Rode Duivels maken in Nederland einde aan indrukwekkende reeks

door
Rode Duivels maken in Nederland einde aan indrukwekkende reeks

De Rode Duivels stonden zondagavond in de Johan Cruijff ArenA voor een loodzware opdracht, want ze moesten Nederland met drie doelpunten verschil kloppen om nog naar de Final Four van de Nations League te mogen. Dat is uiteindelijk niet gelukt, want de ze kregen uiteindelijk zelfs nog een 1-0-nederlaag aangesmeerd. Dat hadden ze wel vooral aan zichzelf te wijten.


De tegengoal van Virgil van Dijk viel al bij al toch vrij makkelijk, terwijl aan de overkant er niet scherp genoeg afgewerkt werd. Invaller Dodi Lukebakio had in de slotseconden pech met een geweldige omhaal op de kruising, maar eerder in de wedstrijd hadden onder meer Eden Hazard, Axel Witsel en Amadou Onana beter kunnen doen met hun kansen.

Daarnaast gaven ook de spitsen niet thuis. Michy Batshuayi was in de eerste helft vrijwel onzichtbaar en mocht daarom bij de rust al in de kleedkamer blijven. Charles De Ketelaere mocht hem komen vervangen, maar wist niet meteen veel beter te doen. De Duivels kwamen zo niet tot scoren en maken zo een einde aan een indrukwekkende reeks.

NET GEEN 50 MATCHEN
Statistiekenbureau Gracenote weet dat voor de partij tegen Oranje de Rode Duivels immers 49 wedstrijden op rij een doelpunt gemaakt hadden. De laatste keer dat ze niet hadden kunnen scoren, was in de halve finale op het WK 2018 tegen Frankrijk, toen Les Bleus dankzij een kopbal van Umtiti met 1-0 wonnen. Sindsdien troffen ze in elke wedstrijd minstens één keer raak, maar in Amsterdam zwegen de kanonnen dus weer.


LEES OOK: Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Is dat zorgwekkend met het oog op het WK?

Meest recent

'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

64
64
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

9
9
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

13
13
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

31
31
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

123
123
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

61
61
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

158
158
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

35
35
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

101
101
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

112
112
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

196
196
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

67
67
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

442
442
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

351
351
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

299
299
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

283
283
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

225
225
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

42
42
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

71
71
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

46
46
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

173
173
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

117
117
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

233
233

Meer sportnieuws