Snelders luidt alarmbel voor Rode Duivel: "Te weinig progressie"

125 stemmen
Snelders luidt alarmbel voor Rode Duivel:

De Rode Duivels trokken zondag aan het kortste eind in de derby tegen Nederland. Ze verloren met 1-0 in Amsterdam, en mogen daardoor de Final Four in de Nations League helemaal vergeten. Eden Hazard mocht aan de wedstrijd beginnen, maar flitsen zoals vanouds kon hij niet.


De Belg van Real Madrid kreeg al snel een opgelegde kans. Hij slaagde er echter niet in om die te verzilveren. Daarna toonde de dribbelaar zeker goede intenties, maar hij kon niet verbergen dat hij nog steeds ver verwijderd is van zijn beste niveau, dat hij ooit bij Chelsea liet zien. Moet Hazard zich zorgen maken voor het WK in Qatar? Dat zit er eind november al aan te komen. De Duivels openen hun toernooi op 23 november tegen Canada.

Analist Eddy Snelders ziet het bij Sporza somber in. Hij denkt niet dat we op het WK de beste Hazard te zien zullen krijgen. "We kunnen blijven hopen dat het nog in orde komt voor Qatar, maar die kans is bijzonder klein. Hij maakte de voorbije weken te weinig progressie en de kans op speelminuten bij Real wordt straks weer kleiner", vertelt Snelders.

DE BRUYNE

Zo lijkt het gewicht van de nationale ploeg helemaal terecht te komen op de schouders van Kevin De Bruyne. De spelmaker van Manchester City deed tegen Oranje opnieuw zijn stinkende best, maar alleen kan hij het ook niet doen. Het is ook hopen op een fitte Romelu Lukaku op het WK. Na het povere optreden van Michy Batshuayi voorin zullen we zijn stootkracht zeer goed kunnen gebruiken.

LEES OOK: Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Moet Martinez Hazard op de bank zetten?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

73
73
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

90
90
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

24
24
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

80
80
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

158
158
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

100
100
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

267
267
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

69
69
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

442
442
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

394
394
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

301
301
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

83
83
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

155
155
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

712
712
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

43
43
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

130
130
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

78
78
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

31
31
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

105
105
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

209
209
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

94
94
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

187
187
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

725
725
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

218
218

Meer sportnieuws