog een jaar bij te lappen. Het lijkt er echter op dat ze andere plannen hebben, want volgens The Athletic is Brighton van plan om snel de onderhandelingen over een nieuw contract op te starten. Ze willen Trossard dus nog langer dan 2024 aan zich binden.

SLEUTELSPELER
Ondanks het vertrek van Potter wil Brighton zijn ploeg bijeenhouden en daarom mag naast Trossard ook Alexis Mac Allister zich snel aan een contractvoorstel verwachten. De Argentijnse middenvelder is met vier goals voorlopig clubtopschutter en zit in dezelfde contractsituatie als onze landgenoot. Een transfer lijkt er dus niet meteen te komen voor Trossard, die ook onder nieuwe trainer Roberto De Zerbi als een sleutelspeler beschouwd wordt.

Moet Trossard verlengen bij Brighton?

Meest recent

Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

47
47
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

599
599
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

66
66
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

191
191
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

100
100
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

176
176
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

210
210
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

28
28
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

204
204
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

276
276
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

96
96
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

168
168
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

134
134
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

308
308
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

73
73
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

172
172
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

200
200
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

220
220
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

93
93
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

252
252
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

330
330
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

178
178
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

245
245
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

197
197
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

36
36

Meer sportnieuws