Antwerp-CEO tikt Alderweireld op de vingers

308 stemmen
Antwerp-CEO tikt Alderweireld op de vingers

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich opnieuw op gang. Voor Antwerp gebeurt dat op zondag met een trip naar Kortrijk, waar de Great Old zijn historische zegereeks kan verderzetten. Het heeft na negen speeldagen nog steeds een foutloos rapport en kan straks al zijn tiende overwinning op rij boeken, waarmee het zijn voorsprong op achtervolgers Genk en Club Brugge op minstens vijf en acht punten kan houden.


Er is de voorbije maanden heel wat veranderd op de Bosuil, maar dat lijkt voorlopig alleen positieve effecten te hebben. De aanstelling van Marc Overmars als technisch directeur en Mark van Bommel als trainer blijkt tot dusver een schot in de roos te zijn, terwijl ook de aanwinsten zich alsmaar meer beginnen tonen. Vincent Janssen komt er bijvoorbeeld na een moeilijk begin alsmaar meer door.

Ook Toby Alderweireld toonde zich snel een meerwaarde, al hoeft dat niet te verbazen. Het was een straffe stunt dat Antwerp de 33-jarige Rode Duivel terug naar België wist te lokken, want Alderweireld verdiende goed zijn brood in Qatar bij Al Duhail, dat een jaar geleden nog 15 miljoen euro voor hem betaald had. De verdediger wou echter graag naar zijn heimat terugkeren en was daarvoor zelfs té gretig. Zo moest CEO Sven Jaecques hem zelfs op de vingers tikken.

ONNODIG
Op een bepaald moment stuurde Alderweireld op zijn sociale media een foto de wereld in met als boodschap 'Relaxing And Feeling Content'. Die initialen deden uiteraard heel wat speculatie oplaaien. "Dat vond ik op dat moment totaal niet nodig", verklaart Jaecques in Sjotcast. "We waren er toen dichtbij, maar dat soort zaken kunnen de onderhandelingen toch nog bemoeilijken. Toby en zijn familie wilden ontzettend graag terugkomen. Dat siert hen en dat vind ik tof. Maar op dat moment was die tweet géén hulp voor ons. Toen heb ik zijn makelaar toch eens gebeld. Die wist uiteraard van niks."

LEES OOK: Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak
596

Was dat een domme zet van Alderweireld?

Meest recent

Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

22
22
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

35
35
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

17
17
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

257
257
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

43
43
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

25
25
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

189
189
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

87
87
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

133
133
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

340
340
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

304
304
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

79
79
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

52
52
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

168
168
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

156
156
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

55
55
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

429
429
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

317
317
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

299
299
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

76
76
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

314
314
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

375
375
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

116
116
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

70
70
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

448
448

Meer sportnieuws