Messi voorspelt lastigste tegenstander op WK

128
Messi voorspelt lastigste tegenstander op WK

Over iets minder dan twee maanden gaat het WK voetbal van start in Qatar. Lionel Messi zal er met Argentinië proberen om voor het eerst in zijn carrière de wereldbeker te winnen. Op clubniveau is het grootste doel dit seizoen dan weer het winnen van de Champions League. 


In een interview met het Mexicaanse TUDN sprak de Argentijnse sterspeler over het opkomende WK. Argentinië werd ingedeeld in Groep C samen met Saoedi-Arabië, Mexico en Polen. Op papier een haalbare kaart voor Messi en co., al is de 'Vlo' er niet gerust in dat het tegen de Mexicanen van een leien dakje zal lopen. "We hebben elkaar natuurlijk al vaker getroffen op WK’s en toen was het voor ons ook niet makkelijk. Wij weten hoe die jongens willen spelen, maar we bekijken het gewoon van wedstrijd tot wedstrijd."

Volgens Messi is het echter nooit vanzelfsprekend om door te stoten naar de knock-outfase van zo'n groot toernooi. Eén gemiste wedstrijd kan ervoor zorgen dat zelfs een topland als Argentinië de poulefase niet overleeft. "Het is altijd lastig. Op het laatste WK werd bij ons al gesproken over makkelijke tegenstanders en gingen mensen al kijken naar de verdere gang van zaken in het toernooi. Uiteindelijk gingen we met de hakken over de sloot nog door."

PSG
Bij zijn Franse club is hét doel dit seizoen het winnen van de Champions League. Met de dodelijke drietand Messi-Neymar-Mbappé maakt de Parijse club aanspraak op de eindoverwinning, maar ook op het Europese kampioenbal zijn er nooit zekerheden. PSG staat momenteel op een gedeede eerste plaats in Groep H samen met Benfica. Beide ploegen pakten al zes op zes. 

LEES OOK: Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Kan Argentinië meedoen voor eindwinst op het WK?

Meest recent

Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

0
0
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

10
10
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

260
260
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

12
12
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

159
159
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

33
33
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

135
135
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

76
76
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

33
33
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

221
221
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

126
126
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

49
49
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

81
81
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

202
202
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

96
96
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

443
443
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

461
461
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

394
394
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

142
142
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

250
250
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

203
203
Onverwachte uitblinker bij Club: "Sinds Leko er is"

Het middenveld van Club Brugge is minder goed dan vorig jaar, dat is simpelweg een feit. Dat wil ...

464
464
Vandenbempt over JPL-topclub: "Zou een nachtmerrie zijn"

Union SG, AA Gent en Club Brugge zijn inzake punten uitstekend gestart aan het seizoen. USG en Club ...

341
341
Heynen met vaststelling: "Dat heeft AA Gent getoond"

KRC Genk speelde 1-1 tegen AA Gent. De Limburgers speelden een matige en een goede tweede helft. ...

229
229

Meer sportnieuws