Van Gaal jent Duivels: "Denk dat wij gaan winnen"

door
Van Gaal jent Duivels:

Nederland speelt zondag gastheer voor onze Rode Duivels. Onze noorderburen openen de poorten van de Johan Cruijff ArenA voor een nieuwe Derby der Lage Landen. De Belgen willen revanche nemen voor de zware nederlaag in eigen huis.


Op 3 juni beten de Duivels thuis op ontnuchterende wijze in het stof. Het werd maar liefst 1-4 voor Louis van Gaal en co. De Nederlanders liepen uit tot 0-4 via Bergwijn, Depay (2x) en Dumfries. De 'eerredder' van Batshuayi was niet meer dan een doekje voor het bloeden. De Duivels boekten daarna 10 op 12 en staan nu op 3 punten van Nederland.

Om de Final Four te bereiken zullen ze met minstens drie goals verschil moeten winnen op Nederlandse bodem. Van Gaal ziet het niet meteen gebeuren. Zijn Nederland wil ongeslagen naar het WK in Qatar. "Je kunt beter ongeslagen naar het WK gaan, dit is onze laatste match voor Qatar. Dat heb ik de jongens ook gezegd. Ik denk dat wij gaan winnen, hoor", klonk het vol Nederlands zelfvertrouwen op zijn persbabbel zaterdag.

RUSLAND

Ook de Rode Duivels zitten natuurlijk al volop met hun gedachten bij het WK in Qatar. Daar willen ze een goed figuur slaan en eerst en vooral de groepsfase overleven. Daarin nemen ze het op tegen achtereenvolgens Canada, Marokko en Kroatië, de verliezende finalist uit 2018. Beter doen dan in Rusland zal lastig worden voor Roberto Martinez en co. De Belgen lieten met de derde plek namelijk hun beste eindresultaat ooit noteren op een WK. Het zou een stunt van jewelste zijn als ze erin slagen om nóg beter te doen.

LEES OOK: Onthuld: 'Mannaert verkoos deze topcoach boven Garcia'

Wie zal winnen?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

23
23
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

33
33
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

49
49
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

58
58
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

43
43
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

46
46
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

77
77
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

173
173
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

142
142
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

125
125
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

65
65
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

61
61
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

125
125
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

181
181
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

263
263
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

154
154
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

102
102
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

204
204
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

379
379
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

119
119
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

502
502
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

132
132
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

132
132
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

281
281

Meer sportnieuws