"Ik wil zo snel mogelijk Rode Duivel worden"

111

Aster Vranckx deed het vorig jaar niet onaardig bij VfL Wolfsburg, maar de Duitse club is al jaren een ploeg waar de meest vreemde beslissingen worden genomen. Begin dit seizoen mocht hij al snel weg, en AC Milan plukte hem weg.


AC Milan huurde Vranckx van Wolfsburg en bedong ook een aankoopoptie. De ex-speler van KV Mechelen sprak over zijn keuze voor de Italiaanse landskampioen. "Ze werken met veel jonge spelers - een pluspunt - en garandeerden me dat ik voldoende kansen zou krijgen als ik ze zelf afdwong. De nog grotere concurrentie? Logisch op dat niveau. Kijk, als ik een beslissing neem, sta ik daar voor 100 procent achter. Of ik nu slaag in Milaan of niet: ik zal nooit spijt hebben dat ik er getekend heb", vertelde hij aan Het Laatste Nieuws.

RODE DUIVELS

Vranckx maakt deel uit van de beloften van coach Jacky Mathijssen. Voorlopig moet hij daar progressie blijven boeken, want de concurrentie bij de nationale ploeg is bijzonder groot. Vranckx sprak zich ook uit over zijn toekomst als Rode Duivel.

"Ik wil zo snel mogelijk Rode Duivel worden, maar ik ga er geen timing op plakken. Mij zal je niet horen roepen dat ik binnen de 2 jaar bij de A-ploeg moet zitten. Wees gerust, mijn tijd komt nog", aldus een geduldige Vranckx. Voorlopig staan jongens als Amadou Onana, Youri Tielemans, Hans Vanaken, Kevin De Bruyne, Leander Dendoncker en Axel Witsel nog voor hem in de rangorde.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Zal Vranckx meegaan naar het EK 2024?

Meest recent

‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

23
23
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

99
99
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

16
16
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

122
122
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

34
34
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

23
23
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

99
99
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

94
94
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

58
58
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

44
44
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

48
48
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

57
57
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

317
317
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

57
57
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

50
50
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

138
138
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

87
87
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

146
146
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

176
176
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

76
76
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

381
381
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1050
1050
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

109
109
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

30
30

Meer sportnieuws