'Chelsea wil Lukaku betrekken in transferdeal'

139 stemmen
'Chelsea wil Lukaku betrekken in transferdeal'

Chelsea wil zich volgende zomer uiteraard gaan versterken en The Blues speuren de markt af. Ze hebben volgens La Gazetta dello Sport hun oog laten vallen op een speler van Inter. Romelu Lukaku volgt de situatie op de voet.


Chelsea wil graag Denzel Dumfries weghalen bij Inter, maar zijn zijn niet de enige gegadigde. Manchester United ziet de komst van rechterflankverdediger ook zitten, maar er hangt een stevig prijskaartje aan hem vast. Inter wil namelijk 50 miljoen euro voor de Nederlander, dat Dumfries in de zomer van 2021 voor amper 14 miljoen euro naar Milaan wist te halen. Dumfries ontwikkelde zich goed en is met zijn loopvermogen een belangrijke schakel.

HUURDEAL

Chelsea dacht eerst aan een zomertransfer, maar de Engelse topclub zou in januari willen toeslaan. Het wil Inter overtuigen met een som van 50 miljoen euro, maar het zou ook bereid zijn om Romelu Lukaku in de deal te betrekken. Chelsea zou voorstellen om de Rode Duivel ook volgend jaar uit te lenen aan Inter, dat hem dit jaar voor 8 miljoen euro huurt. Lukaku zal het graag horen, want hij wil ook ondanks het ontslag van Thomas Tuchel niet terugkeren naar Stamford Bridge. Het lijkt erop dat Lukaku eindelijk eens jarenlang bij een club wil blijven en hij voelt zich zeer goed in Milaan. 

Lukaku begon niet onaardig aan het seizoen, maar viel uit met een spierblessure. Komend weekend is hij normaal weer klaar voor de dienst om de topper tegen AS Roma af te werken.

LEES OOK: 'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

Gaat Chelsea Inter hiermee kunnen overtuigen?

Meest recent

Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

31
31
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

25
25
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

11
11
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

16
16
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

12
12
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

60
60
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

121
121
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

403
403
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

41
41
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

272
272
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

56
56
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

205
205
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

645
645
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

312
312
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

406
406
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

590
590
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

275
275
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

374
374
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

157
157
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

65
65
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

81
81
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

161
161
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

62
62

Meer sportnieuws