Ambitieus Beerschot: "Willen elke wedstrijd winnen"

door
Ambitieus Beerschot:

Beerschot heeft zijn start in 1B niet gemist. De ploeg uit Antwerpen staat na zes speeldagen met tien punten op een gedeelde tweede plaats in de Challenger Pro League. Het moet enkel nog provinciegenoot Lierse SK voor zich dulden. Ook in de Croky Cup plaatste de ploeg van Andreas Wieland zich voor de volgende ronde. 


Gisteren had Beerschot amper moeite met Knokke. Op het veld van de amateurclub won de tweedeklasser uiteindelijk met 0-4. Topschutter Thibo Baeten opende de score al na acht minuten. Nadien deden ook Sanusi, Torisson en Nzita hun duit in het zakje voor de Kielse Ratten. Een makkelijke stap richting de volgende ronde van de Croky Cup voor Wieland en co, al wacht daar naar alle waarschijnlijkheid dan weer een tegenstander van een ander kaliber. 

Aanvoerder Frederic Frans mocht gisteren voor het eerst in lange tijd in de basis beginnen voor Beerschot. Na een lange revalidatie genoot de 33-jarige verdediger dan ook van zijn speelminuten. "Het is een grote eer dat ik mocht beginnen aan de partij. De voorbije weken viel ik telkens kort in, maar deze basisplaats smaakt ongetwijfeld naar meer", aldus Frans. 

"Willen elke wedstrijd winnen"

Frans gaf nadien ook aan dat Beerschot zijn ambities in de Croky Cup niet onder stoelen of banken steekt. "We zullen proberen om elke wedstrijd te winnen. Tegen een eersteklasser zullen we ons ongetwijfeld nog meer laten zien. Of ik een voorkeur heb voor de volgende ronde? Antwerp of KV Mechelen uiteraard!", aldus de Beerschot-aanvoerder. De loting voor de volgende ronde van de Croky Cup is voorzien voor dinsdag 27/09 omstreeks 16u. 

LEES OOK: Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Zal Beerschot kunnen verrassen in de Croky Cup?

Meest recent

België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

39
39
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

31
31
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

52
52
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

78
78
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

90
90
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

218
218
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

15
15
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

156
156
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

61
61
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

361
361
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

183
183
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

126
126
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

239
239
‘Club Brugge slaat toe: stunt van de wintermercato’

Club Brugge staat dichter bij een toptransfer dan het de voorbije weken ooit was. Transferwatcher ...

882
882
Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Jérémy Doku speelde Galatasaray 35 minuten lang compleet van de mat, maar toen sloeg ...

92
92
Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. De Bruggelingen gaan zo naar de tussenronde in de ...

884
884
Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

124
124
Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

512
512
Leko looft twee spelers: "Grote carrière tegemoet"

Ivan Leko mag net zoals Nicky Hayen en Carl Hoefkens een kwalificatie voor de volgende ronde in de ...

706
706
Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Woensdag 28 januari 2026. Iedereen die Club Brugge KV een warm hart toedraagt, zal deze datum niet ...

838
838
Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

De League Phase van de Champions League zit erop. Woensdagavond werden alle 18 wedstrijden van de ...

180
180
UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Woensdagavond werd de volledige slotspeeldag van de League Phase in de Champions League integraal op ...

224
224
Delirium op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

215
215
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

92
92
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

132
132

Meer sportnieuws