"Ik wil zo snel mogelijk Rode Duivel worden"

111

Aster Vranckx deed het vorig jaar niet onaardig bij VfL Wolfsburg, maar de Duitse club is al jaren een ploeg waar de meest vreemde beslissingen worden genomen. Begin dit seizoen mocht hij al snel weg, en AC Milan plukte hem weg.


AC Milan huurde Vranckx van Wolfsburg en bedong ook een aankoopoptie. De ex-speler van KV Mechelen sprak over zijn keuze voor de Italiaanse landskampioen. "Ze werken met veel jonge spelers - een pluspunt - en garandeerden me dat ik voldoende kansen zou krijgen als ik ze zelf afdwong. De nog grotere concurrentie? Logisch op dat niveau. Kijk, als ik een beslissing neem, sta ik daar voor 100 procent achter. Of ik nu slaag in Milaan of niet: ik zal nooit spijt hebben dat ik er getekend heb", vertelde hij aan Het Laatste Nieuws.

RODE DUIVELS

Vranckx maakt deel uit van de beloften van coach Jacky Mathijssen. Voorlopig moet hij daar progressie blijven boeken, want de concurrentie bij de nationale ploeg is bijzonder groot. Vranckx sprak zich ook uit over zijn toekomst als Rode Duivel.

"Ik wil zo snel mogelijk Rode Duivel worden, maar ik ga er geen timing op plakken. Mij zal je niet horen roepen dat ik binnen de 2 jaar bij de A-ploeg moet zitten. Wees gerust, mijn tijd komt nog", aldus een geduldige Vranckx. Voorlopig staan jongens als Amadou Onana, Youri Tielemans, Hans Vanaken, Kevin De Bruyne, Leander Dendoncker en Axel Witsel nog voor hem in de rangorde.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Zal Vranckx meegaan naar het EK 2024?

Meest recent

Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

60
60
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

12
12
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

10
10
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

4
4
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

11
11
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

210
210
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

60
60
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

15
15
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

65
65
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

47
47
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

123
123
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

245
245
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

88
88
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

283
283
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

128
128
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

37
37
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

81
81
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

193
193
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

54
54
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41

Meer sportnieuws