'Denayer heeft nieuwe club helemaal beet'

door
'Denayer heeft nieuwe club helemaal beet'

Met het oog op het aankomende WK in Qatar, is het voor veel Rode Duivels belangrijk om de komende weken speelminuten te vergaren. Jason Denayer zat op zijn beurt al sinds het begin van juli zonder club. Na een bijzonder lange zoektocht lijkt er nu eindelijk een nieuwe club in het verschiet te liggen voor de centrale verdediger. 


Vandaag raakte al bekend dat Jason Denayer op het punt staat om een contract te gaan ondertekenen bij Shabab Al-Ahli. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is die overgang dan ook zo goed als rond. De Rode Duivel zou volgens Romano op dit moment op het vliegtuig zitten richting Dubai. Morgen zal hij er zijn medische proeven afleggen, waarna hij officieel zal voorgesteld worden bij de club uit de Verenigde Arabische Emiraten. 

Voor de 27-jarige Denayer komt er zo een einde aan een lange zoektocht richting een nieuwe club. De voorbije maanden werd hij meermaals in verband gebracht met Wolverhampton, maar tot een akkoord met de PL-club kwam het echter nooit. Twee weken geleden verraste Roberto Martinez nog vriend en vijand door de verdediger op te roepen voor de Rode Duivels. Ondanks het feit dat Denayer clubloos was, wilde de bondscoach hem toch het gevoel geven dat hij nog steeds bij de groep hoort. 

Coach met Europees succes

Bij Shabab Al-Ahli treft Denayer met Leonardo Jardim alvast een hoofdtrainer die in Europa zijn strepen verdiende. Jardim staat vooral bekend omwille van zijn periodes bij Braga, Olympiakos, Sporting en Monaco. De sterspeler bij Al-Ahli is dan weer iemand die minder bekendheid geniet in ons continent. Zo is de Syriër Omar Khribin de man die voor de doelpunten moet zorgen bij de eersteklasser uit de Emiraten. 

LEES OOK: ‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Goede keuze van Denayer?

Meest recent

Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

4
4
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

50
50
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

10
10
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

114
114
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

113
113
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

532
532
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

95
95
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

535
535
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

310
310
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

428
428
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

376
376
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

100
100
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

29
29
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

118
118
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

497
497
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

121
121
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

225
225
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

256
256
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

150
150
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

90
90
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

44
44
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

119
119
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

379
379
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

1067
1067
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

106
106

Meer sportnieuws