'Chelsea verbaast iedereen met bod van 35 miljoen'

door
'Chelsea verbaast iedereen met bod van 35 miljoen'

Chelsea beleefde enkele bijzonder woelige maanden, met de gedwongen exit van Roman Abramovich na het uitbreken van de oorlog in Oekraïne, de overname door de Amerikaanse miljardair Todd Boehly en enkele weken geleden nog een trainerswissel, want Thomas Tuchel werd ontslagen en vervangen door Graham Potter. Er staat de komende maanden nog heel wat op til op Stamford Bridge.


Zo lijkt Boehly van plan om nog een CEO en technisch directeur aan te stellen, maar wil hij ook de spelerskern nog gaan versterken. Daarvoor mikt Boehly resoluut op jong talent. Zo telde Chelsea afgelopen zomer nog 80 miljoen euro neer voor Wesley Fofana (21), 18 miljoen voor Carney Chukwuemeka (18), 9 miljoen voor Gabriel Slonina (18) en 15 miljoen voor Cesare Casadei (19).

Maar nu zou Chelsea nog een stap verder gaan, want volgens de Mirror zouden ze maar liefst 35 miljoen euro veil hebben voor Luke Harris. De 17-jarige middenvelder scoorde in augustus nog een hattrick tegen de U23 van Chelsea en klopt bij Fulham ook al op de poort van het eerste elftal. Hij debuteerde een week na die hattrick tegen Crawley Town in de League Cup en zat in de Premier League ook al een paar keer op de bank.

WALES
Harris wordt duidelijk aanzien als een groot talent, want een week geleden schotelde Fulham hem nog zijn eerste profcontract voor. Bovendien versierde hij vrijwel tegelijkertijd ook zijn eerste selectie voor Wales, al debuteerde hij daar nog niet. Donderdag bleef hij tegen de Rode Duivels immers de hele wedstrijd op de bank zitten.

LEES OOK: Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

Zou dat een goede investering zijn van Chelsea?

Meest recent

Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

1
1
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

22
22
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

21
21
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

79
79
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

279
279
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

148
148
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

95
95
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

116
116
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

97
97
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

236
236
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

58
58
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

42
42
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

726
726
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

462
462
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

232
232
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

414
414
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

240
240
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

188
188
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

253
253
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

217
217
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

1026
1026
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

145
145
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

145
145
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

340
340

Meer sportnieuws