Tielemans getipt bij grootmacht: "Hij is perfect voor hen"

door
Tielemans getipt bij grootmacht:

Youri Tielemans leek in de zomer na 3,5 jaar bij Leicester City een stap hogerop te gaan zetten, maar dat kwam er uiteindelijk niet van. De vraagprijs van de Foxes bleek toch iets te gortig voor een speler die bezig is aan zijn laatste contractjaar, waardoor de Rode Duivel uiteindelijk nog minstens enkele maanden zal moeten wachten op zijn transfer.


De kans lijkt momenteel het grootst dat Tielemans in de zomer gratis zal vertrekken. Op die manier wordt hij immers één van de meest interessante opties op de transfermarkt en wellicht zullen ook de nodige Europese grootmachten dan in de rij staan om zich van zijn diensten te verzekeren. Volgens Hal Robson-Kanu, voormalig Welsh international en op EURO 2016 kwelduivel van de Rode Duivels, is Tielemans daar ook meer dan klaar voor.

"Ik heb nog tegen hem gespeeld en ik kan zeggen dat hij een speler is voor de top vier in de Premier League. Zijn balbehandeling, de manier waarop hij het spel bepaalt, hij kan de bal tussen de lijnen spelen en is aanspeelbaar in kleine ruimtes. Hij kan infiltreren en de tegenstander vanuit een diepere positie pijn doen", zegt de ex-spits aan talkSPORT. Hij ziet ook een perfecte club voor Tielemans. "Dat is iets voor fans van Arsenal. Hij zou perfect geweest zijn voor de manier waarop ze willen spelen. Natuurlijk was het nu niet 'meant to be', maar het zal een interessante zomer worden voor Tielemans."

ANDERE OPTIES
Tielemans werd vrijwel de hele zomer gelinkt aan Arsenal, maar uiteindelijk werden de Gunners nooit concreet. Mikel Arteta lijkt inmiddels doorgeschakeld te zijn naar andere doelwitten, want in de zomer kwam al Fabio Vieira van FC Porto en in januari zou Arsenal een nieuwe poging willen wagen om Douglas Luiz bij Aston Villa weg te kapen. Voor Tielemans zullen er in de zomer ongetwijfeld nog andere opties zich aandienen.

LEES OOK: 'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Was Arsenal de perfecte club geweest voor Tielemans?

Meest recent

Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

2
2
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

16
16
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

22
22
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

22
22
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

63
63
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

42
42
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

89
89
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

105
105
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

263
263
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

253
253
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

388
388
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

333
333
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

269
269
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

320
320
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

89
89
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

202
202
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

290
290
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

68
68
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

128
128
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

189
189
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

200
200
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

282
282
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

128
128
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40

Meer sportnieuws