'Trossard belangrijkste winterdoelwit van grootmacht'

263 stemmen
'Trossard belangrijkste winterdoelwit van grootmacht'

Leandro Trossard maakte al veel indruk in de Premier League. Op zijn 27ste is hij een van de betere spelers bij Brighton. Lonkt een toptransfer?


Chelsea ontsloeg Thomas Tuchel en Graham Potter werd weggehaald bij Brighton & Hove Albion. Engelse media linken Trossard nu plots stevig aan Chelsea, wat geen toeval is na de komst van Potter. The Blues deden allerminst al een bod, maar Trossard kreeg wel al vragen over de mogelijke interesse van Chelsea.

Het is duidelijk dat hij een overgang naar daar zeker ziet zitten. "Onze coach is nu wel naar Chelsea vertrokken, maar speculaties dat ik hem zou volgen, dat heeft gewoon geen zin. Mocht de kans zich ooit voordoen, wil ik wel gaan. Maar ik wil spelen en niet op de bank zitten", zei hij aan Het Belang van Limburg. Voorlopig zijn het nog enkel geruchten, maar Trossard staat voor belangrijke maanden.

WK

De flankaanvaller, die voor 20 miljoen euro werd weggehaald bij Racing Genk, hoopt de komende maanden zijn seizoensstart te bevestigen. Trossard opende met 2 goals en 2 assists in 6 wedstrijden. De teller bij Brighton staat voorlopig op 20 goals en 13 assists in 110 partijen. Marc Degryse liet afgelopen weekend in De Morgen verstaan dat Trossard goed bezig is en dat hij wel zijn plaats zou hebben bij een team als pakweg Arsenal. Gaat Chelsea zijn nieuwe club worden, of blijft het bij geruchten? Trossard hoopt alvast dat hij de nodige kansen krijgt op het WK, waar hij mits sterke prestaties een toptransfer kan versieren.

LEES OOK: Chelsea maakt Arsenal en Trossard compleet belachelijk

Heeft Trossard de kwaliteiten om voor Chelsea te spelen?

Meest recent

Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

1
1
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

8
8
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

70
70
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

445
445
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

75
75
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

72
72
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

32
32
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

93
93
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

116
116
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

112
112
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

823
823
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

382
382
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

121
121
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

847
847
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

413
413
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

485
485
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

459
459
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

137
137
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

519
519
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

119
119
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

283
283
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

267
267
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

267
267
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

707
707

Meer sportnieuws