Tielemans getipt bij grootmacht: "Hij is perfect voor hen"

door
Tielemans getipt bij grootmacht:

Youri Tielemans leek in de zomer na 3,5 jaar bij Leicester City een stap hogerop te gaan zetten, maar dat kwam er uiteindelijk niet van. De vraagprijs van de Foxes bleek toch iets te gortig voor een speler die bezig is aan zijn laatste contractjaar, waardoor de Rode Duivel uiteindelijk nog minstens enkele maanden zal moeten wachten op zijn transfer.


De kans lijkt momenteel het grootst dat Tielemans in de zomer gratis zal vertrekken. Op die manier wordt hij immers één van de meest interessante opties op de transfermarkt en wellicht zullen ook de nodige Europese grootmachten dan in de rij staan om zich van zijn diensten te verzekeren. Volgens Hal Robson-Kanu, voormalig Welsh international en op EURO 2016 kwelduivel van de Rode Duivels, is Tielemans daar ook meer dan klaar voor.

"Ik heb nog tegen hem gespeeld en ik kan zeggen dat hij een speler is voor de top vier in de Premier League. Zijn balbehandeling, de manier waarop hij het spel bepaalt, hij kan de bal tussen de lijnen spelen en is aanspeelbaar in kleine ruimtes. Hij kan infiltreren en de tegenstander vanuit een diepere positie pijn doen", zegt de ex-spits aan talkSPORT. Hij ziet ook een perfecte club voor Tielemans. "Dat is iets voor fans van Arsenal. Hij zou perfect geweest zijn voor de manier waarop ze willen spelen. Natuurlijk was het nu niet 'meant to be', maar het zal een interessante zomer worden voor Tielemans."

ANDERE OPTIES
Tielemans werd vrijwel de hele zomer gelinkt aan Arsenal, maar uiteindelijk werden de Gunners nooit concreet. Mikel Arteta lijkt inmiddels doorgeschakeld te zijn naar andere doelwitten, want in de zomer kwam al Fabio Vieira van FC Porto en in januari zou Arsenal een nieuwe poging willen wagen om Douglas Luiz bij Aston Villa weg te kapen. Voor Tielemans zullen er in de zomer ongetwijfeld nog andere opties zich aandienen.

LEES OOK: Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Was Arsenal de perfecte club geweest voor Tielemans?

Meest recent

'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

31
31
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

51
51
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

18
18
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

109
109
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

80
80
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

296
296
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

23
23
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

181
181
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

109
109
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

56
56
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

111
111
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

246
246
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

188
188
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

23
23
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

62
62
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

120
120
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

469
469
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

97
97
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

707
707
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

712
712
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

119
119
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

464
464
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

140
140
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

164
164

Meer sportnieuws