Italië naar Final Four, Engeland en Duitsland brengen spektakel

door
Italië naar Final Four, Engeland en Duitsland brengen spektakel

De Rode Duivels slaagden er gisteren niet in om zich te plaatsen voor de Final Four. Na het verlies tegen Nederland waren het onze noorderburen die zich van een plaats bij de beste vier landen uit de Nations League mochten scharen. Naast Nederland is ook Kroatië al zeker van de knock-outfase. Vanavond streden Italië en Hongarije voor een derde ticket. 


Hongarije nam het in Boedapest op tegen een uitgelaten Italië. De thuisploeg had genoeg aan een gelijkspel om zich tot groepswinnaar te kronen, terwijl Italië op zijn beurt dan weer moest winnen indien het richting de Final Four wilde. In de eerste helft blunderde de Hongaarse verdediging echter, waarna Giacomo Raspadori makkelijk kon scoren.

In de tweede helft kwam Hongarije nog dicht bij de gelijkmaker, maar het waren opnieuw de Italianen die zich een meester in de efficiëntie toonden. Federico Dimarco kon uiteindelijk op een voorzet van Bryan Cristante de 0-2 eindstand vastleggen. Door de zege is het Italië van Roberto Mancini dus zeker van een plaats bij de Final Four. 

Spektakel in Wembley

In Wembley ontving Engeland met Duitsland een tegenstander van formaat. Ondanks het feit dat beide landen niets meer te winnen of te verliezen hadden, werden de fans wel degelijk verwend. In de tweede helft vielen er maar liefst zes doelpunten in het legendarische stadion. Gündogan bracht de Duitsers op voorsprong vanop de stip. Een kwartier later verraste Havertz met een weergaloos schot uit de tweede lijn. Pickford had geen kans tegen de schicht van de Chelsea-aanvaller. Toch kwam Engeland weer in de wedstrijd na twee snelle doelpunten via Luke Shaw en Mason Mount. Harry Kane bracht de thuisploeg na een slotoffensief zelfs nog op voorsprong via strafschop. In het absolute slot van de partij bezorgde Havertz de Duitsers dan toch nog een verdiend punt. Duitsland klokt zo af op zeven punten en een derde plaats in Groep 3, terwijl Engeland dankzij drie schamele punten degradeert uit de hoofdpot van de Nations League. 

Wedstrijden: 
Engeland-Duitsland: 2-2
Hongarije-Italië: 0-2

Is het ontbreken van Italië op het aankomende WK een verlies?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

5
5
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

23
23
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

65
65
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

105
105
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

77
77
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

123
123
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

199
199
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

144
144
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

401
401
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

143
143
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

254
254
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

284
284
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

307
307
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

143
143
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

211
211
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

132
132
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

161
161
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

80
80
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

173
173
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

248
248
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1422
1422
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

139
139
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

82
82

Meer sportnieuws