Walem waarschuwt RSCA: "Hij wordt gevolgd door alle grote clubs"

446 stemmen
Walem waarschuwt RSCA:

RSC Anderlecht kende rustige weken door de interlandbreak en de zege tegen KV Kortrijk. Het wordt echter tijd dat Paars-Wit ook goed gaat spelen in combinatie met puntengewin. Geeft Felice Mazzu tegen Sporting Charleroi een jong talent een kans?


Anderlecht moet tegen Charleroi Francis Amuzu nog missen en Mazzu moet daardoor oplossingen zoeken. Het bestuur haalde geen vervanger voor Sergio Gomez en daardoor is het door één blessure al meteen puzzelen. Julien Duranville viel al een aantal keren in, maar ideaal is deze positie niet in een 3-5-2. De 16-jarige knaap komt beter tot zijn recht in een 4-3-3, maar toch zou Johan Walem hem hem laten starten.

BASISPLAATS

Hij vindt dat Duranville in zijn invalbeurten heeft bewezen dat hij een basisplaats verdient. De trainer is ook van mening dat je een jong talent moet laten starten als hij daar klaar voor is en alles lijkt erop te wijzen dat Duranville zich zeer goed ontwikkelt. Het is dan aan Mazzu om de speler tevreden te houden als hij nadien weer naar de bank zou verhuizen. Jelle Van Damme vindt ook dat Duranville moet spelen, want hij bewijst dat hij momenteel één van de beteren is bij Anderlecht. De beste moet spelen, ongeacht zijn leeftijd.

In La Dernière Heure vertelt Walem ook dat alle grote Europese topclubs de prestaties van Duranville op de voet volgen. Borussia Dortmund en Bayern München deden al aanbiedingen op het talent dat nog tot medio 2024 onder contract ligt in het Lotto Park.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Moet Duranville starten tegen Charleroi?

Meest recent

De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

37
37
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

252
252
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

140
140
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

217
217
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

132
132
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

37
37
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

109
109
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

64
64
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

125
125
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

84
84
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

35
35
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

60
60
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

92
92
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

70
70
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

156
156
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

306
306
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1012
1012
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

230
230
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

114
114
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

233
233
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

120
120
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

320
320
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

118
118
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

619
619
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

666
666

Meer sportnieuws