'Club-sterkhouder zadelt Hoefkens met probleem op'

door
'Club-sterkhouder zadelt Hoefkens met probleem op'

Bij Club Brugge ging men de interlandbreak met gemengde gevoelens in na een zwaar verlies tegen Standard Luik. Het is nu aan Carl Hoefkens om zijn manschappen klaar te stomen voor de hervatting van het clubvoetbal, en met KV Mechelen krijgt de landskampioen meteen een sterke tegenstander op bezoek.


In de Brugse ziekenboeg vertoeven al enige tijd enkele sterkhouders. Zo misten Noa Lang, Clinton Mata en Tajon Buchanan al het grootste deel van het seizoen. Laatstgenoemde staat binnenkort echter wel voor zijn terugkeer bij de landskampioen. Vandaag raakte namelijk bekend dat de Canadees morgenavond met zijn thuisland al enkele minuten zal maken in een oefenwedstrijd tegen Uruguay.

Op het eerste gezicht is de terugkeer van Tajon Buchanan bijzonder goed nieuws voor Club Brugge. Toch zadelt de Canadees hen ergens met een ‘probleem’ op. Zo ontpopte Bjorn Meijer zich voorlopig tot een vaste waarde op de linkerflank van Club Brugge, en was Eduard Sobol diens vaste doublure. Wanneer Buchanan opnieuw topfit zal worden geacht, ziet het er naar uit dat één van de flankspelers genoegen zal moeten nemen met een plaats op de bank.

Meijer of Buchanan?

Toch lijkt Carl Hoefkens er vooral een extra optie bij te hebben door de terugkeer van Buchanan. De Canadees is – in tegenstelling tot Meijer – vooral een aanvallend ingestelde speler. De Nederlander moet het daarentegen vooral hebben van zijn verdedigende kwaliteiten. Diverse bronnen maakten wel al gewag van het feit dat Meijer ook centraal in de verdediging kan spelen. Daar heeft Club Brugge met Sylla echter al een andere goudklomp in handen. Het ziet er dus naar uit dat Hoefkens binnenkort met heel wat ‘weelde’ in zijn spelerskern zal te maken krijgen.

LEES OOK: 'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Wie zal de titularis worden in de Brugse typeploeg?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

61
61
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

42
42
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

66
66
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

77
77
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

111
111
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

35
35
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

85
85
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

283
283
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

119
119
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

199
199
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

54
54
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

197
197
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

94
94
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

92
92
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

354
354
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

237
237
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

340
340
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

311
311
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

450
450
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

379
379

Meer sportnieuws