Jaloezie richting Antwerp: "Hij was zogezegd niet goed genoeg"

184 stemmen
Jaloezie richting Antwerp:

De afgelopen jaren trokken veel Belgische talenten naar VfL Wolfsburg. Een vreemde beslissing, aangezien de Duitse club al vele jaren een heel onstabiele werkomgeving is. Een speler van de club is kritisch voor de manier van handelen binnen de organisatie.


Wolfsburg gaat weer een seizoen tegen de degradatie moeten vechten. De club van Sebastiaan Bornauw, Koen Casteels en Lukas Nmecha heeft Niko Kovac als trainer, maar die ligt ook al onder vuur. Wolfsburg is een duiventil, waar het als coach niet goed vertoeven. Vincent Kompany, die afgelopen zomer werd genoemd bij de club, zal blij zijn dat hij niet in dit wespennest is terechtgekomen.

BEHOUD

Josuha Guilavogui is van mening dat iedereen binnen Wolfsburg voor de spiegel moet staan. Dat Kovac zou moeten vertrekken, kan bij hem op weinig begrip rekenen. Hij haalt Mark van Bommel aan als het voorbeeld. Hij begon zeer goed in Duitsland, kende een mindere periode en werd meteen ontslagen. “We moeten er eens mee stoppen. Mark van Bommel moest ook ineens weg. Hij was zogenaamd niet goed genoeg. En nu? Nu is hij hartstikke succesvol in België. En nu moet Niko Kovac ook gaan? Wij als spelers hebben de verantwoordelijkheid voor de prestaties. Wij moeten dingen beter gaan maken”, aldus de Kroaat in Kicker.

Wolfsburg is een club met zeer veel geld, maar de echte weg naar de top heeft het nooit kunnen inzetten. Het vertoefde er soms wel, maar zakte telkens diep terug. Ook dit seizoen draait het dus weer vierkant met een voorlaatste plaats in de Bundesliga.

LEES OOK: Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Een wanbeleid bij Wolfsburg?

Meest recent

De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

0
0
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

4
4
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

149
149
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

58
58
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

9
9
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

61
61
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

226
226
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

153
153
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

42
42
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

87
87
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

226
226
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

83
83
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

475
475
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

356
356
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

157
157
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

186
186
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

582
582
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

426
426
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

127
127
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

348
348
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

238
238
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

287
287
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

176
176
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

99
99
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

572
572

Meer sportnieuws