Tielemans getipt bij grootmacht: "Hij is perfect voor hen"

door
Tielemans getipt bij grootmacht:

Youri Tielemans leek in de zomer na 3,5 jaar bij Leicester City een stap hogerop te gaan zetten, maar dat kwam er uiteindelijk niet van. De vraagprijs van de Foxes bleek toch iets te gortig voor een speler die bezig is aan zijn laatste contractjaar, waardoor de Rode Duivel uiteindelijk nog minstens enkele maanden zal moeten wachten op zijn transfer.


De kans lijkt momenteel het grootst dat Tielemans in de zomer gratis zal vertrekken. Op die manier wordt hij immers één van de meest interessante opties op de transfermarkt en wellicht zullen ook de nodige Europese grootmachten dan in de rij staan om zich van zijn diensten te verzekeren. Volgens Hal Robson-Kanu, voormalig Welsh international en op EURO 2016 kwelduivel van de Rode Duivels, is Tielemans daar ook meer dan klaar voor.

"Ik heb nog tegen hem gespeeld en ik kan zeggen dat hij een speler is voor de top vier in de Premier League. Zijn balbehandeling, de manier waarop hij het spel bepaalt, hij kan de bal tussen de lijnen spelen en is aanspeelbaar in kleine ruimtes. Hij kan infiltreren en de tegenstander vanuit een diepere positie pijn doen", zegt de ex-spits aan talkSPORT. Hij ziet ook een perfecte club voor Tielemans. "Dat is iets voor fans van Arsenal. Hij zou perfect geweest zijn voor de manier waarop ze willen spelen. Natuurlijk was het nu niet 'meant to be', maar het zal een interessante zomer worden voor Tielemans."

ANDERE OPTIES
Tielemans werd vrijwel de hele zomer gelinkt aan Arsenal, maar uiteindelijk werden de Gunners nooit concreet. Mikel Arteta lijkt inmiddels doorgeschakeld te zijn naar andere doelwitten, want in de zomer kwam al Fabio Vieira van FC Porto en in januari zou Arsenal een nieuwe poging willen wagen om Douglas Luiz bij Aston Villa weg te kapen. Voor Tielemans zullen er in de zomer ongetwijfeld nog andere opties zich aandienen.

LEES OOK: OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Was Arsenal de perfecte club geweest voor Tielemans?

Meest recent

Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

157
157
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

23
23
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

21
21
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

206
206
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

77
77
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

464
464
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

371
371
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

331
331
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

49
49
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

903
903
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

240
240
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

429
429
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

75
75
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1074
1074
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

111
111
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

206
206
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

327
327
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

121
121
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

407
407
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

351
351
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

80
80
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

41
41
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

966
966
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

98
98
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

175
175

Meer sportnieuws