Messi voorspelt lastigste tegenstander op WK

128 stemmen
Messi voorspelt lastigste tegenstander op WK

Over iets minder dan twee maanden gaat het WK voetbal van start in Qatar. Lionel Messi zal er met Argentinië proberen om voor het eerst in zijn carrière de wereldbeker te winnen. Op clubniveau is het grootste doel dit seizoen dan weer het winnen van de Champions League. 


In een interview met het Mexicaanse TUDN sprak de Argentijnse sterspeler over het opkomende WK. Argentinië werd ingedeeld in Groep C samen met Saoedi-Arabië, Mexico en Polen. Op papier een haalbare kaart voor Messi en co., al is de 'Vlo' er niet gerust in dat het tegen de Mexicanen van een leien dakje zal lopen. "We hebben elkaar natuurlijk al vaker getroffen op WK’s en toen was het voor ons ook niet makkelijk. Wij weten hoe die jongens willen spelen, maar we bekijken het gewoon van wedstrijd tot wedstrijd."

Volgens Messi is het echter nooit vanzelfsprekend om door te stoten naar de knock-outfase van zo'n groot toernooi. Eén gemiste wedstrijd kan ervoor zorgen dat zelfs een topland als Argentinië de poulefase niet overleeft. "Het is altijd lastig. Op het laatste WK werd bij ons al gesproken over makkelijke tegenstanders en gingen mensen al kijken naar de verdere gang van zaken in het toernooi. Uiteindelijk gingen we met de hakken over de sloot nog door."

PSG
Bij zijn Franse club is hét doel dit seizoen het winnen van de Champions League. Met de dodelijke drietand Messi-Neymar-Mbappé maakt de Parijse club aanspraak op de eindoverwinning, maar ook op het Europese kampioenbal zijn er nooit zekerheden. PSG staat momenteel op een gedeede eerste plaats in Groep H samen met Benfica. Beide ploegen pakten al zes op zes. 

LEES OOK: Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Kan Argentinië meedoen voor eindwinst op het WK?

Meest recent

Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

5
5
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

62
62
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

378
378
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

30
30
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

169
169
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

211
211
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

138
138
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

150
150
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

172
172
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

536
536
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

115
115
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

249
249
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

330
330
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

326
326
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

591
591
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

393
393
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

147
147
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

201
201
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

437
437
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

561
561
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

383
383
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

180
180
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

421
421
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

65
65

Meer sportnieuws