Denayer heeft nieuwe club nu ook helemaal beet

door
Denayer heeft nieuwe club nu ook helemaal beet

Roberto Martinez zorgde voor grote verbazing bij de aankondiging van zijn selectie voor de interlands tegen Wales en Nederland door ook Jason Denayer op te roepen. De 27-jarige verdediger was de voorbije jaren wel een vaste waarde bij de Rode Duivels, maar velen vonden het ongepast dat de bondscoach een speler selecteerde die al meer dan twee maanden zonder club zat.


Uiteindelijk kreeg Denayer een individueel programma toegeschoven en kwam hij niet in actie. Martinez wou zien hoe het nog met hem staat en hem op het hart drukken dat hij zo snel mogelijk een nieuwe club moest vinden als hij er in november nog bij wil zijn op het WK in Qatar. Die boodschap blijkt aangekomen te zijn, want Denayer heeft zijn transfer nu beet.

Het leek er de voorbije dagen al op dat hij zou gaan tekenen bij Shabab Al Ahli, een club uit Dubai. Die overgang is nu ook helemaal rond, want volgens Het Nieuwsblad heeft Denayer zijn handtekening onder een contract tot het einde van het seizoen gezet. De club zal hem later op woensdagavond officieel voorstellen en heeft daarvoor ook al een teaser op zijn sociale media geplaatst.

RITME
Op sportief vlak lijkt Shabab Al Ahli niet meteen een al te beste stap voor Denayer, maar HNB weet dat de transfer wel de zegen van Martinez gekregen heeft. De bondscoach ziet Denayer liever in de Emiraten spelen dan clubloos alleen zijn conditie te moeten onderhouden. Met Leonardo Jardim kan Denayer er tenminste nog werken met een trainer met naam, want de Portugees coachte in het verleden onder meer Olympiakos, Sporting Lissabon en AS Monaco.

Moet Denayer nog mee naar het WK na deze keuze?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

107
107
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

59
59
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

133
133
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

108
108
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

80
80
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

48
48
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

193
193
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

198
198
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

41
41
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

383
383
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

238
238
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

480
480
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

90
90
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

36
36
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

433
433
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

53
53
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

465
465
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

145
145
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

357
357
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

251
251
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

325
325
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

502
502
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

526
526
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

674
674

Meer sportnieuws