'Brighton hakt knoop over transfer Trossard door'

207 stemmen
'Brighton hakt knoop over transfer Trossard door'

Leandro Trossard moest zich tegen Wales en Nederland telkens tevreden stellen met een invalbeurt in het laatste kwart van de wedstrijd, tot groot onbegrip van vele analisten. Onder meer Aad de Mos en Geert De Vlieger gaven aan dat de 27-jarige aanvaller stilaan een basisplaats verdient bij de Rode Duivels. Dat ligt deels aan het feit dat Eden Hazard bij Real Madrid aan de bank kleeft en niet langer zijn beste niveau haalt, maar ook aan de uitstekende prestaties van Trossard zelf.


Het jeugdproduct van Genk gooit dezer dagen immers hoge ogen in de Premier League. Hij is één van de uitblinkers bij Brighton & Hove Albion, dat met zes gespeelde wedstrijden knap op de vierde plaats staat. Het aandeel van Trossard daarin is groot, want hij scoorde zes keer in zijn laatste twaalf wedstrijden voor de club. Dat zorgde ervoor dat er dan ook snel geopperd werd dat trainer Graham Potter hem zou kunnen meeloodsen naar Chelsea.

Het moment zou daar ook rijp voor zijn, want het huidige contract van Trossard bij Brighton loopt op het einde van het seizoen af. De club beschikt wel over een optie om daar nog een jaar bij te lappen. Het lijkt er echter op dat ze andere plannen hebben, want volgens The Athletic is Brighton van plan om snel de onderhandelingen over een nieuw contract op te starten. Ze willen Trossard dus nog langer dan 2024 aan zich binden.

SLEUTELSPELER
Ondanks het vertrek van Potter wil Brighton zijn ploeg bijeenhouden en daarom mag naast Trossard ook Alexis Mac Allister zich snel aan een contractvoorstel verwachten. De Argentijnse middenvelder is met vier goals voorlopig clubtopschutter en zit in dezelfde contractsituatie als onze landgenoot. Een transfer lijkt er dus niet meteen te komen voor Trossard, die ook onder nieuwe trainer Roberto De Zerbi als een sleutelspeler beschouwd wordt.

Moet Trossard verlengen bij Brighton?

Meest recent

'Vandenhaute & Alderweireld willen Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

1
1
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

42
42
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

153
153
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

49
49
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

57
57
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

35
35
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

114
114
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

62
62
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

47
47
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

287
287
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

173
173
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

196
196
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

384
384
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

98
98
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

229
229
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

407
407
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

191
191
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

177
177
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

75
75
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

300
300
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

297
297
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

102
102
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

353
353
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1090
1090

Meer sportnieuws