'Hazard speelt zich in kijker bij andere clubs'

door
'Hazard speelt zich in kijker bij andere clubs'

Eden Hazard komt amper aan de bak bij Real Madrid, maar bij de Rode Duivels leeft hij helemaal op. De aanvaller leverde tegen Wales een goede prestatie af, Hazard haalde cijfers die hij vaak niet meer bereikt in Madrid. Volgens OK Diario wil Hazard in januari vertrekken bij de Koninklijke, op zoek naar veel meer speelminuten. En dan heeft hij alvast punten gescoord bij geïnteresseerde clubs.


Hazard speelde donderdag 65 minuten tegen Wales maar dat was genoeg om aan te tonen dat hij nog steeds enorm gretig is, én dat hij een belangrijke rol kan vervullen bij de Rode Duivels. “Ik heb altijd gezegd dat de oude Eden Hazard terugkomt als hij speelt. Ik moet gewoon terug in het ritme komen", verklaarde hij na de match tegen Wales.

CIJFERS VAN BIJ CHELSEA

Hazard liet zich alvast in positieve zin opvallen, vooral op het offensief gebied dan. Hij telde bijvoorbeeld 3 dribbels, het meeste bij België, waarvan alle dribbels ook effectief slaagden. Hazard was, ook al speelde hij maar 65 minuten, de offensief bedrijvigste én efficiëntste Belg. Bovendien telde hij 9 versnellingen met de bal aan de voet, niemand bij België of Wales ondernam er meer.

De laatste keer dat Hazard zo’n talrijke versnellingen ondernam, was bijna één jaar geleden, op 22 december 2021 tegen Athletic Bilbao. Het is duidelijk dat Hazard zijn beste vorm wil halen en enkel door speelminuten te vergaren, zal hij dat doel ook effectief kunnen bereiken. De wedstrijden tegen Celtic Glasgow en nu tegen Wales zijn daar het beste voorbeeld van.

TRANSFER?

Maar bij Real Madrid lijkt dat dus niet te gaan gebeuren, tenzij er de komende twee maanden nog een enorme ommekeer komt in zijn situatie. Hazard noemde zijn situatie bij de Koninklijke zelf al 'delicaat' en hij verstopt niet dat hij meer wil spelen. Carlo Ancelotti geeft zelfs nu Karim Benzema geblesseerd is de voorkeur aan Rodrygo Goes als valse negen.

Volgens OK Diario is Hazard het bankzitten stilaan grondig beu en wil hij in januari vertrekken als Ancelotti hem de komende maanden niet meer speelminuten gunt. De 31-jarige, die nog een contract tot 2024 heeft, is dus niet van plan om de laatste jaren van zijn carrière op de Madrileense bank door te gaan brengen.

LEES OOK: De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

🚀

Speelt Hazard in januari nog bij Real Madrid?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

20
20
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

6
6
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

62
62
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

25
25
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

64
64
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

26
26
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

113
113
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

54
54
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

298
298
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

46
46
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

31
31
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

32
32
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

629
629
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

156
156
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

133
133
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

141
141
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

105
105
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

109
109
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

196
196
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

53
53
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

103
103
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

105
105

Meer sportnieuws