Jaloezie richting Antwerp: "Hij was zogezegd niet goed genoeg"

door
Jaloezie richting Antwerp:

De afgelopen jaren trokken veel Belgische talenten naar VfL Wolfsburg. Een vreemde beslissing, aangezien de Duitse club al vele jaren een heel onstabiele werkomgeving is. Een speler van de club is kritisch voor de manier van handelen binnen de organisatie.


Wolfsburg gaat weer een seizoen tegen de degradatie moeten vechten. De club van Sebastiaan Bornauw, Koen Casteels en Lukas Nmecha heeft Niko Kovac als trainer, maar die ligt ook al onder vuur. Wolfsburg is een duiventil, waar het als coach niet goed vertoeven. Vincent Kompany, die afgelopen zomer werd genoemd bij de club, zal blij zijn dat hij niet in dit wespennest is terechtgekomen.

BEHOUD

Josuha Guilavogui is van mening dat iedereen binnen Wolfsburg voor de spiegel moet staan. Dat Kovac zou moeten vertrekken, kan bij hem op weinig begrip rekenen. Hij haalt Mark van Bommel aan als het voorbeeld. Hij begon zeer goed in Duitsland, kende een mindere periode en werd meteen ontslagen. “We moeten er eens mee stoppen. Mark van Bommel moest ook ineens weg. Hij was zogenaamd niet goed genoeg. En nu? Nu is hij hartstikke succesvol in België. En nu moet Niko Kovac ook gaan? Wij als spelers hebben de verantwoordelijkheid voor de prestaties. Wij moeten dingen beter gaan maken”, aldus de Kroaat in Kicker.

Wolfsburg is een club met zeer veel geld, maar de echte weg naar de top heeft het nooit kunnen inzetten. Het vertoefde er soms wel, maar zakte telkens diep terug. Ook dit seizoen draait het dus weer vierkant met een voorlaatste plaats in de Bundesliga.

LEES OOK: 'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Een wanbeleid bij Wolfsburg?

Meest recent

Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

7
7
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

200
200
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

118
118
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

37
37
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

68
68
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

75
75
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

56
56
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

137
137
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

116
116
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

109
109
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

368
368
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

631
631
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

166
166
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

161
161
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

367
367
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

24
24
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

117
117
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

129
129
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

279
279
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

129
129
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

77
77
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

101
101
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

212
212
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

50
50
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

194
194

Meer sportnieuws