Rode Duivel klopt op de deur: "Ik wil meer spelen"

door
Rode Duivel klopt op de deur:

Leandro Trossard mocht iets na het uur invallen tegen Wales. De flankaanvaller van Brighton & Hove Albion toonde veel dadenkracht in de aanval. Hij sprak over zijn rol bij de Rode Duivels.


Trossard is duidelijk gestegen in de pikorde bij de Rode Duivels. De ex-speler van KRC Genk lonkt meer en meer naar een basisplaats en bij Sporza gaf hij meer uitleg over zijn speelkansen. "Ik hoop uiteraard meer te spelen tegen Nederland, maar de concurrentie is groot. Het is aan de coach om dat te beslissen. Eden (Hazard, nvdr.) en Kevin (De Bruyne, nvdr.) zijn bijzonder goede spelers en zij betekenden al heel veel voor het land. Het is aan mij om te tonen dat ik op die posities ook een meerwaarde kan zijn voor de ploeg”, aldus Trossard.

ANDERE STATUS

"Of mijn status is veranderd? Ja, ik ben nu sneller eerste invaller. Dat is wel leuk. Hopelijk kan ik nog veel minuten gaan maken. Met welk gevoel we naar het WK trekken? We kijken er heel erg naar uit, maar het is nog twee maanden. Hopelijk kunnen we zondag Nederland verslaan en dan kunnen we hopelijk met een goed gevoel naar Qatar vertrekken", vertelt de Limburger.

Trossard lijkt een zekerheidje te zijn in de 26-koppige selectie die in november naar het WK in Qatar mag afzakken. De flankspeler lijkt stilaan Dries Mertens te zijn voorbijgestoken in de rangorde.

LEES OOK: Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Gaat Trossard starten op het WK?

Meest recent

‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

65
65
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

38
38
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

85
85
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

27
27
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

43
43
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

36
36
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

122
122
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

193
193
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

352
352
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

337
337
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

756
756
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

430
430
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

944
944
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

547
547
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

561
561
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

474
474
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

156
156
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

170
170
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

352
352
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

96
96
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

177
177
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

607
607
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

204
204
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

360
360
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

676
676

Meer sportnieuws