Van Gaal jent Duivels: "Denk dat wij gaan winnen"

94 stemmen
Van Gaal jent Duivels:

Nederland speelt zondag gastheer voor onze Rode Duivels. Onze noorderburen openen de poorten van de Johan Cruijff ArenA voor een nieuwe Derby der Lage Landen. De Belgen willen revanche nemen voor de zware nederlaag in eigen huis.


Op 3 juni beten de Duivels thuis op ontnuchterende wijze in het stof. Het werd maar liefst 1-4 voor Louis van Gaal en co. De Nederlanders liepen uit tot 0-4 via Bergwijn, Depay (2x) en Dumfries. De 'eerredder' van Batshuayi was niet meer dan een doekje voor het bloeden. De Duivels boekten daarna 10 op 12 en staan nu op 3 punten van Nederland.

Om de Final Four te bereiken zullen ze met minstens drie goals verschil moeten winnen op Nederlandse bodem. Van Gaal ziet het niet meteen gebeuren. Zijn Nederland wil ongeslagen naar het WK in Qatar. "Je kunt beter ongeslagen naar het WK gaan, dit is onze laatste match voor Qatar. Dat heb ik de jongens ook gezegd. Ik denk dat wij gaan winnen, hoor", klonk het vol Nederlands zelfvertrouwen op zijn persbabbel zaterdag.

RUSLAND

Ook de Rode Duivels zitten natuurlijk al volop met hun gedachten bij het WK in Qatar. Daar willen ze een goed figuur slaan en eerst en vooral de groepsfase overleven. Daarin nemen ze het op tegen achtereenvolgens Canada, Marokko en Kroatië, de verliezende finalist uit 2018. Beter doen dan in Rusland zal lastig worden voor Roberto Martinez en co. De Belgen lieten met de derde plek namelijk hun beste eindresultaat ooit noteren op een WK. Het zou een stunt van jewelste zijn als ze erin slagen om nóg beter te doen.

LEES OOK: Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Wie zal winnen?

Meest recent

Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

1
1
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

33
33
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

78
78
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

28
28
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

20
20
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

88
88
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

325
325
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

158
158
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

163
163
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

117
117
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

383
383
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

316
316
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

131
131
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

138
138
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

114
114
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

21
21
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

123
123
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

516
516
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

328
328
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

212
212
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

198
198
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

67
67
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

113
113
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1099
1099

Meer sportnieuws