'Hazard speelt zich in kijker bij andere clubs'

door
'Hazard speelt zich in kijker bij andere clubs'

Eden Hazard komt amper aan de bak bij Real Madrid, maar bij de Rode Duivels leeft hij helemaal op. De aanvaller leverde tegen Wales een goede prestatie af, Hazard haalde cijfers die hij vaak niet meer bereikt in Madrid. Volgens OK Diario wil Hazard in januari vertrekken bij de Koninklijke, op zoek naar veel meer speelminuten. En dan heeft hij alvast punten gescoord bij geïnteresseerde clubs.


Hazard speelde donderdag 65 minuten tegen Wales maar dat was genoeg om aan te tonen dat hij nog steeds enorm gretig is, én dat hij een belangrijke rol kan vervullen bij de Rode Duivels. “Ik heb altijd gezegd dat de oude Eden Hazard terugkomt als hij speelt. Ik moet gewoon terug in het ritme komen", verklaarde hij na de match tegen Wales.

CIJFERS VAN BIJ CHELSEA

Hazard liet zich alvast in positieve zin opvallen, vooral op het offensief gebied dan. Hij telde bijvoorbeeld 3 dribbels, het meeste bij België, waarvan alle dribbels ook effectief slaagden. Hazard was, ook al speelde hij maar 65 minuten, de offensief bedrijvigste én efficiëntste Belg. Bovendien telde hij 9 versnellingen met de bal aan de voet, niemand bij België of Wales ondernam er meer.

De laatste keer dat Hazard zo’n talrijke versnellingen ondernam, was bijna één jaar geleden, op 22 december 2021 tegen Athletic Bilbao. Het is duidelijk dat Hazard zijn beste vorm wil halen en enkel door speelminuten te vergaren, zal hij dat doel ook effectief kunnen bereiken. De wedstrijden tegen Celtic Glasgow en nu tegen Wales zijn daar het beste voorbeeld van.

TRANSFER?

Maar bij Real Madrid lijkt dat dus niet te gaan gebeuren, tenzij er de komende twee maanden nog een enorme ommekeer komt in zijn situatie. Hazard noemde zijn situatie bij de Koninklijke zelf al 'delicaat' en hij verstopt niet dat hij meer wil spelen. Carlo Ancelotti geeft zelfs nu Karim Benzema geblesseerd is de voorkeur aan Rodrygo Goes als valse negen.

Volgens OK Diario is Hazard het bankzitten stilaan grondig beu en wil hij in januari vertrekken als Ancelotti hem de komende maanden niet meer speelminuten gunt. De 31-jarige, die nog een contract tot 2024 heeft, is dus niet van plan om de laatste jaren van zijn carrière op de Madrileense bank door te gaan brengen.

LEES OOK: Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Speelt Hazard in januari nog bij Real Madrid?

Meest recent

'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

23
23
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

43
43
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

169
169
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

49
49
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

103
103
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

365
365
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

119
119
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

251
251
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

421
421
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

166
166
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

83
83
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

147
147
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

121
121
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

365
365
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

64
64
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

176
176
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

676
676
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

634
634
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

359
359
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

600
600
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

189
189
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

394
394
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

629
629
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

52
52
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

386
386

Meer sportnieuws