Snelders luidt alarmbel voor Rode Duivel: "Te weinig progressie"

door
Snelders luidt alarmbel voor Rode Duivel:

De Rode Duivels trokken zondag aan het kortste eind in de derby tegen Nederland. Ze verloren met 1-0 in Amsterdam, en mogen daardoor de Final Four in de Nations League helemaal vergeten. Eden Hazard mocht aan de wedstrijd beginnen, maar flitsen zoals vanouds kon hij niet.


De Belg van Real Madrid kreeg al snel een opgelegde kans. Hij slaagde er echter niet in om die te verzilveren. Daarna toonde de dribbelaar zeker goede intenties, maar hij kon niet verbergen dat hij nog steeds ver verwijderd is van zijn beste niveau, dat hij ooit bij Chelsea liet zien. Moet Hazard zich zorgen maken voor het WK in Qatar? Dat zit er eind november al aan te komen. De Duivels openen hun toernooi op 23 november tegen Canada.

Analist Eddy Snelders ziet het bij Sporza somber in. Hij denkt niet dat we op het WK de beste Hazard te zien zullen krijgen. "We kunnen blijven hopen dat het nog in orde komt voor Qatar, maar die kans is bijzonder klein. Hij maakte de voorbije weken te weinig progressie en de kans op speelminuten bij Real wordt straks weer kleiner", vertelt Snelders.

DE BRUYNE

Zo lijkt het gewicht van de nationale ploeg helemaal terecht te komen op de schouders van Kevin De Bruyne. De spelmaker van Manchester City deed tegen Oranje opnieuw zijn stinkende best, maar alleen kan hij het ook niet doen. Het is ook hopen op een fitte Romelu Lukaku op het WK. Na het povere optreden van Michy Batshuayi voorin zullen we zijn stootkracht zeer goed kunnen gebruiken.

LEES OOK: Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

Moet Martinez Hazard op de bank zetten?

Meest recent

Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

6
6
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

30
30
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

19
19
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

45
45
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

35
35
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

10
10
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

85
85
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

111
111
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

170
170
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

98
98
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

243
243
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

80
80
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

164
164
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

127
127
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

78
78
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

225
225
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

216
216
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

193
193
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

573
573
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

180
180
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

238
238
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

634
634
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

64
64
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

244
244

Meer sportnieuws