Profclubs laten geen steken vallen in Croky Cup

door
Profclubs laten geen steken vallen in Croky Cup

Geen competitievoetbal in de Jupiler Pro League of Challenger Pro League dit weekend, maar dat betekent niet dat alle teams werkloos toekijken. De vijfde ronde van de Jupiler Pro League staat immers wel nog op het programma. Westerlo komt zondag pas aan de bak, maar zaterdag kwamen wel al een paar teams uit 1B in actie.


Zij lieten geen steken vallen, want allemaal wisten ze af te rekenen met hun tegenstanders uit het amateurvoetbal. Lierse K liet de meest ruime zege noteren, want zij gaven tweedenationaler Racing Mechelen een 5-1 om de oren. Raemaekers bracht Lierse voor rust op voorsprong en al in de eerste minuut van de tweede helft verdubbelde Walbrecq de score. Mechelen maakte het nog even spannend met de aansluitingstreffer van Weuts, maar daarna bezorgden Van Acker, Rocha en Tarfi de leider nog een ruime zege.

RWDM rekende dan weer vlotjes af met KSV Oudenaarde, eveneens uit tweede nationale. Het werd een zege met een Braziliaanse tint, want nadat Vinicius in de eerste helft voor een voorsprong gezorgd had, besliste invaller Rikelmi de wedstrijd helemaal na rust met zijn eerste twee goals voor de club. FCV Dender en Lommel hielden het iets zuiniger met elk een 2-0 tegen respectievelijk Dikkelvenne (tweede nationale) en RAAL La Louvière (eerste nationale). Voor Dender scoorden Ngongo en Rajsel, Lommel won dankzij goals van Granell en Caue. Vrijdag was er wel al een profclub gesneuveld, want Virton liet zich na verlengingen verrassen door Dessel (2-1).

LEES OOK: 'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Krijgen we dit seizoen een verrassende bekerwinnaar?

Meest recent

Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

3
3
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

30
30
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

46
46
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

216
216
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

39
39
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

122
122
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

391
391
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

40
40
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

80
80
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

150
150
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

201
201
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

150
150
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

83
83
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

172
172
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

134
134
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

157
157
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

74
74
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

89
89
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

266
266
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

389
389
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

200
200
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

102
102
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

46
46
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

505
505

Meer sportnieuws