Maguire kapotgemaakt na blunders: "Een lachertje"

door
Maguire kapotgemaakt na blunders:

Engeland en Duitsland hebben de neutrale voetballiefhebber een lekkere pot voetbal geserveerd in de Nations League. De twee landen hielden het op een 3-3-gelijkspel. Engeland degradeert uit de A-divisie. Harry Maguire was - zoals wel vaker - de gebeten hond.


De verdediger van Manchester United mocht starten, maar was opnieuw zijn stuntelige zelf. Hij gaf de bal in de tweede helft zomaar aan Jamal Musiala, die daarna naar de grond ging na een fout van Maguire zelf. Gündogan zette de strafschop om. Later mocht Maguire ook de 0-2 opschrijven. Opnieuw leed hij balverlies. Havertz deed de rest met een heerlijke krul in de hoek. Engeland knokte zich daarna terug in de wedstrijd en nam zelfs nog de leiding. Opnieuw Havertz zorgde er echter voor dat de punten gedeeld werden.

Ex-international Jamie Carragher was achteraf niet mals voor Maguire. "Hij is veranderd in een lachtertje", klonk het in The Telegraph. "Hij moet vooral kwaad zijn op zichzelf. Op het WK in 2018 en EK in 2021 werd hij nog verkozen in het team van het toernooi. Van boegbeeld en publiekslieveling is hij gegroeid tot iemand die stelselmatig uitgefloten wordt."

GEEN ROTTE APPEL

Carragher merkt op dat Maguire zijn niveau dringend moet opkrikken. "Hij moet in de spiegel kijken en zich afvragen hoe het zo ver is kunnen komen. Maguire is geen rotte appel of slechte persoonlijkheid, maar hij presteert niet. En in dit circus wordt iemand dan aangepakt, zeker iemand die ooit meer dan 80 miljoen euro heeft gekost", weet hij. Afwachten of Maguire zijn opwachting zal maken op het WK in Qatar.

Zal Maguire meegaan naar het WK?

Meest recent

'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

0
0
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

84
84
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

120
120
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

360
360
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

380
380
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

84
84
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

34
34
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

261
261
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

312
312
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

39
39
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

703
703
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

136
136
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

488
488
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

250
250
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

122
122
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

813
813
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

187
187
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

280
280
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

200
200
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

181
181
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

449
449
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

29
29
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

231
231
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

77
77

Meer sportnieuws