'Denayer heeft nieuwe club helemaal beet'

door
'Denayer heeft nieuwe club helemaal beet'

Met het oog op het aankomende WK in Qatar, is het voor veel Rode Duivels belangrijk om de komende weken speelminuten te vergaren. Jason Denayer zat op zijn beurt al sinds het begin van juli zonder club. Na een bijzonder lange zoektocht lijkt er nu eindelijk een nieuwe club in het verschiet te liggen voor de centrale verdediger. 


Vandaag raakte al bekend dat Jason Denayer op het punt staat om een contract te gaan ondertekenen bij Shabab Al-Ahli. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is die overgang dan ook zo goed als rond. De Rode Duivel zou volgens Romano op dit moment op het vliegtuig zitten richting Dubai. Morgen zal hij er zijn medische proeven afleggen, waarna hij officieel zal voorgesteld worden bij de club uit de Verenigde Arabische Emiraten. 

Voor de 27-jarige Denayer komt er zo een einde aan een lange zoektocht richting een nieuwe club. De voorbije maanden werd hij meermaals in verband gebracht met Wolverhampton, maar tot een akkoord met de PL-club kwam het echter nooit. Twee weken geleden verraste Roberto Martinez nog vriend en vijand door de verdediger op te roepen voor de Rode Duivels. Ondanks het feit dat Denayer clubloos was, wilde de bondscoach hem toch het gevoel geven dat hij nog steeds bij de groep hoort. 

Coach met Europees succes

Bij Shabab Al-Ahli treft Denayer met Leonardo Jardim alvast een hoofdtrainer die in Europa zijn strepen verdiende. Jardim staat vooral bekend omwille van zijn periodes bij Braga, Olympiakos, Sporting en Monaco. De sterspeler bij Al-Ahli is dan weer iemand die minder bekendheid geniet in ons continent. Zo is de Syriër Omar Khribin de man die voor de doelpunten moet zorgen bij de eersteklasser uit de Emiraten. 

LEES OOK: Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Goede keuze van Denayer?

Meest recent

'Financiële kater voor Anderlecht: solden op De Cat'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

5
5
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

49
49
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

31
31
Vanhaezebrouck tikt Leko op de vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

62
62
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

115
115
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

60
60
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

192
192
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

198
198
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

58
58
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

289
289
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

106
106
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

248
248
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

364
364
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

259
259
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

539
539
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

222
222
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

167
167
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

119
119
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

170
170
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

92
92
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

274
274
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

32
32
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

666
666
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

140
140

Meer sportnieuws