Maguire kapotgemaakt na blunders: "Een lachertje"

door
Maguire kapotgemaakt na blunders:

Engeland en Duitsland hebben de neutrale voetballiefhebber een lekkere pot voetbal geserveerd in de Nations League. De twee landen hielden het op een 3-3-gelijkspel. Engeland degradeert uit de A-divisie. Harry Maguire was - zoals wel vaker - de gebeten hond.


De verdediger van Manchester United mocht starten, maar was opnieuw zijn stuntelige zelf. Hij gaf de bal in de tweede helft zomaar aan Jamal Musiala, die daarna naar de grond ging na een fout van Maguire zelf. Gündogan zette de strafschop om. Later mocht Maguire ook de 0-2 opschrijven. Opnieuw leed hij balverlies. Havertz deed de rest met een heerlijke krul in de hoek. Engeland knokte zich daarna terug in de wedstrijd en nam zelfs nog de leiding. Opnieuw Havertz zorgde er echter voor dat de punten gedeeld werden.

Ex-international Jamie Carragher was achteraf niet mals voor Maguire. "Hij is veranderd in een lachtertje", klonk het in The Telegraph. "Hij moet vooral kwaad zijn op zichzelf. Op het WK in 2018 en EK in 2021 werd hij nog verkozen in het team van het toernooi. Van boegbeeld en publiekslieveling is hij gegroeid tot iemand die stelselmatig uitgefloten wordt."

GEEN ROTTE APPEL

Carragher merkt op dat Maguire zijn niveau dringend moet opkrikken. "Hij moet in de spiegel kijken en zich afvragen hoe het zo ver is kunnen komen. Maguire is geen rotte appel of slechte persoonlijkheid, maar hij presteert niet. En in dit circus wordt iemand dan aangepakt, zeker iemand die ooit meer dan 80 miljoen euro heeft gekost", weet hij. Afwachten of Maguire zijn opwachting zal maken op het WK in Qatar.

LEES OOK: Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Zal Maguire meegaan naar het WK?

Meest recent

Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

2
2
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

30
30
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

78
78
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

50
50
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

75
75
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

226
226
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

229
229
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

79
79
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

139
139
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

244
244
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

121
121
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

105
105
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

139
139
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

461
461
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

93
93
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

565
565
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

844
844
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

137
137
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

450
450
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

345
345
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

674
674
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

448
448
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

121
121
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

955
955
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

465
465

Meer sportnieuws