TRANSFERUURTJE: 'Mbokani kiest ploeg, domper voor Club'

311 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Mbokani kiest ploeg, domper voor Club'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat we nu echt Dieumerci Mbokani opnieuw mogen verwelkomen in het Belgische voetbal. De voorbije weken werd de 36-jarige Congolees al gelinkt aan onder meer Seraing en RWDM, maar het lijkt er nu toch echt op dat hij voor SK Beveren gekozen heeft. Alle details zouden nu ook afgerond zijn, waardoor de voormalige Gouden Schoen maandag voorgesteld kan worden op de Freethiel.



Club Brugge was in de zomer zeer actief op de transfermarkt, maar wist niet al zijn doelwitten binnen te halen. Zo hadden ze zich nog graag versterkt met een toptalent, want ze hadden 3 miljoen euro veil voor de 17-jarige Valdemar Byskov Andreasen, een spelmaker van FC Midtjylland. Het bod werd echter geweigerd en intussen tekende Byskov al een nieuw contract tot 2025 bij de Deense club.

De kans lijkt te groeien dat de Rode Duivels na het WK een nieuwe bondscoach krijgen. Na het toernooi in Qatar loopt immers het contract van Roberto Martinez af. Bovendien verklaart Peter Bossaert, CEO van de KBVB, dat er voorlopig geen gesprekken over een contractverlenging gepland staan, al sluit hij ook niet uit dat die er nog zullen komen. Veel zal wellicht afhangen van de prestaties op het WK.



BUITENLAND

In de Premier League lijkt Newcastle United van plan om de komende maanden te gaan verbazen. Ze zouden bijvoorbeeld willen shoppen bij een concurrent, want ze zouden hun zinnen gezet hebben op de komst van James Maddison. De spelmaker is een sleutelfiguur bij Leicester City en dat wil hem dan ook niet zomaar laten vertrekken. De Engelsman zou minstens 50 miljoen euro moeten kosten.

Bij Chelsea hebben ze ook nog ambitieuze plannen. Zo zouden de Blues komende zomer willen uitpakken met de komst van Rafael Leão, de absolute smaakmaker van AC Milan. De Portugese aanvaller gaat dan zijn laatste contractjaar in bij de Italiaanse kampioen en zou een overstap naar de Premier League wel zien zitten.Ze zullen wel concurrentie krijgen, want ook Manchester City zou het dossier volgen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Zal Mbokani nog een meerwaarde zijn in 1B?

Meest recent

Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

2
2
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

38
38
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

56
56
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

48
48
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

41
41
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

371
371
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

346
346
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

142
142
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

220
220
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

66
66
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

59
59
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

64
64
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

283
283
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

657
657
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

160
160
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

485
485
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

346
346
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

238
238
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

183
183
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

114
114
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

279
279
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

471
471
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

784
784
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

541
541

Meer sportnieuws