De Ketelaere openhartig: "Er werden spelletjes gespeeld"

411 stemmen
De Ketelaere openhartig:

Charles De Ketelaere vertrok afgelopen zomer voor 35 miljoen euro naar AC Milan. De aanvallende middenvelder mag vaak opdraven, maar uiteraard heeft hij nog een aanpassingsperiode nodig. CDK sprak bij VTM Go over zijn overstap naar de Italiaanse landskampioen.


De Ketelaere pendelt tussen bank en basis. De overstap van Club Brugge naar AC Milan was toch groot. “Het niveau bij AC Milan is toch nog een stuk hoger dan bij Club Brugge. Inzake dagdagelijkse begeleiding is er niet zo heel veel verschil, want bij Club Brugge is die omkadering ook heel professioneel. Dat er meteen heel veel lof was de eerste wedstrijden? In het begin is er altijd positiviteit en in het voetbal gaat het snel op en af inzake commentaren”, aldus De Ketelaere.

Bij AC Milan en in de gehele Serie A ligt het niveau natuurlijk een stuk hoger. CDK ziet toch een andere aanpak. “Ik weet dat ik nog veel moet leren en ik houd weinig rekening met dat prijskaartje dat achter mijn naam staat. De tactische aanpak? Je merkt wel dat er voor elke match heel veel aandacht wordt gehecht aan het tactische aspect. Dat is goed voor mijn evolutie als voetballer en ik voel nu al dat ik in die korte tijd een betere speler ben geworden."

Hij sprak ook over de transfersoap van afgelopen zomer. “Ik heb op een bepaald moment de keuze gemaakt voor AC Milan. Ik ben zeker niet met slaande deuren vertrokken bij Club Brugge en er waren zoals in elke relatie wat zaken waar er onenigheid over was. Ik begreep ook de standpunten van alle partijen, maar het duurde voor mij wat te lang. Er zijn veel spelletjes die dan worden gespeeld, die heb ik nu ook mogen ontdekken…"

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Gaat CDK dit jaar de kaap van 10 goals halen?

Meest recent

'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

122
122
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

179
179
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

214
214
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

51
51
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

80
80
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

148
148
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

38
38
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

46
46
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

437
437
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

111
111
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

148
148
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

167
167
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

866
866
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

87
87
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

233
233
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

115
115
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

77
77
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

34
34
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

345
345
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

93
93
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

252
252
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

345
345
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

106
106
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

200
200

Meer sportnieuws