Club Brugge-speler laat zich opmerken met prachtige actie

door
Club Brugge-speler laat zich opmerken met prachtige actie

Club Brugge focust zich op de thuiswedstrijd tegen KV Mechelen. Die komt er op 1 oktober aan. Blauw-Zwart hoopt na de interlandbreak goed uit de startblokken te schieten en de pijnlijke nederlaag van op Standard uit te wissen. Eén pion nam tijdens de interlandperiode de tijd om een bijzonder bezoek te brengen.

Zo weet L'Avenir dat Eder Balanta langsging in het Fedasil-centrum van Moeskroen. Hij deed dat in het gezelschap van Santiago Arce, een voetballer uit Venezuela. De asielzoekers in het centrum konden hun geluk niet op. "Eder Alvarez Balanta en Santiago Arce bezochten ons centrum en hebben tafelvoetbal en -tennis met de kinderen. Maar bovenal vertelden ze onze jonge bewoners over hun carrière", zegt Mouâd Salhi, de adjunct-directeur van het centrum. "Een dagdroom voor onze jonge bewoners", klinkt het nog.

Club Brugge heeft er mogelijk wat nieuwe fans bij. "Ze beloofden terug te komen en deel te nemen aan een uitgebreidere activiteit, misschien met de Royal Excel Refugees (het voetbalteam van het Fedasil-centrum). Wat onze jonge inwoners betreft, hopen we dat de contacten met de spelers hen in staat zullen stellen de faciliteiten van Brugge te bezoeken of, wie weet, een wedstrijd van de Champions League te gaan bekijken!"

BIJROL

Op het veld moet Balanta het dit seizoen eerder stellen met een bijrol. Hij kwam nog maar vier keer in actie voor Blauw-Zwart, waarvan drie keer in de JPL en één keer in de Champions League. De concurrentie bij Club op het middenveld is natuurlijk moordend, en dat is er niet beter op geworden na de succesvolle transfer van Raphael Onyedika.

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Verdient hij meer speelkansen?

Meest recent

‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

12
12
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

27
27
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

46
46
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

116
116
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

168
168
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

68
68
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

221
221
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

206
206
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

31
31
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

117
117
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

194
194
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

290
290
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

187
187
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

242
242
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

347
347
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

485
485
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

306
306
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

107
107
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

63
63
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

83
83
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

81
81
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

86
86
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

47
47
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

87
87
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

232
232

Meer sportnieuws