TRANSFERUURTJE: 'Mbokani kiest ploeg, domper voor Club'

311
TRANSFERUURTJE: 'Mbokani kiest ploeg, domper voor Club'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat we nu echt Dieumerci Mbokani opnieuw mogen verwelkomen in het Belgische voetbal. De voorbije weken werd de 36-jarige Congolees al gelinkt aan onder meer Seraing en RWDM, maar het lijkt er nu toch echt op dat hij voor SK Beveren gekozen heeft. Alle details zouden nu ook afgerond zijn, waardoor de voormalige Gouden Schoen maandag voorgesteld kan worden op de Freethiel.



Club Brugge was in de zomer zeer actief op de transfermarkt, maar wist niet al zijn doelwitten binnen te halen. Zo hadden ze zich nog graag versterkt met een toptalent, want ze hadden 3 miljoen euro veil voor de 17-jarige Valdemar Byskov Andreasen, een spelmaker van FC Midtjylland. Het bod werd echter geweigerd en intussen tekende Byskov al een nieuw contract tot 2025 bij de Deense club.

De kans lijkt te groeien dat de Rode Duivels na het WK een nieuwe bondscoach krijgen. Na het toernooi in Qatar loopt immers het contract van Roberto Martinez af. Bovendien verklaart Peter Bossaert, CEO van de KBVB, dat er voorlopig geen gesprekken over een contractverlenging gepland staan, al sluit hij ook niet uit dat die er nog zullen komen. Veel zal wellicht afhangen van de prestaties op het WK.



BUITENLAND

In de Premier League lijkt Newcastle United van plan om de komende maanden te gaan verbazen. Ze zouden bijvoorbeeld willen shoppen bij een concurrent, want ze zouden hun zinnen gezet hebben op de komst van James Maddison. De spelmaker is een sleutelfiguur bij Leicester City en dat wil hem dan ook niet zomaar laten vertrekken. De Engelsman zou minstens 50 miljoen euro moeten kosten.

Bij Chelsea hebben ze ook nog ambitieuze plannen. Zo zouden de Blues komende zomer willen uitpakken met de komst van Rafael Leão, de absolute smaakmaker van AC Milan. De Portugese aanvaller gaat dan zijn laatste contractjaar in bij de Italiaanse kampioen en zou een overstap naar de Premier League wel zien zitten.Ze zullen wel concurrentie krijgen, want ook Manchester City zou het dossier volgen.

LEES OOK: Club freewheelt naar zege na gruwelijke blunder ex-doelman

Zal Mbokani nog een meerwaarde zijn in 1B?

Meest recent

Club freewheelt naar zege na gruwelijke blunder ex-doelman

Club Brugge kent voorlopig een foutloos parcours in de Jupiler Pro League. De landskampioen haalde ...

1
1
"Ici c'est Paris": Godts heeft droomtransfer beet

De laatste twee weken was de toekomst van Mika Godts een hot item, nadat hij in Porto gespot werd in ...

21
21
Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

16
16
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

33
33
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

88
88
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

71
71
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

25
25
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

159
159
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

29
29
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

89
89
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

570
570
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

402
402
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

110
110
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

81
81
Zulte Waregem bekocht? "Ik weet niet waarom"

Zulte Waregem pakt een oververdiend punt tegen een ronduit zwak Union SG. Essevee mocht zich ook ...

223
223
Sibierski krijgt duidelijkheid : extra aanwinst voor Anderlecht

RSC Anderlecht kan dit seizoen bekoren. Velen spreken vooral over de drive en dergelijke, toch is ...

524
524
Spektakel in CPL: Patro met remontada, statement Mazzu

Spektakel troef deze namiddag in de Challenger Pro League. Patro Eisden Maasmechelen leek lange tijd ...

87
87
Essevee vat vol frustratie na knappe prestatie tegen Union

Een paar dagen na een Europese deceptie, volgde een nieuwe ontgoocheling voor Union. De manschappen ...

200
200
Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

Beerschot heeft nog een nieuwe aanvaller aan de kern toegevoegd. Daarnaast wisten ze een jonge ...

62
62
Verschaeren verklaart transfer: "Hadden goede band bij RSCA"

Yari Verschaeren tekende voor drie jaar bij Sampdoria. Een grote club die is afgegleden, maar terug ...

216
216
Standard en Henry woedend na bizar 'transferspelletje'

Wat is er precies gebeurd met Thomas Henry? De 32-jarige Franse aanvaller van Standard leek deze ...

100
100
Boskamp ziet zorgelijke situatie bij Belgische topclub

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal nog op de voet. 'Bossie' doet dit als analist bij Het ...

229
229
“Burgess? Ik ben niet meteen de grootste fan"

Union SG heeft het achteraan knap lastig sinds Christian Burgess vertrok. De nul houden is plots een ...

73
73
'Lommel SK stunt met transfer bij Ajax'

Lommel SK opende het seizoen met een gelijkspel tegen STVV en dat was dus een zeer goed begin. De ...

82
82
Jonckheere telt af: "De man die we zochten"

KV Kortrijk speelde vorige week verdienstelijk, maar verloor kansloos van Club Brugge. De Kerels ...

237
237

Meer sportnieuws