TRANSFERUURTJE: 'Mbokani kiest ploeg, domper voor Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Mbokani kiest ploeg, domper voor Club'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat we nu echt Dieumerci Mbokani opnieuw mogen verwelkomen in het Belgische voetbal. De voorbije weken werd de 36-jarige Congolees al gelinkt aan onder meer Seraing en RWDM, maar het lijkt er nu toch echt op dat hij voor SK Beveren gekozen heeft. Alle details zouden nu ook afgerond zijn, waardoor de voormalige Gouden Schoen maandag voorgesteld kan worden op de Freethiel.



Club Brugge was in de zomer zeer actief op de transfermarkt, maar wist niet al zijn doelwitten binnen te halen. Zo hadden ze zich nog graag versterkt met een toptalent, want ze hadden 3 miljoen euro veil voor de 17-jarige Valdemar Byskov Andreasen, een spelmaker van FC Midtjylland. Het bod werd echter geweigerd en intussen tekende Byskov al een nieuw contract tot 2025 bij de Deense club.

De kans lijkt te groeien dat de Rode Duivels na het WK een nieuwe bondscoach krijgen. Na het toernooi in Qatar loopt immers het contract van Roberto Martinez af. Bovendien verklaart Peter Bossaert, CEO van de KBVB, dat er voorlopig geen gesprekken over een contractverlenging gepland staan, al sluit hij ook niet uit dat die er nog zullen komen. Veel zal wellicht afhangen van de prestaties op het WK.



BUITENLAND

In de Premier League lijkt Newcastle United van plan om de komende maanden te gaan verbazen. Ze zouden bijvoorbeeld willen shoppen bij een concurrent, want ze zouden hun zinnen gezet hebben op de komst van James Maddison. De spelmaker is een sleutelfiguur bij Leicester City en dat wil hem dan ook niet zomaar laten vertrekken. De Engelsman zou minstens 50 miljoen euro moeten kosten.

Bij Chelsea hebben ze ook nog ambitieuze plannen. Zo zouden de Blues komende zomer willen uitpakken met de komst van Rafael Leão, de absolute smaakmaker van AC Milan. De Portugese aanvaller gaat dan zijn laatste contractjaar in bij de Italiaanse kampioen en zou een overstap naar de Premier League wel zien zitten.Ze zullen wel concurrentie krijgen, want ook Manchester City zou het dossier volgen.

LEES OOK: 'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Zal Mbokani nog een meerwaarde zijn in 1B?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

11
11
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

49
49
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

265
265
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

37
37
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

510
510
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

62
62
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

134
134
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

819
819
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

83
83
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

568
568
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

395
395
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1230
1230
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

368
368
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

207
207
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

503
503
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

337
337
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

884
884
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

650
650
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

107
107
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

630
630
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

408
408

Meer sportnieuws