Barça komt met rampzalige update over sterkhouder

door
Barça komt met rampzalige update over sterkhouder

Het WK in Qatar gaat eind november van start. De spelers van de deelnemende landen doen er alles aan om topfit aan de start te verschijnen. Eén pion van FC Barcelona dreigt het toernooi nu misschien te moeten missen door een blessure.


Ronald Araujo speelde vrijdag in Oostenrijk een oefeninterland met Uruguay. De Zuid-Amerikanen namen het op tegen Iran. De verdediger startte in de basis, maar kon de wedstrijd niet uitspelen. Hij liep een scheur op in de adductoren. Barça kwam maandag met een update op Twitter. Araujo zal nu woensdag geopereerd worden in Finland. Daardoor komt zijn WK nu mogelijk op de helling te staan. Volgens Spaanse media zal zijn herstel weken in beslag nemen.

Dat zou betekenen dat Araujo mogelijk de eerste wedstrijd van Uruguay op het WK (tegen Zuid-Korea) zal moeten missen. Daarna speelt zijn land nog tegen Portugal en Ghana. Bij Barcelona zal Araujo onder meer de Clásico tegen Real Madrid op 16 oktober aan zich moeten laten voorbijgaan. Balen voor de speler.

STERKHOUDER

De blessure van Araujo is tegelijkertijd een serieuze domper voor Barça, dat goed aan het seizoen begonnen is. De speler is een vaste kracht achterin en stond al in alle wedstrijden in La Liga in de basis. Araujo kwam in 2018 over van Boston River, een club uit zijn thuisland. Met zijn transfer was 4,7 miljoen euro gemoeid. Een schijntje met de huidige marktwaarde van Araujo volgens Transfermarkt: 60 miljoen.

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Zal hij spelen tegen Zuid-Korea op het WK?

Meest recent

'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

42
42
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

131
131
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

31
31
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

42
42
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

77
77
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

139
139
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

48
48
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

168
168
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

331
331
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

272
272
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

150
150
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

85
85
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

661
661
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

111
111
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

118
118
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

182
182
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

286
286
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

156
156
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

143
143
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

479
479
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

136
136
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

303
303
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

508
508
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

412
412
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

246
246

Meer sportnieuws