'Exodus bij Real Madrid: contract van zeven (!) spelers loopt af'

311 stemmen
'Exodus bij Real Madrid: contract van zeven (!) spelers loopt af'

Real Madrid is opnieuw uitstekend aan het seizoen begonnen. De Spaanse landskampioen staat na zes wedstrijden op kop in La Liga met het maximum van de punten. Met het oog op volgend seizoen dreigt er dan weer heel wat te veranderen bij de Koninklijke. Zo loopt het contract van maar liefst zeven spelers af. 


De meest bekende namen van het zevental wiens contract medio 2023 afloopt zijn ongetwijfeld die van Karim Benzema, Toni Kroos en Luka Modric. Eerstgenoemde is al enkele seizoenen dé absolute sterkhouder bij Real Madrid, en volgens Fichajes zal de Koninklijke er dan ook alles aan doen om de Fransman binnenkort langer aan zich te binden. Rond Toni Kroos en Luka Modric zouden er dan wel heel wat twijfels zijn. 

Zo zou men er bij Real Madrid wel degelijk aan denken om de contracten van Modric en Kroos niet te verlengen. Eerstgenoemde is op zijn 37-jarige leeftijd nog steeds één van de sterkhouders bij de Madrilenen, maar zou op termijn moeten vervangen worden door de jonge Camavinga. Kroos is op zijn beurt - net als Luka Modric - niet weg te denken uit het basiselftal van Ancelotti, maar zou toch ook mogen beschikken vanwege de aankomst van zomeraanwinst Aurélien Tchouameni. 

Overbodige spelers moeten plaats ruimen

Naast de twijfels rond Kroos en Modric zou het besluit over enkele andere Real-spelers dan al weer gemaakt zijn. Zo zouden Nacho, Diaz, Asensio en Ceballos allen transfervrij mogen vertrekken op het einde van het seizoen. Toch zou de club dan weer hopen dat er in januari nog enige geïnteresseerde clubs opduiken, waardoor men bij de Koninklijke nog een transferbedrag zou kunnen ontvangen voor één van de overbodige pionnen. 

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Moet Real Madrid afscheid nemen van Modric en Kroos?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

88
88
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

174
174
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

41
41
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

141
141
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

80
80
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

63
63
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

150
150
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

247
247
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

347
347
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

186
186
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

535
535
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

58
58
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

340
340
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

250
250
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

369
369
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

247
247
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

172
172
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

220
220
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

171
171
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

66
66
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

644
644
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

52
52
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

292
292
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

111
111

Meer sportnieuws