Degryse looft 2 Rode Duivels: "Die heeft Nederland niét"

101
Degryse looft 2 Rode Duivels:

De Rode Duivels speelden een sterke eerste helft en een magere tweede helft tegen Wales. Toch waren de sterkhouders op de afspraak. Marc Degryse looft er twee.


Kevin De Bruyne stak er met kop en schouders bovenuit en heerste op het middenveld. Hij zal de Belgen ook naar een zege moeten loodsen tegen Nederland. Daarnaast is er ook Thibaut Courtois, die nu al jaren op een bijzonder hoog niveau keept. Twee spelers van absolute wereldklasse en op hun positie wellicht de besten. "Wat Nederland niet heeft, zijn Courtois en De Bruyne", zei Degryse bij VTM.

Jan Mulder weet dat Nederland met de 38-jarige Remko Pasveer geen topper tussen de lijnen heeft staan. Op het middenveld heeft Oranje Frenkie de Jong, maar de middenvelder stagneert toch bij FC Barcelona. Hij is nog niet van het niveau van De Bruyne.

SCHITTEREN IN TOPMATCH

"Maar Courtois is een keeper, die is niet zo spelbepalend. De Bruyne, die heeft Nederland niet... maar Frenkie de Jong (die moest afhaken voor de match tegen de Belgen, nvdr.) is misschien ook niet zo slecht”, aldus Mulder. De Rode Duivels moeten zondag met minstens drie doelpunten verschil winnen in Amsterdam als ze zich nog willen plaatsen voor de Final Four van de Nations League. De spelers kijken echter vooral naar het WK in Qatar en Nederland is de laatste grote test voor de Belgen. Kunnen zij nog eens schitteren in een topmatch? In juni werd het in Brussel nog 1-4 voor Oranje, dus België kan maar beter revanche nemen.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Mee eens?

Meest recent

Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

17
17
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

8
8
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

71
71
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

22
22
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

14
14
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

7
7
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

251
251
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

69
69
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

16
16
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

72
72
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

49
49
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

131
131
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

253
253
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

295
295
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

135
135
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

84
84
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

195
195

Meer sportnieuws