'Exodus bij Real Madrid: contract van zeven (!) spelers loopt af'

311 stemmen
'Exodus bij Real Madrid: contract van zeven (!) spelers loopt af'

Real Madrid is opnieuw uitstekend aan het seizoen begonnen. De Spaanse landskampioen staat na zes wedstrijden op kop in La Liga met het maximum van de punten. Met het oog op volgend seizoen dreigt er dan weer heel wat te veranderen bij de Koninklijke. Zo loopt het contract van maar liefst zeven spelers af. 


De meest bekende namen van het zevental wiens contract medio 2023 afloopt zijn ongetwijfeld die van Karim Benzema, Toni Kroos en Luka Modric. Eerstgenoemde is al enkele seizoenen dé absolute sterkhouder bij Real Madrid, en volgens Fichajes zal de Koninklijke er dan ook alles aan doen om de Fransman binnenkort langer aan zich te binden. Rond Toni Kroos en Luka Modric zouden er dan wel heel wat twijfels zijn. 

Zo zou men er bij Real Madrid wel degelijk aan denken om de contracten van Modric en Kroos niet te verlengen. Eerstgenoemde is op zijn 37-jarige leeftijd nog steeds één van de sterkhouders bij de Madrilenen, maar zou op termijn moeten vervangen worden door de jonge Camavinga. Kroos is op zijn beurt - net als Luka Modric - niet weg te denken uit het basiselftal van Ancelotti, maar zou toch ook mogen beschikken vanwege de aankomst van zomeraanwinst Aurélien Tchouameni. 

Overbodige spelers moeten plaats ruimen

Naast de twijfels rond Kroos en Modric zou het besluit over enkele andere Real-spelers dan al weer gemaakt zijn. Zo zouden Nacho, Diaz, Asensio en Ceballos allen transfervrij mogen vertrekken op het einde van het seizoen. Toch zou de club dan weer hopen dat er in januari nog enige geïnteresseerde clubs opduiken, waardoor men bij de Koninklijke nog een transferbedrag zou kunnen ontvangen voor één van de overbodige pionnen. 

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

🚀

Moet Real Madrid afscheid nemen van Modric en Kroos?

Meest recent

Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

2
2
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

28
28
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

24
24
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

87
87
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

354
354
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

331
331
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

310
310
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

244
244
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

73
73
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

191
191
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

74
74
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

76
76
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

124
124
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

76
76
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

130
130
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

92
92
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

307
307
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

88
88
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

52
52
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

126
126
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

841
841
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

78
78
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

499
499
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

29
29

Meer sportnieuws