'Brighton hakt knoop over transfer Trossard door'

door
'Brighton hakt knoop over transfer Trossard door'

Leandro Trossard moest zich tegen Wales en Nederland telkens tevreden stellen met een invalbeurt in het laatste kwart van de wedstrijd, tot groot onbegrip van vele analisten. Onder meer Aad de Mos en Geert De Vlieger gaven aan dat de 27-jarige aanvaller stilaan een basisplaats verdient bij de Rode Duivels. Dat ligt deels aan het feit dat Eden Hazard bij Real Madrid aan de bank kleeft en niet langer zijn beste niveau haalt, maar ook aan de uitstekende prestaties van Trossard zelf.


Het jeugdproduct van Genk gooit dezer dagen immers hoge ogen in de Premier League. Hij is één van de uitblinkers bij Brighton & Hove Albion, dat met zes gespeelde wedstrijden knap op de vierde plaats staat. Het aandeel van Trossard daarin is groot, want hij scoorde zes keer in zijn laatste twaalf wedstrijden voor de club. Dat zorgde ervoor dat er dan ook snel geopperd werd dat trainer Graham Potter hem zou kunnen meeloodsen naar Chelsea.

Het moment zou daar ook rijp voor zijn, want het huidige contract van Trossard bij Brighton loopt op het einde van het seizoen af. De club beschikt wel over een optie om daar nog een jaar bij te lappen. Het lijkt er echter op dat ze andere plannen hebben, want volgens The Athletic is Brighton van plan om snel de onderhandelingen over een nieuw contract op te starten. Ze willen Trossard dus nog langer dan 2024 aan zich binden.

SLEUTELSPELER
Ondanks het vertrek van Potter wil Brighton zijn ploeg bijeenhouden en daarom mag naast Trossard ook Alexis Mac Allister zich snel aan een contractvoorstel verwachten. De Argentijnse middenvelder is met vier goals voorlopig clubtopschutter en zit in dezelfde contractsituatie als onze landgenoot. Een transfer lijkt er dus niet meteen te komen voor Trossard, die ook onder nieuwe trainer Roberto De Zerbi als een sleutelspeler beschouwd wordt.

LEES OOK: Engeland gonst: De Cuyper belandt in z’n ergste nachtmerrie

Moet Trossard verlengen bij Brighton?

Meest recent

'Sunderland wil nieuwe miljoenenslag slaan bij Club Brugge'

Na negen speeldagen telt de Premier League de nodige verrassingen en daar is Sunderland ...

78
78
'Grote opluchting na nieuwe ontwikkeling DAZN-soap'

Het is de laatste weken bibberen voor de Pro League en de Belgische profclubs door de ontwikkelingen ...

117
117
Geweldige dag voor deze Standard-man: "Zo gelukkig"

Standard kreeg een week geleden nog een pandoering, maar kan intussen weer lachen. Het stootte ...

21
21
Standard lonkt naar top zes na zege in Waalse kraker

Standard kreeg vorige week nog een pandoering van AA Gent, maar heeft die vakkundig doorgespoeld. De ...

59
59
'Bakayoko sluit opmerkelijke transferdeal met Leipzig'

Onder Domenico Tedesco was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar sinds de ...

34
34
Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Op Halloweenavond werd er stevig gebibberd in de Challenger Pro League. In een zinderend ...

36
36
Antwerp nog in Play-Off I? Wils is duidelijk

Antwerp slaagde er deze week eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen door in de beker Eupen ...

49
49
Volgende Belgische topcoach? Martens pakt fraaie prijs

De voorbije jaren lijkt er een nieuwe generatie Belgische trainers op te staan. Vincent Kompany ...

31
31
Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

97
97
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

146
146
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

69
69
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

103
103
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

49
49
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

194
194
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

257
257
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

206
206
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

269
269
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

172
172
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

110
110
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

460
460
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

57
57
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

372
372
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

88
88
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

327
327
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

236
236

Meer sportnieuws