'Club Brugge glundert: sterspeler schittert op groot toneel'

500 stemmen
'Club Brugge glundert: sterspeler schittert op groot toneel'

Bij Club Brugge bereidt men zich ondertussen voor op de confrontatie met KV Mechelen. De landskampioen wil het pijnlijke verlies van tegen Standard ongetwijfeld rechtzetten voor het eigen publiek. Tijdens de interlandbreak maakte één Bruggeling alvast een bijzonder goede indruk.


Zo mocht Andreas Skov Olsen gisterenavond in de basis beginnen bij Denemarken. De flankspeler maakte indruk, en wist tijdens de eerste helft zelfs een knap doelpunt te scoren tegen Les Bleus. Los van zijn doelpunt oogstte Skov Olsen ook heel wat lof in de Deense pers. De partij eindigde uiteindelijk op 2-0 in het voordeel van Denemarken.

Door de knalprestatie van Skov Olsen op het hoogste toneel, lijkt Club Brugge zich alvast in de handen te mogen wrijven. De 22-jarige Deen werd tijdens de zomermercato al opgemerkt door het scoutingsysteem van Tottenham Hotspur, en die interesse zal ondertussen ongetwijfeld zijn toegenomen. Naast zijn doelpunt voor de Deense nationale ploeg wist de flankspeler ook al te scoren tegen FC Porto in de Champions League.

Meer dan 30 miljoen?

Andreas Skov Olsen bezit volgens het gerenommeerde Transfermarkt op dit moment een marktwaarde van 15 miljoen euro. Als de Deen zijn huidige prestaties tracht vast te houden, staat het vast dat die waarde nog exponentieel zal stijgen. Het is dan ook niet ondenkbaar dat Club Brugge op termijn zal denken aan een transferbedrag van ongeveer 30 miljoen euro voor zijn sterspeler. Dat bedrag zou de landskampioen evenwel heel wat winst opleveren, want Skov Olsen werd in januari nog voor een bedrag van amper 7 miljoen euro richting het Jan Breydelstadion gehaald.

LEES OOK: Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Hoeveel zal Club uiteindelijk vangen voor Skov Olsen?

Meest recent

Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

13
13
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

75
75
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

37
37
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

15
15
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

87
87
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

348
348
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

112
112
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

43
43
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

239
239
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

177
177
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

104
104
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

155
155
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

408
408
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

64
64
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

460
460
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

117
117
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

317
317
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

185
185
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

469
469
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

502
502
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

488
488
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

112
112
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

594
594
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

214
214

Meer sportnieuws