Ambitieus Beerschot: "Willen elke wedstrijd winnen"

131 stemmen
Ambitieus Beerschot:

Beerschot heeft zijn start in 1B niet gemist. De ploeg uit Antwerpen staat na zes speeldagen met tien punten op een gedeelde tweede plaats in de Challenger Pro League. Het moet enkel nog provinciegenoot Lierse SK voor zich dulden. Ook in de Croky Cup plaatste de ploeg van Andreas Wieland zich voor de volgende ronde. 


Gisteren had Beerschot amper moeite met Knokke. Op het veld van de amateurclub won de tweedeklasser uiteindelijk met 0-4. Topschutter Thibo Baeten opende de score al na acht minuten. Nadien deden ook Sanusi, Torisson en Nzita hun duit in het zakje voor de Kielse Ratten. Een makkelijke stap richting de volgende ronde van de Croky Cup voor Wieland en co, al wacht daar naar alle waarschijnlijkheid dan weer een tegenstander van een ander kaliber. 

Aanvoerder Frederic Frans mocht gisteren voor het eerst in lange tijd in de basis beginnen voor Beerschot. Na een lange revalidatie genoot de 33-jarige verdediger dan ook van zijn speelminuten. "Het is een grote eer dat ik mocht beginnen aan de partij. De voorbije weken viel ik telkens kort in, maar deze basisplaats smaakt ongetwijfeld naar meer", aldus Frans. 

"Willen elke wedstrijd winnen"

Frans gaf nadien ook aan dat Beerschot zijn ambities in de Croky Cup niet onder stoelen of banken steekt. "We zullen proberen om elke wedstrijd te winnen. Tegen een eersteklasser zullen we ons ongetwijfeld nog meer laten zien. Of ik een voorkeur heb voor de volgende ronde? Antwerp of KV Mechelen uiteraard!", aldus de Beerschot-aanvoerder. De loting voor de volgende ronde van de Croky Cup is voorzien voor dinsdag 27/09 omstreeks 16u. 

LEES OOK: Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

🚀

Zal Beerschot kunnen verrassen in de Croky Cup?

Meest recent

Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

32
32
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

28
28
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

12
12
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

24
24
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

70
70
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

109
109
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

34
34
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

116
116
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

299
299
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

201
201
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

498
498
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

127
127
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

109
109
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

103
103
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

386
386
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

690
690
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

96
96
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

272
272
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

441
441
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

309
309
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

177
177
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

353
353
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

413
413
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

185
185
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

497
497

Meer sportnieuws