TRANSFERUURTJE: 'Mbokani kiest ploeg, domper voor Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Mbokani kiest ploeg, domper voor Club'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat we nu echt Dieumerci Mbokani opnieuw mogen verwelkomen in het Belgische voetbal. De voorbije weken werd de 36-jarige Congolees al gelinkt aan onder meer Seraing en RWDM, maar het lijkt er nu toch echt op dat hij voor SK Beveren gekozen heeft. Alle details zouden nu ook afgerond zijn, waardoor de voormalige Gouden Schoen maandag voorgesteld kan worden op de Freethiel.



Club Brugge was in de zomer zeer actief op de transfermarkt, maar wist niet al zijn doelwitten binnen te halen. Zo hadden ze zich nog graag versterkt met een toptalent, want ze hadden 3 miljoen euro veil voor de 17-jarige Valdemar Byskov Andreasen, een spelmaker van FC Midtjylland. Het bod werd echter geweigerd en intussen tekende Byskov al een nieuw contract tot 2025 bij de Deense club.

De kans lijkt te groeien dat de Rode Duivels na het WK een nieuwe bondscoach krijgen. Na het toernooi in Qatar loopt immers het contract van Roberto Martinez af. Bovendien verklaart Peter Bossaert, CEO van de KBVB, dat er voorlopig geen gesprekken over een contractverlenging gepland staan, al sluit hij ook niet uit dat die er nog zullen komen. Veel zal wellicht afhangen van de prestaties op het WK.



BUITENLAND

In de Premier League lijkt Newcastle United van plan om de komende maanden te gaan verbazen. Ze zouden bijvoorbeeld willen shoppen bij een concurrent, want ze zouden hun zinnen gezet hebben op de komst van James Maddison. De spelmaker is een sleutelfiguur bij Leicester City en dat wil hem dan ook niet zomaar laten vertrekken. De Engelsman zou minstens 50 miljoen euro moeten kosten.

Bij Chelsea hebben ze ook nog ambitieuze plannen. Zo zouden de Blues komende zomer willen uitpakken met de komst van Rafael Leão, de absolute smaakmaker van AC Milan. De Portugese aanvaller gaat dan zijn laatste contractjaar in bij de Italiaanse kampioen en zou een overstap naar de Premier League wel zien zitten.Ze zullen wel concurrentie krijgen, want ook Manchester City zou het dossier volgen.

LEES OOK: Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Zal Mbokani nog een meerwaarde zijn in 1B?

Meest recent

Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

1
1
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

78
78
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

48
48
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

168
168
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

139
139
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

519
519
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

87
87
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

144
144
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

333
333
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

50
50
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

252
252
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

290
290
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

106
106
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

570
570
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

46
46
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

94
94
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

191
191
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

749
749
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

275
275
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

105
105
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

379
379
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

298
298
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1528
1528
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

575
575
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

160
160

Meer sportnieuws