'Chelsea wil Lukaku betrekken in transferdeal'

door
'Chelsea wil Lukaku betrekken in transferdeal'

Chelsea wil zich volgende zomer uiteraard gaan versterken en The Blues speuren de markt af. Ze hebben volgens La Gazetta dello Sport hun oog laten vallen op een speler van Inter. Romelu Lukaku volgt de situatie op de voet.


Chelsea wil graag Denzel Dumfries weghalen bij Inter, maar zijn zijn niet de enige gegadigde. Manchester United ziet de komst van rechterflankverdediger ook zitten, maar er hangt een stevig prijskaartje aan hem vast. Inter wil namelijk 50 miljoen euro voor de Nederlander, dat Dumfries in de zomer van 2021 voor amper 14 miljoen euro naar Milaan wist te halen. Dumfries ontwikkelde zich goed en is met zijn loopvermogen een belangrijke schakel.

HUURDEAL

Chelsea dacht eerst aan een zomertransfer, maar de Engelse topclub zou in januari willen toeslaan. Het wil Inter overtuigen met een som van 50 miljoen euro, maar het zou ook bereid zijn om Romelu Lukaku in de deal te betrekken. Chelsea zou voorstellen om de Rode Duivel ook volgend jaar uit te lenen aan Inter, dat hem dit jaar voor 8 miljoen euro huurt. Lukaku zal het graag horen, want hij wil ook ondanks het ontslag van Thomas Tuchel niet terugkeren naar Stamford Bridge. Het lijkt erop dat Lukaku eindelijk eens jarenlang bij een club wil blijven en hij voelt zich zeer goed in Milaan. 

Lukaku begon niet onaardig aan het seizoen, maar viel uit met een spierblessure. Komend weekend is hij normaal weer klaar voor de dienst om de topper tegen AS Roma af te werken.

LEES OOK: Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Gaat Chelsea Inter hiermee kunnen overtuigen?

Meest recent

'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

23
23
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

178
178
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

63
63
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

275
275
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

204
204
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

182
182
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

143
143
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

134
134
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

499
499
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

270
270
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

82
82
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

63
63
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

854
854
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

139
139
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

354
354
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

349
349
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

57
57
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

228
228
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

76
76
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

144
144
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

169
169
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

332
332
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

220
220
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

389
389
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

202
202

Meer sportnieuws