'Hasi mag zich opmaken voor mooie nieuwe job'

door
'Hasi mag zich opmaken voor mooie nieuwe job'

De trainerscarrière van Besnik Hasi kent een wisselvallig verloop. De coach heeft momenteel geen werkgever, maar daar kan mogelijk weldra verandering in gaan komen. Er zijn immers opvallende geruchten.


In Kosovo wordt er melding gemaakt van een nieuwe uitdaging voor Besnik Hasi. Alain Giresse zou al zwaar onder druk staan en hij moet wellicht één van de komende maanden opkrassen bij het nationaal elftal van Kosovo. Hasi is de topkandidaat om de 70-jarige Fransman op te volgen. Hasi is een icoon in Kosovo en voor hem zou het een zeer mooie uitdaging zijn om bondscoach te worden van Kosovo. Al is het nog even wachten of officiële berichten.

Kosovo is momenteel de nummer 106 op FIFA-ranking, maar het zou toch beter moeten kunnen presteren. Met spelers als Amir Rrahmani (Napoli), Vedat Muriqi (Mallorca), Milot Rashica (Galatasaray), Mergim Vojvoda (Torino), Arijanet Muric (Burnley), Edin Zhegrova (Lille OSC) en anderen loopt er toch de nodige kwaliteit rond.

Hasi zijn carrière zit al een aantal jaren in een dipje. Hij begon goed door te titel te pakken als beginnend coach van Anderlecht, maar nadien verliep het daar minder goed. Hasi was de jaren nadien wel nog aan de slag bij mooie clubs als Legia Warschau en Olympiacos, maar daar werd hij al na respectievelijk 11 en 18 matchen ontslagen. Hasi trok dan naar de woestijn om Al-Raed en Al-Ahli te coachen, waar hij meer stabiliteit vond. Sinds maart is hij een vrije coach en werd hij gelinkt aan tal van Belgische clubs. Gaat hij weldra een nieuwe uitdaging aan?

Zou dat een mooie uitdaging zijn voor hem?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

40
40
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

98
98
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

249
249
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

395
395
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

319
319
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

85
85
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

262
262
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

226
226
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

200
200
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

531
531
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

323
323
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

597
597
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

617
617
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

710
710
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

143
143
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

565
565
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1290
1290
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

759
759
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

240
240
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

468
468
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

364
364
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

638
638
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1017
1017
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

358
358
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

867
867

Meer sportnieuws