Club Brugge-speler laat zich opmerken met prachtige actie

156
Club Brugge-speler laat zich opmerken met prachtige actie

Club Brugge focust zich op de thuiswedstrijd tegen KV Mechelen. Die komt er op 1 oktober aan. Blauw-Zwart hoopt na de interlandbreak goed uit de startblokken te schieten en de pijnlijke nederlaag van op Standard uit te wissen. Eén pion nam tijdens de interlandperiode de tijd om een bijzonder bezoek te brengen.

Zo weet L'Avenir dat Eder Balanta langsging in het Fedasil-centrum van Moeskroen. Hij deed dat in het gezelschap van Santiago Arce, een voetballer uit Venezuela. De asielzoekers in het centrum konden hun geluk niet op. "Eder Alvarez Balanta en Santiago Arce bezochten ons centrum en hebben tafelvoetbal en -tennis met de kinderen. Maar bovenal vertelden ze onze jonge bewoners over hun carrière", zegt Mouâd Salhi, de adjunct-directeur van het centrum. "Een dagdroom voor onze jonge bewoners", klinkt het nog.

Club Brugge heeft er mogelijk wat nieuwe fans bij. "Ze beloofden terug te komen en deel te nemen aan een uitgebreidere activiteit, misschien met de Royal Excel Refugees (het voetbalteam van het Fedasil-centrum). Wat onze jonge inwoners betreft, hopen we dat de contacten met de spelers hen in staat zullen stellen de faciliteiten van Brugge te bezoeken of, wie weet, een wedstrijd van de Champions League te gaan bekijken!"

BIJROL

Op het veld moet Balanta het dit seizoen eerder stellen met een bijrol. Hij kwam nog maar vier keer in actie voor Blauw-Zwart, waarvan drie keer in de JPL en één keer in de Champions League. De concurrentie bij Club op het middenveld is natuurlijk moordend, en dat is er niet beter op geworden na de succesvolle transfer van Raphael Onyedika.

LEES OOK: 'Club Brugge bindt transferstrijd aan met Barcelona'

Verdient hij meer speelkansen?

Meest recent

'Racing Genk bezorgt fans plots schok van hun leven'

Voor Racing Genk klaart de lucht stilaan weer helemaal op. De Limburgers vierden afgelopen weekend ...

6
6
'Club Brugge bindt transferstrijd aan met Barcelona'

Club Brugge haalde afgelopen zomer met Wisdom Mike, Samba Coulibaly, Andrej Vasovic en Cheveyo Tsawa ...

47
47
Engeland walgt: United-ploegmaat steekt Lammens mes in rug

Bij Manchester United ontploft het op alle fronten, en Senne Lammens staat er middenin. De ploegmaat ...

220
220
Deschacht is kop van Jut na nieuwe dreun voor Anderlecht

Olivier Deschacht heeft het als Anderlecht-supporter momenteel niet onder de markt. Paars-wit ...

248
248
Anderlecht afgemaakt: "Al op drie fronten uitgeschakeld"

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België en de messen worden geslepen. Vitor Bruno & co ...

134
134
Vitinha: "Zij zijn de twee beste spelers ter wereld"

Paris Saint-Germain staat deze week voor een van de meest beladen affiches in de Champions League. ...

115
115
Keert voormalig talent van Anderlecht terug naar de JPL?

Belgische ploegen gaan vaak (te) ver kijken in hun zoektocht naar die witte merel. Nog te vaak doen ...

89
89
JPL-topclubs, opgelet: Belgische winger maakt furore

Belgische topclubs die nog een snelle, dribbelvaardige flankaanvaller zoeken: speur eens rond in ...

66
66
OHL wil eindelijk swingen: "Zou seizoen glans geven"

Bij OH Leuven wisten ze een glansloze bekerkwalificatie af te dwingen tegen Francs Borains. ...

24
24
Anderlecht greep naast toptransfer: "Kreeg rondleiding in de stad"

RSC Anderlecht kende een heel drukke zomermercato. De Brusselaars wisten niet altijd hun topfavoriet ...

186
186
STVV op zoek naar stunt: "Het wordt moeilijk"

STVV heeft indruk gemaakt tegen Lommel SK. Ze wonnen met 4-1 en plaatsten zich zo voor de volgende ...

49
49
Zulte Waregem lonkt naar méér: "Goede hoop"

Zulte Waregem doet het goed in de Jupiler Pro League. In de Beker van België kenden ze ook geen ...

86
86
Dure fout van Bruno: één speler blijkt onmisbaar

RSC Anderlecht speelde tegen Beerschot alweer zijn zeventiende match van het seizoen. Het verloor ...

287
287
'Race tegen de klok voor Kompany voor kraker tegen Arsenal'

Er wordt deze week opnieuw gevoetbald in de Champions League en op de derde speeldag van de league ...

30
30
Club krijgt tegen Lens te maken met Portugese ref

Club Brugge zit in een zeer drukke periode met in bijna elke week een midweekwedstrijd in de ...

137
137
"Dacht dat ik zou sterven"-Totti laat iedereen verbijsterd achter

Francesco Totti heeft als voetballegende al heel wat meegemaakt, maar één periode uit ...

16
16
'Charleroi moet wéér matchen achter gesloten deuren vrezen'

Charleroi is tot dusver dé revelatie van het seizoen en staat na acht speeldagen op een zeer ...

82
82
'Bekerstunt met gevolg: profclubs kloppen aan in Rochefort'

De Croky Cup bracht afgelopen weekend enkele stevige verrassingen met zich mee. Hét strafste ...

181
181
Italianen blijven vissen naar Tresoldi: vader geeft antwoord

Zowat heel Europa is dezer dagen in de ban van Nicolo Tresoldi. Zijn hattrick op het veld van Inter ...

365
365
Union heeft goud in handen: Sylla bij Europese top

Union wist in de zomer alweer de nodige sterkhouders te gelde te maken, maar hun vertrek werd ...

35
35
KV Mechelen ontdekt goudhaantje dankzij 'domme' oefenmatch

Na een vervelend seizoensbegin lijkt de hemel eindelijk op te klaren voor KV Mechelen. Nadat het ...

134
134
Duranville eindelijk vertrokken? "Onmiskenbaar talent"

De Rode Duivels beschikken dezer dagen over enorme weelde op de flanken, en dan hebben nog niet eens ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Tresoldi, Club heeft opvolger in vizier'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

354
354
Grove fout De Mil bloot: “Pijnlijk en blamage KAA Gent”

KAA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League en de Buffalo’s leken ook in de beker op ...

205
205
Zoon Oosting duwt ex-Antwerp-coach dieper de put in

Joseph Oosting was de opvolger van Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC, maar de Nederlander werd ...

41
41

Meer sportnieuws