Club Brugge-speler laat zich opmerken met prachtige actie

156 stemmen
Club Brugge-speler laat zich opmerken met prachtige actie

Club Brugge focust zich op de thuiswedstrijd tegen KV Mechelen. Die komt er op 1 oktober aan. Blauw-Zwart hoopt na de interlandbreak goed uit de startblokken te schieten en de pijnlijke nederlaag van op Standard uit te wissen. Eén pion nam tijdens de interlandperiode de tijd om een bijzonder bezoek te brengen.

Zo weet L'Avenir dat Eder Balanta langsging in het Fedasil-centrum van Moeskroen. Hij deed dat in het gezelschap van Santiago Arce, een voetballer uit Venezuela. De asielzoekers in het centrum konden hun geluk niet op. "Eder Alvarez Balanta en Santiago Arce bezochten ons centrum en hebben tafelvoetbal en -tennis met de kinderen. Maar bovenal vertelden ze onze jonge bewoners over hun carrière", zegt Mouâd Salhi, de adjunct-directeur van het centrum. "Een dagdroom voor onze jonge bewoners", klinkt het nog.

Club Brugge heeft er mogelijk wat nieuwe fans bij. "Ze beloofden terug te komen en deel te nemen aan een uitgebreidere activiteit, misschien met de Royal Excel Refugees (het voetbalteam van het Fedasil-centrum). Wat onze jonge inwoners betreft, hopen we dat de contacten met de spelers hen in staat zullen stellen de faciliteiten van Brugge te bezoeken of, wie weet, een wedstrijd van de Champions League te gaan bekijken!"

BIJROL

Op het veld moet Balanta het dit seizoen eerder stellen met een bijrol. Hij kwam nog maar vier keer in actie voor Blauw-Zwart, waarvan drie keer in de JPL en één keer in de Champions League. De concurrentie bij Club op het middenveld is natuurlijk moordend, en dat is er niet beter op geworden na de succesvolle transfer van Raphael Onyedika.

LEES OOK: Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Verdient hij meer speelkansen?

Meest recent

Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

145
145
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

30
30
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

135
135
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

52
52
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

80
80
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

269
269
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

50
50
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

348
348
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

204
204
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

178
178
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

381
381
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

271
271
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

687
687
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

480
480
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

479
479
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

348
348
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

147
147
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

140
140
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

62
62
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

199
199
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

425
425
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

588
588
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

102
102
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

359
359
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

489
489

Meer sportnieuws