Tielemans getipt bij grootmacht: "Hij is perfect voor hen"

99 stemmen
Tielemans getipt bij grootmacht:

Youri Tielemans leek in de zomer na 3,5 jaar bij Leicester City een stap hogerop te gaan zetten, maar dat kwam er uiteindelijk niet van. De vraagprijs van de Foxes bleek toch iets te gortig voor een speler die bezig is aan zijn laatste contractjaar, waardoor de Rode Duivel uiteindelijk nog minstens enkele maanden zal moeten wachten op zijn transfer.


De kans lijkt momenteel het grootst dat Tielemans in de zomer gratis zal vertrekken. Op die manier wordt hij immers één van de meest interessante opties op de transfermarkt en wellicht zullen ook de nodige Europese grootmachten dan in de rij staan om zich van zijn diensten te verzekeren. Volgens Hal Robson-Kanu, voormalig Welsh international en op EURO 2016 kwelduivel van de Rode Duivels, is Tielemans daar ook meer dan klaar voor.

"Ik heb nog tegen hem gespeeld en ik kan zeggen dat hij een speler is voor de top vier in de Premier League. Zijn balbehandeling, de manier waarop hij het spel bepaalt, hij kan de bal tussen de lijnen spelen en is aanspeelbaar in kleine ruimtes. Hij kan infiltreren en de tegenstander vanuit een diepere positie pijn doen", zegt de ex-spits aan talkSPORT. Hij ziet ook een perfecte club voor Tielemans. "Dat is iets voor fans van Arsenal. Hij zou perfect geweest zijn voor de manier waarop ze willen spelen. Natuurlijk was het nu niet 'meant to be', maar het zal een interessante zomer worden voor Tielemans."

ANDERE OPTIES
Tielemans werd vrijwel de hele zomer gelinkt aan Arsenal, maar uiteindelijk werden de Gunners nooit concreet. Mikel Arteta lijkt inmiddels doorgeschakeld te zijn naar andere doelwitten, want in de zomer kwam al Fabio Vieira van FC Porto en in januari zou Arsenal een nieuwe poging willen wagen om Douglas Luiz bij Aston Villa weg te kapen. Voor Tielemans zullen er in de zomer ongetwijfeld nog andere opties zich aandienen.

LEES OOK: ‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Was Arsenal de perfecte club geweest voor Tielemans?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

55
55
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

10
10
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

41
41
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

30
30
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

168
168
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

241
241
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

19
19
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

54
54
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

135
135
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

61
61
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

115
115
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

85
85
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

428
428
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

195
195
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

324
324
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

199
199
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

246
246
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

67
67
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

295
295
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

173
173
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

567
567
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

125
125
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

116
116
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

453
453
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

143
143
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

866
866

Meer sportnieuws