Maguire kapotgemaakt na blunders: "Een lachertje"

door
Maguire kapotgemaakt na blunders:

Engeland en Duitsland hebben de neutrale voetballiefhebber een lekkere pot voetbal geserveerd in de Nations League. De twee landen hielden het op een 3-3-gelijkspel. Engeland degradeert uit de A-divisie. Harry Maguire was - zoals wel vaker - de gebeten hond.


De verdediger van Manchester United mocht starten, maar was opnieuw zijn stuntelige zelf. Hij gaf de bal in de tweede helft zomaar aan Jamal Musiala, die daarna naar de grond ging na een fout van Maguire zelf. Gündogan zette de strafschop om. Later mocht Maguire ook de 0-2 opschrijven. Opnieuw leed hij balverlies. Havertz deed de rest met een heerlijke krul in de hoek. Engeland knokte zich daarna terug in de wedstrijd en nam zelfs nog de leiding. Opnieuw Havertz zorgde er echter voor dat de punten gedeeld werden.

Ex-international Jamie Carragher was achteraf niet mals voor Maguire. "Hij is veranderd in een lachtertje", klonk het in The Telegraph. "Hij moet vooral kwaad zijn op zichzelf. Op het WK in 2018 en EK in 2021 werd hij nog verkozen in het team van het toernooi. Van boegbeeld en publiekslieveling is hij gegroeid tot iemand die stelselmatig uitgefloten wordt."

GEEN ROTTE APPEL

Carragher merkt op dat Maguire zijn niveau dringend moet opkrikken. "Hij moet in de spiegel kijken en zich afvragen hoe het zo ver is kunnen komen. Maguire is geen rotte appel of slechte persoonlijkheid, maar hij presteert niet. En in dit circus wordt iemand dan aangepakt, zeker iemand die ooit meer dan 80 miljoen euro heeft gekost", weet hij. Afwachten of Maguire zijn opwachting zal maken op het WK in Qatar.

Zal Maguire meegaan naar het WK?

Meest recent

Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

0
0
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

62
62
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

149
149
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

443
443
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

37
37
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

13
13
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

81
81
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

83
83
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

475
475
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

300
300
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

349
349
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

143
143
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

381
381
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

251
251
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1059
1059
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

125
125
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

150
150
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

270
270
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

98
98
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

176
176
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

101
101
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

188
188
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

71
71
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

43
43
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

404
404

Meer sportnieuws