'Hazard speelt zich in kijker bij andere clubs'

361
'Hazard speelt zich in kijker bij andere clubs'

Eden Hazard komt amper aan de bak bij Real Madrid, maar bij de Rode Duivels leeft hij helemaal op. De aanvaller leverde tegen Wales een goede prestatie af, Hazard haalde cijfers die hij vaak niet meer bereikt in Madrid. Volgens OK Diario wil Hazard in januari vertrekken bij de Koninklijke, op zoek naar veel meer speelminuten. En dan heeft hij alvast punten gescoord bij geïnteresseerde clubs.


Hazard speelde donderdag 65 minuten tegen Wales maar dat was genoeg om aan te tonen dat hij nog steeds enorm gretig is, én dat hij een belangrijke rol kan vervullen bij de Rode Duivels. “Ik heb altijd gezegd dat de oude Eden Hazard terugkomt als hij speelt. Ik moet gewoon terug in het ritme komen", verklaarde hij na de match tegen Wales.

CIJFERS VAN BIJ CHELSEA

Hazard liet zich alvast in positieve zin opvallen, vooral op het offensief gebied dan. Hij telde bijvoorbeeld 3 dribbels, het meeste bij België, waarvan alle dribbels ook effectief slaagden. Hazard was, ook al speelde hij maar 65 minuten, de offensief bedrijvigste én efficiëntste Belg. Bovendien telde hij 9 versnellingen met de bal aan de voet, niemand bij België of Wales ondernam er meer.

De laatste keer dat Hazard zo’n talrijke versnellingen ondernam, was bijna één jaar geleden, op 22 december 2021 tegen Athletic Bilbao. Het is duidelijk dat Hazard zijn beste vorm wil halen en enkel door speelminuten te vergaren, zal hij dat doel ook effectief kunnen bereiken. De wedstrijden tegen Celtic Glasgow en nu tegen Wales zijn daar het beste voorbeeld van.

TRANSFER?

Maar bij Real Madrid lijkt dat dus niet te gaan gebeuren, tenzij er de komende twee maanden nog een enorme ommekeer komt in zijn situatie. Hazard noemde zijn situatie bij de Koninklijke zelf al 'delicaat' en hij verstopt niet dat hij meer wil spelen. Carlo Ancelotti geeft zelfs nu Karim Benzema geblesseerd is de voorkeur aan Rodrygo Goes als valse negen.

Volgens OK Diario is Hazard het bankzitten stilaan grondig beu en wil hij in januari vertrekken als Ancelotti hem de komende maanden niet meer speelminuten gunt. De 31-jarige, die nog een contract tot 2024 heeft, is dus niet van plan om de laatste jaren van zijn carrière op de Madrileense bank door te gaan brengen.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Speelt Hazard in januari nog bij Real Madrid?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

54
54
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

57
57
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

78
78
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

72
72
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

144
144
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

199
199
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

75
75
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

102
102
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

72
72
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

120
120
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

215
215
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

103
103
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

965
965
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

163
163
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

109
109
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

397
397
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

436
436
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

418
418

Meer sportnieuws