'Club Brugge glundert: sterspeler schittert op groot toneel'

door
'Club Brugge glundert: sterspeler schittert op groot toneel'

Bij Club Brugge bereidt men zich ondertussen voor op de confrontatie met KV Mechelen. De landskampioen wil het pijnlijke verlies van tegen Standard ongetwijfeld rechtzetten voor het eigen publiek. Tijdens de interlandbreak maakte één Bruggeling alvast een bijzonder goede indruk.


Zo mocht Andreas Skov Olsen gisterenavond in de basis beginnen bij Denemarken. De flankspeler maakte indruk, en wist tijdens de eerste helft zelfs een knap doelpunt te scoren tegen Les Bleus. Los van zijn doelpunt oogstte Skov Olsen ook heel wat lof in de Deense pers. De partij eindigde uiteindelijk op 2-0 in het voordeel van Denemarken.

Door de knalprestatie van Skov Olsen op het hoogste toneel, lijkt Club Brugge zich alvast in de handen te mogen wrijven. De 22-jarige Deen werd tijdens de zomermercato al opgemerkt door het scoutingsysteem van Tottenham Hotspur, en die interesse zal ondertussen ongetwijfeld zijn toegenomen. Naast zijn doelpunt voor de Deense nationale ploeg wist de flankspeler ook al te scoren tegen FC Porto in de Champions League.

Meer dan 30 miljoen?

Andreas Skov Olsen bezit volgens het gerenommeerde Transfermarkt op dit moment een marktwaarde van 15 miljoen euro. Als de Deen zijn huidige prestaties tracht vast te houden, staat het vast dat die waarde nog exponentieel zal stijgen. Het is dan ook niet ondenkbaar dat Club Brugge op termijn zal denken aan een transferbedrag van ongeveer 30 miljoen euro voor zijn sterspeler. Dat bedrag zou de landskampioen evenwel heel wat winst opleveren, want Skov Olsen werd in januari nog voor een bedrag van amper 7 miljoen euro richting het Jan Breydelstadion gehaald.

LEES OOK: 'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Hoeveel zal Club uiteindelijk vangen voor Skov Olsen?

Meest recent

Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

8
8
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

44
44
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

30
30
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

91
91
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

23
23
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

52
52
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

96
96
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

233
233
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

177
177
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

69
69
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

56
56
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

69
69
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

42
42
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

456
456
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

309
309
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

161
161
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

414
414
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

49
49
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

464
464
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

213
213
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

191
191
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

339
339
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

210
210
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

534
534
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

149
149

Meer sportnieuws