TRANSFERUURTJE: 'Mbokani kiest ploeg, domper voor Club'

311 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Mbokani kiest ploeg, domper voor Club'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat we nu echt Dieumerci Mbokani opnieuw mogen verwelkomen in het Belgische voetbal. De voorbije weken werd de 36-jarige Congolees al gelinkt aan onder meer Seraing en RWDM, maar het lijkt er nu toch echt op dat hij voor SK Beveren gekozen heeft. Alle details zouden nu ook afgerond zijn, waardoor de voormalige Gouden Schoen maandag voorgesteld kan worden op de Freethiel.



Club Brugge was in de zomer zeer actief op de transfermarkt, maar wist niet al zijn doelwitten binnen te halen. Zo hadden ze zich nog graag versterkt met een toptalent, want ze hadden 3 miljoen euro veil voor de 17-jarige Valdemar Byskov Andreasen, een spelmaker van FC Midtjylland. Het bod werd echter geweigerd en intussen tekende Byskov al een nieuw contract tot 2025 bij de Deense club.

De kans lijkt te groeien dat de Rode Duivels na het WK een nieuwe bondscoach krijgen. Na het toernooi in Qatar loopt immers het contract van Roberto Martinez af. Bovendien verklaart Peter Bossaert, CEO van de KBVB, dat er voorlopig geen gesprekken over een contractverlenging gepland staan, al sluit hij ook niet uit dat die er nog zullen komen. Veel zal wellicht afhangen van de prestaties op het WK.



BUITENLAND

In de Premier League lijkt Newcastle United van plan om de komende maanden te gaan verbazen. Ze zouden bijvoorbeeld willen shoppen bij een concurrent, want ze zouden hun zinnen gezet hebben op de komst van James Maddison. De spelmaker is een sleutelfiguur bij Leicester City en dat wil hem dan ook niet zomaar laten vertrekken. De Engelsman zou minstens 50 miljoen euro moeten kosten.

Bij Chelsea hebben ze ook nog ambitieuze plannen. Zo zouden de Blues komende zomer willen uitpakken met de komst van Rafael Leão, de absolute smaakmaker van AC Milan. De Portugese aanvaller gaat dan zijn laatste contractjaar in bij de Italiaanse kampioen en zou een overstap naar de Premier League wel zien zitten.Ze zullen wel concurrentie krijgen, want ook Manchester City zou het dossier volgen.

LEES OOK: Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Zal Mbokani nog een meerwaarde zijn in 1B?

Meest recent

STVV heeft er verrassende 'aanwinst' bij

Bij STVV hebben ze al een aantal nieuwe spelers aangetrokken, maar de Kanaries zijn zeker nog niet ...

5
5
'Drie JPL-clubs strijden om nieuwe sensatie'

Maanden geleden meldden we jullie al dat er in Hongarije een speler actief is die op de radar was ...

16
16
De Meyer sluit vertrek sterkhouder STVV niét uit

Bij STVV zagen ze een aantal sterkhouders de club verlaten, maar mogelijk stopt het daar nog niet ...

32
32
Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

158
158
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

64
64
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

218
218
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

124
124
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

524
524
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

750
750
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

63
63
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

394
394
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1811
1811
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

439
439
Ivan Leko ziet ‘Luka Modric’ van Club Brugge opstaan

Het nieuwe seizoen van de Jupiler Pro League staat voor de deur. Club Brugge zoekt nog naar ritme ...

645
645
Compper duidelijk over plan en speelstijl met Antwerp

Marvin Compper is de nieuwe hoofdtrainer van Royal Antwerp FC. De Duitser gaf een eerste ...

179
179
Goals op komst voor Anderlecht? “Minstens 20 dit seizoen”

RSC Anderlecht hoopt weer mee te kunnen doen voor de prijzen. Voorin zoekt Paars-Wit nog ...

842
842
Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe middenvelder binnengehaald. De 22-jarige Engelsman ...

198
198
Union vreest Bodo/Glimt: Hubert roept oorlogstaal

Union SG neemt het vanavond op tegen Bodo/Glimt. De Noorse topclub maakte de afgelopen jaren een ...

127
127
Westerlo pakt uit met Cisse Sandra van Club Brugge

Westerlo is ambitieus en dat is er ook aan te zien op de transfermarkt. De afgelopen jaren maakte de ...

216
216
Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

RWDM Brussels heeft een woelige periode achter de rug met vorige eigenaar John Textor. De Belgische ...

124
124
‘Miljoenenbod de vuilbak in: Club Brugge geeft niet op’

Club Brugge wil deze zomermercato nog uitpakken. Blauw-Zwart is ambitieus en gaat weer vol voor de ...

580
580
FIFA slaat hard terug na kritiek op Infantino: intern paniek

Na het WK is de bom volledig losgebarsten rond de FIFA en baas Gianni Infantino. Nadat de Zwitser ...

435
435
Leko spreekt resoluut tegen: “Club moet nederig blijven”

Club Brugge wordt in België als een alleenheerser gezien. Vooral door de sterke Europese ...

306
306
Union SG incasseert ferme domper voor CL-clash

Union SG hoopt zich dit seizoen te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League. De ...

159
159
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Genk en Club bikkelen’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

1147
1147

Meer sportnieuws