Profclubs laten geen steken vallen in Croky Cup

door
Profclubs laten geen steken vallen in Croky Cup

Geen competitievoetbal in de Jupiler Pro League of Challenger Pro League dit weekend, maar dat betekent niet dat alle teams werkloos toekijken. De vijfde ronde van de Jupiler Pro League staat immers wel nog op het programma. Westerlo komt zondag pas aan de bak, maar zaterdag kwamen wel al een paar teams uit 1B in actie.


Zij lieten geen steken vallen, want allemaal wisten ze af te rekenen met hun tegenstanders uit het amateurvoetbal. Lierse K liet de meest ruime zege noteren, want zij gaven tweedenationaler Racing Mechelen een 5-1 om de oren. Raemaekers bracht Lierse voor rust op voorsprong en al in de eerste minuut van de tweede helft verdubbelde Walbrecq de score. Mechelen maakte het nog even spannend met de aansluitingstreffer van Weuts, maar daarna bezorgden Van Acker, Rocha en Tarfi de leider nog een ruime zege.

RWDM rekende dan weer vlotjes af met KSV Oudenaarde, eveneens uit tweede nationale. Het werd een zege met een Braziliaanse tint, want nadat Vinicius in de eerste helft voor een voorsprong gezorgd had, besliste invaller Rikelmi de wedstrijd helemaal na rust met zijn eerste twee goals voor de club. FCV Dender en Lommel hielden het iets zuiniger met elk een 2-0 tegen respectievelijk Dikkelvenne (tweede nationale) en RAAL La Louvière (eerste nationale). Voor Dender scoorden Ngongo en Rajsel, Lommel won dankzij goals van Granell en Caue. Vrijdag was er wel al een profclub gesneuveld, want Virton liet zich na verlengingen verrassen door Dessel (2-1).

LEES OOK: Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

Krijgen we dit seizoen een verrassende bekerwinnaar?

Meest recent

Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

22
22
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

98
98
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

39
39
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

124
124
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

339
339
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

41
41
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

85
85
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

42
42
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

196
196
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

137
137
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

52
52
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

53
53
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

82
82
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

182
182
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

116
116
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

107
107
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

369
369
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

91
91
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

97
97
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

717
717
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

230
230
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

272
272
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

74
74
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

117
117

Meer sportnieuws