'Hazard speelt zich in kijker bij andere clubs'

door
'Hazard speelt zich in kijker bij andere clubs'

Eden Hazard komt amper aan de bak bij Real Madrid, maar bij de Rode Duivels leeft hij helemaal op. De aanvaller leverde tegen Wales een goede prestatie af, Hazard haalde cijfers die hij vaak niet meer bereikt in Madrid. Volgens OK Diario wil Hazard in januari vertrekken bij de Koninklijke, op zoek naar veel meer speelminuten. En dan heeft hij alvast punten gescoord bij geïnteresseerde clubs.


Hazard speelde donderdag 65 minuten tegen Wales maar dat was genoeg om aan te tonen dat hij nog steeds enorm gretig is, én dat hij een belangrijke rol kan vervullen bij de Rode Duivels. “Ik heb altijd gezegd dat de oude Eden Hazard terugkomt als hij speelt. Ik moet gewoon terug in het ritme komen", verklaarde hij na de match tegen Wales.

CIJFERS VAN BIJ CHELSEA

Hazard liet zich alvast in positieve zin opvallen, vooral op het offensief gebied dan. Hij telde bijvoorbeeld 3 dribbels, het meeste bij België, waarvan alle dribbels ook effectief slaagden. Hazard was, ook al speelde hij maar 65 minuten, de offensief bedrijvigste én efficiëntste Belg. Bovendien telde hij 9 versnellingen met de bal aan de voet, niemand bij België of Wales ondernam er meer.

De laatste keer dat Hazard zo’n talrijke versnellingen ondernam, was bijna één jaar geleden, op 22 december 2021 tegen Athletic Bilbao. Het is duidelijk dat Hazard zijn beste vorm wil halen en enkel door speelminuten te vergaren, zal hij dat doel ook effectief kunnen bereiken. De wedstrijden tegen Celtic Glasgow en nu tegen Wales zijn daar het beste voorbeeld van.

TRANSFER?

Maar bij Real Madrid lijkt dat dus niet te gaan gebeuren, tenzij er de komende twee maanden nog een enorme ommekeer komt in zijn situatie. Hazard noemde zijn situatie bij de Koninklijke zelf al 'delicaat' en hij verstopt niet dat hij meer wil spelen. Carlo Ancelotti geeft zelfs nu Karim Benzema geblesseerd is de voorkeur aan Rodrygo Goes als valse negen.

Volgens OK Diario is Hazard het bankzitten stilaan grondig beu en wil hij in januari vertrekken als Ancelotti hem de komende maanden niet meer speelminuten gunt. De 31-jarige, die nog een contract tot 2024 heeft, is dus niet van plan om de laatste jaren van zijn carrière op de Madrileense bank door te gaan brengen.

LEES OOK: Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Speelt Hazard in januari nog bij Real Madrid?

Meest recent

'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

9
9
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

131
131
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

21
21
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

34
34
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

30
30
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

150
150
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

218
218
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

151
151
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

169
169
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

61
61
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

130
130
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

264
264
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

258
258
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

111
111
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

307
307
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

132
132
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

198
198
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

484
484
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

426
426
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

500
500
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

105
105
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

139
139
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

162
162
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

124
124

Meer sportnieuws