Italië naar Final Four, Engeland en Duitsland brengen spektakel

door
Italië naar Final Four, Engeland en Duitsland brengen spektakel

De Rode Duivels slaagden er gisteren niet in om zich te plaatsen voor de Final Four. Na het verlies tegen Nederland waren het onze noorderburen die zich van een plaats bij de beste vier landen uit de Nations League mochten scharen. Naast Nederland is ook Kroatië al zeker van de knock-outfase. Vanavond streden Italië en Hongarije voor een derde ticket. 


Hongarije nam het in Boedapest op tegen een uitgelaten Italië. De thuisploeg had genoeg aan een gelijkspel om zich tot groepswinnaar te kronen, terwijl Italië op zijn beurt dan weer moest winnen indien het richting de Final Four wilde. In de eerste helft blunderde de Hongaarse verdediging echter, waarna Giacomo Raspadori makkelijk kon scoren.

In de tweede helft kwam Hongarije nog dicht bij de gelijkmaker, maar het waren opnieuw de Italianen die zich een meester in de efficiëntie toonden. Federico Dimarco kon uiteindelijk op een voorzet van Bryan Cristante de 0-2 eindstand vastleggen. Door de zege is het Italië van Roberto Mancini dus zeker van een plaats bij de Final Four. 

Spektakel in Wembley

In Wembley ontving Engeland met Duitsland een tegenstander van formaat. Ondanks het feit dat beide landen niets meer te winnen of te verliezen hadden, werden de fans wel degelijk verwend. In de tweede helft vielen er maar liefst zes doelpunten in het legendarische stadion. Gündogan bracht de Duitsers op voorsprong vanop de stip. Een kwartier later verraste Havertz met een weergaloos schot uit de tweede lijn. Pickford had geen kans tegen de schicht van de Chelsea-aanvaller. Toch kwam Engeland weer in de wedstrijd na twee snelle doelpunten via Luke Shaw en Mason Mount. Harry Kane bracht de thuisploeg na een slotoffensief zelfs nog op voorsprong via strafschop. In het absolute slot van de partij bezorgde Havertz de Duitsers dan toch nog een verdiend punt. Duitsland klokt zo af op zeven punten en een derde plaats in Groep 3, terwijl Engeland dankzij drie schamele punten degradeert uit de hoofdpot van de Nations League. 

Wedstrijden: 
Engeland-Duitsland: 2-2
Hongarije-Italië: 0-2

Is het ontbreken van Italië op het aankomende WK een verlies?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

11
11
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

55
55
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

19
19
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

66
66
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

122
122
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

121
121
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

100
100
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

146
146
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

269
269
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

17
17
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

435
435
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

726
726
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

151
151
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

106
106
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

98
98
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

121
121
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

494
494
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

299
299
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

144
144
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

120
120
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

454
454
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

661
661
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

335
335
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

151
151

Meer sportnieuws