Club Brugge-speler laat zich opmerken met prachtige actie

door
Club Brugge-speler laat zich opmerken met prachtige actie

Club Brugge focust zich op de thuiswedstrijd tegen KV Mechelen. Die komt er op 1 oktober aan. Blauw-Zwart hoopt na de interlandbreak goed uit de startblokken te schieten en de pijnlijke nederlaag van op Standard uit te wissen. Eén pion nam tijdens de interlandperiode de tijd om een bijzonder bezoek te brengen.

Zo weet L'Avenir dat Eder Balanta langsging in het Fedasil-centrum van Moeskroen. Hij deed dat in het gezelschap van Santiago Arce, een voetballer uit Venezuela. De asielzoekers in het centrum konden hun geluk niet op. "Eder Alvarez Balanta en Santiago Arce bezochten ons centrum en hebben tafelvoetbal en -tennis met de kinderen. Maar bovenal vertelden ze onze jonge bewoners over hun carrière", zegt Mouâd Salhi, de adjunct-directeur van het centrum. "Een dagdroom voor onze jonge bewoners", klinkt het nog.

Club Brugge heeft er mogelijk wat nieuwe fans bij. "Ze beloofden terug te komen en deel te nemen aan een uitgebreidere activiteit, misschien met de Royal Excel Refugees (het voetbalteam van het Fedasil-centrum). Wat onze jonge inwoners betreft, hopen we dat de contacten met de spelers hen in staat zullen stellen de faciliteiten van Brugge te bezoeken of, wie weet, een wedstrijd van de Champions League te gaan bekijken!"

BIJROL

Op het veld moet Balanta het dit seizoen eerder stellen met een bijrol. Hij kwam nog maar vier keer in actie voor Blauw-Zwart, waarvan drie keer in de JPL en één keer in de Champions League. De concurrentie bij Club op het middenveld is natuurlijk moordend, en dat is er niet beter op geworden na de succesvolle transfer van Raphael Onyedika.

LEES OOK: 'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Verdient hij meer speelkansen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

71
71
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

246
246
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

145
145
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

271
271
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

346
346
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

105
105
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

108
108
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

40
40
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

22
22
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

42
42
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

61
61
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

143
143
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

98
98
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

233
233
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

39
39
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

238
238
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

64
64
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

214
214
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

214
214
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

328
328
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

94
94
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

384
384
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

208
208

Meer sportnieuws