Antwerp-CEO tikt Alderweireld op de vingers

door
Antwerp-CEO tikt Alderweireld op de vingers

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich opnieuw op gang. Voor Antwerp gebeurt dat op zondag met een trip naar Kortrijk, waar de Great Old zijn historische zegereeks kan verderzetten. Het heeft na negen speeldagen nog steeds een foutloos rapport en kan straks al zijn tiende overwinning op rij boeken, waarmee het zijn voorsprong op achtervolgers Genk en Club Brugge op minstens vijf en acht punten kan houden.


Er is de voorbije maanden heel wat veranderd op de Bosuil, maar dat lijkt voorlopig alleen positieve effecten te hebben. De aanstelling van Marc Overmars als technisch directeur en Mark van Bommel als trainer blijkt tot dusver een schot in de roos te zijn, terwijl ook de aanwinsten zich alsmaar meer beginnen tonen. Vincent Janssen komt er bijvoorbeeld na een moeilijk begin alsmaar meer door.

Ook Toby Alderweireld toonde zich snel een meerwaarde, al hoeft dat niet te verbazen. Het was een straffe stunt dat Antwerp de 33-jarige Rode Duivel terug naar België wist te lokken, want Alderweireld verdiende goed zijn brood in Qatar bij Al Duhail, dat een jaar geleden nog 15 miljoen euro voor hem betaald had. De verdediger wou echter graag naar zijn heimat terugkeren en was daarvoor zelfs té gretig. Zo moest CEO Sven Jaecques hem zelfs op de vingers tikken.

ONNODIG
Op een bepaald moment stuurde Alderweireld op zijn sociale media een foto de wereld in met als boodschap 'Relaxing And Feeling Content'. Die initialen deden uiteraard heel wat speculatie oplaaien. "Dat vond ik op dat moment totaal niet nodig", verklaart Jaecques in Sjotcast. "We waren er toen dichtbij, maar dat soort zaken kunnen de onderhandelingen toch nog bemoeilijken. Toby en zijn familie wilden ontzettend graag terugkomen. Dat siert hen en dat vind ik tof. Maar op dat moment was die tweet géén hulp voor ons. Toen heb ik zijn makelaar toch eens gebeld. Die wist uiteraard van niks."

LEES OOK: Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Was dat een domme zet van Alderweireld?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

33
33
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

55
55
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

16
16
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

115
115
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

167
167
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

191
191
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

427
427
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

88
88
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

436
436
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

477
477
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

274
274
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

158
158
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

59
59
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

168
168
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

68
68
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

83
83
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

234
234
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

667
667
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

113
113
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

192
192
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

290
290
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

251
251
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

148
148
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

43
43
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

121
121

Meer sportnieuws