'Hazard speelt zich in kijker bij andere clubs'

door
'Hazard speelt zich in kijker bij andere clubs'

Eden Hazard komt amper aan de bak bij Real Madrid, maar bij de Rode Duivels leeft hij helemaal op. De aanvaller leverde tegen Wales een goede prestatie af, Hazard haalde cijfers die hij vaak niet meer bereikt in Madrid. Volgens OK Diario wil Hazard in januari vertrekken bij de Koninklijke, op zoek naar veel meer speelminuten. En dan heeft hij alvast punten gescoord bij geïnteresseerde clubs.


Hazard speelde donderdag 65 minuten tegen Wales maar dat was genoeg om aan te tonen dat hij nog steeds enorm gretig is, én dat hij een belangrijke rol kan vervullen bij de Rode Duivels. “Ik heb altijd gezegd dat de oude Eden Hazard terugkomt als hij speelt. Ik moet gewoon terug in het ritme komen", verklaarde hij na de match tegen Wales.

CIJFERS VAN BIJ CHELSEA

Hazard liet zich alvast in positieve zin opvallen, vooral op het offensief gebied dan. Hij telde bijvoorbeeld 3 dribbels, het meeste bij België, waarvan alle dribbels ook effectief slaagden. Hazard was, ook al speelde hij maar 65 minuten, de offensief bedrijvigste én efficiëntste Belg. Bovendien telde hij 9 versnellingen met de bal aan de voet, niemand bij België of Wales ondernam er meer.

De laatste keer dat Hazard zo’n talrijke versnellingen ondernam, was bijna één jaar geleden, op 22 december 2021 tegen Athletic Bilbao. Het is duidelijk dat Hazard zijn beste vorm wil halen en enkel door speelminuten te vergaren, zal hij dat doel ook effectief kunnen bereiken. De wedstrijden tegen Celtic Glasgow en nu tegen Wales zijn daar het beste voorbeeld van.

TRANSFER?

Maar bij Real Madrid lijkt dat dus niet te gaan gebeuren, tenzij er de komende twee maanden nog een enorme ommekeer komt in zijn situatie. Hazard noemde zijn situatie bij de Koninklijke zelf al 'delicaat' en hij verstopt niet dat hij meer wil spelen. Carlo Ancelotti geeft zelfs nu Karim Benzema geblesseerd is de voorkeur aan Rodrygo Goes als valse negen.

Volgens OK Diario is Hazard het bankzitten stilaan grondig beu en wil hij in januari vertrekken als Ancelotti hem de komende maanden niet meer speelminuten gunt. De 31-jarige, die nog een contract tot 2024 heeft, is dus niet van plan om de laatste jaren van zijn carrière op de Madrileense bank door te gaan brengen.

LEES OOK: Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Speelt Hazard in januari nog bij Real Madrid?

Meest recent

Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

16
16
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

24
24
'AA Gent shopt in Leuven: Leko mikt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

9
9
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

46
46
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

139
139
DAZN-drama escaleert: Pro League onderneemt meteen actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

205
205
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

291
291
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

136
136
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

490
490
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

280
280
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

163
163
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

284
284
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

247
247
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

922
922
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

395
395
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

284
284
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

139
139
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

253
253
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

230
230
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

205
205
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

163
163
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

457
457
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

435
435
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

710
710
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

264
264

Meer sportnieuws