'Chelsea wil Lukaku betrekken in transferdeal'

door
'Chelsea wil Lukaku betrekken in transferdeal'

Chelsea wil zich volgende zomer uiteraard gaan versterken en The Blues speuren de markt af. Ze hebben volgens La Gazetta dello Sport hun oog laten vallen op een speler van Inter. Romelu Lukaku volgt de situatie op de voet.


Chelsea wil graag Denzel Dumfries weghalen bij Inter, maar zijn zijn niet de enige gegadigde. Manchester United ziet de komst van rechterflankverdediger ook zitten, maar er hangt een stevig prijskaartje aan hem vast. Inter wil namelijk 50 miljoen euro voor de Nederlander, dat Dumfries in de zomer van 2021 voor amper 14 miljoen euro naar Milaan wist te halen. Dumfries ontwikkelde zich goed en is met zijn loopvermogen een belangrijke schakel.

HUURDEAL

Chelsea dacht eerst aan een zomertransfer, maar de Engelse topclub zou in januari willen toeslaan. Het wil Inter overtuigen met een som van 50 miljoen euro, maar het zou ook bereid zijn om Romelu Lukaku in de deal te betrekken. Chelsea zou voorstellen om de Rode Duivel ook volgend jaar uit te lenen aan Inter, dat hem dit jaar voor 8 miljoen euro huurt. Lukaku zal het graag horen, want hij wil ook ondanks het ontslag van Thomas Tuchel niet terugkeren naar Stamford Bridge. Het lijkt erop dat Lukaku eindelijk eens jarenlang bij een club wil blijven en hij voelt zich zeer goed in Milaan. 

Lukaku begon niet onaardig aan het seizoen, maar viel uit met een spierblessure. Komend weekend is hij normaal weer klaar voor de dienst om de topper tegen AS Roma af te werken.

LEES OOK: Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Gaat Chelsea Inter hiermee kunnen overtuigen?

Meest recent

Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

44
44
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

44
44
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

31
31
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

73
73
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

46
46
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

237
237
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

164
164
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

49
49
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

160
160
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

51
51
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

149
149
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

93
93
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

388
388
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

555
555
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

441
441
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

54
54
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

396
396
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

142
142
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

64
64
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

127
127
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

109
109
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

390
390
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

258
258
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

323
323

Meer sportnieuws