Gullit kritisch voor toptransfer van Antwerp

door
Gullit kritisch voor toptransfer van Antwerp

Royal Antwerp FC haalde enkele zeer goede spelers in huis. Eén van hen is Calvin Stengs, die wordt gehuurd van OGC Nice. Ruud Gulliet is kritisch voor hem.


Stengs was bij AZ een zeer leuke speler, maar hij was ook nog wat wisselvallig. De overstap van de subtop va de Eredivisie naar de subtop in de Ligue 1 was toch wat te hoog. Gullit, in zijn tijd een speler van wereldklasse bij onder meer AC Milan en PSV, ziet dat Stengs toch moeite heeft in het buitenland.

"De meeste jongens die nu allemaal transfers hebben gemaakt, zitten op de bank. Stengs bijvoorbeeld, waar is hij gebleven? Dat is zonde. Het zijn allemaal spelers die een grote droom hadden die het niet waargemaakt hebben. En er zijn er nog heel veel. Bergwijn ook, die had in Engeland toch wel moeite, en hij komt in Nederland en scoort meteen drie en twee keer. Dat zijn de verhoudingen”, zegt hij aan Voetbalzone.

REVIVAL BIJ ANTWERP

 Marc Overmars wist Stengs op huurbasis, zonder aankoopoptie, naar de Jupiler Pro League te halen. De nog altijd maar 23-jarige flankaanvaller liet al flarden van zijn potentieel zien. Stengs is meteen een basispion geworden in de ploeg van Mark van Bommel en na twee wedstrijden heeft hij één assist achter zijn naam staan. Stengs is met zijn creativiteit nu al een belangrijke pion en op de Bosuil lijken ze met de Nederlander een extra smaakmaker in huis te hebben. In Nederland houden ze zijn verrichtingen alvast in de gaten.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Gaat Stengs een topseizoen draaien bij Antwerp?

Meest recent

Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

8
8
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

20
20
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

179
179
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

219
219
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

63
63
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

495
495
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

232
232
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

276
276
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

95
95
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

139
139
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

48
48
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

78
78
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

399
399
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

54
54
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

54
54
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

134
134
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

128
128
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

188
188
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

42
42
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

167
167
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

368
368
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

118
118
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

215
215
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

60
60
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

55
55

Meer sportnieuws