'Exodus bij Real Madrid: contract van zeven (!) spelers loopt af'

311
'Exodus bij Real Madrid: contract van zeven (!) spelers loopt af'

Real Madrid is opnieuw uitstekend aan het seizoen begonnen. De Spaanse landskampioen staat na zes wedstrijden op kop in La Liga met het maximum van de punten. Met het oog op volgend seizoen dreigt er dan weer heel wat te veranderen bij de Koninklijke. Zo loopt het contract van maar liefst zeven spelers af. 


De meest bekende namen van het zevental wiens contract medio 2023 afloopt zijn ongetwijfeld die van Karim Benzema, Toni Kroos en Luka Modric. Eerstgenoemde is al enkele seizoenen dé absolute sterkhouder bij Real Madrid, en volgens Fichajes zal de Koninklijke er dan ook alles aan doen om de Fransman binnenkort langer aan zich te binden. Rond Toni Kroos en Luka Modric zouden er dan wel heel wat twijfels zijn. 

Zo zou men er bij Real Madrid wel degelijk aan denken om de contracten van Modric en Kroos niet te verlengen. Eerstgenoemde is op zijn 37-jarige leeftijd nog steeds één van de sterkhouders bij de Madrilenen, maar zou op termijn moeten vervangen worden door de jonge Camavinga. Kroos is op zijn beurt - net als Luka Modric - niet weg te denken uit het basiselftal van Ancelotti, maar zou toch ook mogen beschikken vanwege de aankomst van zomeraanwinst Aurélien Tchouameni. 

Overbodige spelers moeten plaats ruimen

Naast de twijfels rond Kroos en Modric zou het besluit over enkele andere Real-spelers dan al weer gemaakt zijn. Zo zouden Nacho, Diaz, Asensio en Ceballos allen transfervrij mogen vertrekken op het einde van het seizoen. Toch zou de club dan weer hopen dat er in januari nog enige geïnteresseerde clubs opduiken, waardoor men bij de Koninklijke nog een transferbedrag zou kunnen ontvangen voor één van de overbodige pionnen. 

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Moet Real Madrid afscheid nemen van Modric en Kroos?

Meest recent

Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

9
9
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

7
7
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

67
67
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

85
85
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

103
103
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

44
44
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

46
46
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

96
96
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

68
68
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

52
52
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

106
106
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

251
251
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

62
62
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

168
168
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

117
117
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

422
422
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

157
157
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

276
276
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

113
113
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

440
440
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

169
169
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

362
362
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

249
249
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

210
210

Meer sportnieuws