Gullit kritisch voor toptransfer van Antwerp

308
Gullit kritisch voor toptransfer van Antwerp

Royal Antwerp FC haalde enkele zeer goede spelers in huis. Eén van hen is Calvin Stengs, die wordt gehuurd van OGC Nice. Ruud Gulliet is kritisch voor hem.


Stengs was bij AZ een zeer leuke speler, maar hij was ook nog wat wisselvallig. De overstap van de subtop va de Eredivisie naar de subtop in de Ligue 1 was toch wat te hoog. Gullit, in zijn tijd een speler van wereldklasse bij onder meer AC Milan en PSV, ziet dat Stengs toch moeite heeft in het buitenland.

"De meeste jongens die nu allemaal transfers hebben gemaakt, zitten op de bank. Stengs bijvoorbeeld, waar is hij gebleven? Dat is zonde. Het zijn allemaal spelers die een grote droom hadden die het niet waargemaakt hebben. En er zijn er nog heel veel. Bergwijn ook, die had in Engeland toch wel moeite, en hij komt in Nederland en scoort meteen drie en twee keer. Dat zijn de verhoudingen”, zegt hij aan Voetbalzone.

REVIVAL BIJ ANTWERP

 Marc Overmars wist Stengs op huurbasis, zonder aankoopoptie, naar de Jupiler Pro League te halen. De nog altijd maar 23-jarige flankaanvaller liet al flarden van zijn potentieel zien. Stengs is meteen een basispion geworden in de ploeg van Mark van Bommel en na twee wedstrijden heeft hij één assist achter zijn naam staan. Stengs is met zijn creativiteit nu al een belangrijke pion en op de Bosuil lijken ze met de Nederlander een extra smaakmaker in huis te hebben. In Nederland houden ze zijn verrichtingen alvast in de gaten.

LEES OOK: RAFC-fan Kim Huybrechts beleeft dubbel drama in Antwerpen

Gaat Stengs een topseizoen draaien bij Antwerp?

Meest recent

Leko moet puzzelen: debutant aan aftrap bij Club Brugge?

Club Brugge won zondag met 3-1 van Antwerp, maar net zoals enkele dagen eerder tegen Aston Villa ...

56
56
Coucke ziet nieuwe storm losbarsten aan Belgische kust

Het zomerse plaatje aan de Belgische kust krijgt een opvallend staartje. Wat voor heel wat ...

6
6
AA Gent strikt goudhaantje: contract tot medio 2030

Na het 1-1 gelijkspel in Genk is AA Gent zijn perfect rapport kwijt, maar met een 16 op 18 zijn de ...

50
50
'Club Brugge dumpt Sommer: vervanger al in wachtkamer'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

305
305
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

75
75
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

470
470
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

125
125
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

678
678
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

62
62
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

74
74
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

946
946
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

54
54
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

66
66
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

225
225
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

151
151
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

378
378
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

182
182
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

88
88
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

134
134
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

261
261
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

111
111
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

596
596
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

608
608
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

427
427

Meer sportnieuws