Messi voorspelt lastigste tegenstander op WK

door
Messi voorspelt lastigste tegenstander op WK

Over iets minder dan twee maanden gaat het WK voetbal van start in Qatar. Lionel Messi zal er met Argentinië proberen om voor het eerst in zijn carrière de wereldbeker te winnen. Op clubniveau is het grootste doel dit seizoen dan weer het winnen van de Champions League. 


In een interview met het Mexicaanse TUDN sprak de Argentijnse sterspeler over het opkomende WK. Argentinië werd ingedeeld in Groep C samen met Saoedi-Arabië, Mexico en Polen. Op papier een haalbare kaart voor Messi en co., al is de 'Vlo' er niet gerust in dat het tegen de Mexicanen van een leien dakje zal lopen. "We hebben elkaar natuurlijk al vaker getroffen op WK’s en toen was het voor ons ook niet makkelijk. Wij weten hoe die jongens willen spelen, maar we bekijken het gewoon van wedstrijd tot wedstrijd."

Volgens Messi is het echter nooit vanzelfsprekend om door te stoten naar de knock-outfase van zo'n groot toernooi. Eén gemiste wedstrijd kan ervoor zorgen dat zelfs een topland als Argentinië de poulefase niet overleeft. "Het is altijd lastig. Op het laatste WK werd bij ons al gesproken over makkelijke tegenstanders en gingen mensen al kijken naar de verdere gang van zaken in het toernooi. Uiteindelijk gingen we met de hakken over de sloot nog door."

PSG
Bij zijn Franse club is hét doel dit seizoen het winnen van de Champions League. Met de dodelijke drietand Messi-Neymar-Mbappé maakt de Parijse club aanspraak op de eindoverwinning, maar ook op het Europese kampioenbal zijn er nooit zekerheden. PSG staat momenteel op een gedeede eerste plaats in Groep H samen met Benfica. Beide ploegen pakten al zes op zes. 

Kan Argentinië meedoen voor eindwinst op het WK?

Meest recent

Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

27
27
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

133
133
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

145
145
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

374
374
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

122
122
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

66
66
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

179
179
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

59
59
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

372
372
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

163
163
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

60
60
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

38
38
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

65
65
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

157
157
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

103
103
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

59
59
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

246
246
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

105
105
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

77
77
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

253
253
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

160
160
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

1043
1043
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

253
253
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

547
547
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

589
589

Meer sportnieuws