Inter verkoos terugkeer Lukaku boven andere grote naam

door
Inter verkoos terugkeer Lukaku boven andere grote naam

Romelu Lukaku kan de Rode Duivels zondag niet aan kwalificatie voor de Final Four van de Nations League helpen, want de topschutter aller tijden moest passen voor de interlands tegen Wales en Nederland door een blessure. Die hield hem de voorbije weken ook aan de kant bij Internazionale, waardoor Lukaku nog niet al te veel van zijn rentree kon genieten.


De spits keerde deze zomer terug in zijn geliefde Milaan, nadat hij er vorig seizoen niet in slaagde om bij Chelsea zijn grote gelijk te bewijzen. Het klikte helemaal niet met Thomas Tuchel en Lukaku belandde zelfs op de bank, waardoor Inter plots de kans kreeg om hem terug te halen. De Nerazzurri huren hem voor dit seizoen, zonder aankoopoptie.

De terugkeer van Lukaku ging wel ten koste van een andere grote naam. "We hebben deze zomer inderdaad onderhandeld met Paulo Dybala", geeft Javier Zanetti, Inter-icoon en vice-voorzitter, immers toe op het Festival dello Sport. "Maar toen keerde Lukaku terug en daardoor hadden we geen offensieve versterking meer nodig."

MOURINHO
Dybala was afgelopen zomer een gegeerde speler, nadat hij ervoor koos zijn aflopende contract bij Juventus niet te verlengen. Inter leek lange tijd de beste papieren te hebben om de Argentijn binnen te halen, maar door Lukaku ging dat dus niet door. Uiteindelijk tekende Dybala bij AS Roma, waar hij op indrukwekkende wijze onthaald werd en onder de vleugels van José Mourinho de Romeinen aan successen moet helpen.

LEES OOK: Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Was Dybala een betere keuze geweest dan Lukaku?

Meest recent

'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

77
77
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

51
51
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

102
102
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

52
52
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

274
274
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

129
129
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

48
48
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

62
62
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

64
64
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

109
109
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

288
288
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

221
221
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

361
361
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

58
58
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

392
392
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

110
110
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

177
177
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

172
172
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

88
88
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

129
129
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

311
311
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

1046
1046
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

412
412
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

300
300
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

824
824

Meer sportnieuws