De Ketelaere openhartig: "Er werden spelletjes gespeeld"

411
De Ketelaere openhartig:

Charles De Ketelaere vertrok afgelopen zomer voor 35 miljoen euro naar AC Milan. De aanvallende middenvelder mag vaak opdraven, maar uiteraard heeft hij nog een aanpassingsperiode nodig. CDK sprak bij VTM Go over zijn overstap naar de Italiaanse landskampioen.


De Ketelaere pendelt tussen bank en basis. De overstap van Club Brugge naar AC Milan was toch groot. “Het niveau bij AC Milan is toch nog een stuk hoger dan bij Club Brugge. Inzake dagdagelijkse begeleiding is er niet zo heel veel verschil, want bij Club Brugge is die omkadering ook heel professioneel. Dat er meteen heel veel lof was de eerste wedstrijden? In het begin is er altijd positiviteit en in het voetbal gaat het snel op en af inzake commentaren”, aldus De Ketelaere.

Bij AC Milan en in de gehele Serie A ligt het niveau natuurlijk een stuk hoger. CDK ziet toch een andere aanpak. “Ik weet dat ik nog veel moet leren en ik houd weinig rekening met dat prijskaartje dat achter mijn naam staat. De tactische aanpak? Je merkt wel dat er voor elke match heel veel aandacht wordt gehecht aan het tactische aspect. Dat is goed voor mijn evolutie als voetballer en ik voel nu al dat ik in die korte tijd een betere speler ben geworden."

Hij sprak ook over de transfersoap van afgelopen zomer. “Ik heb op een bepaald moment de keuze gemaakt voor AC Milan. Ik ben zeker niet met slaande deuren vertrokken bij Club Brugge en er waren zoals in elke relatie wat zaken waar er onenigheid over was. Ik begreep ook de standpunten van alle partijen, maar het duurde voor mij wat te lang. Er zijn veel spelletjes die dan worden gespeeld, die heb ik nu ook mogen ontdekken…"

LEES OOK: 'Saelemaekers kent verdict: datum terugkeer bekend'

Gaat CDK dit jaar de kaap van 10 goals halen?

Meest recent

Kompany reageert voor eerst op veroordeling Man CIty

De voetbalwereld staat al weken in rep en roer nadat Manchester City door de Premier League schuldig ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van record, actie rond Olise'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

75
75
Rampscenario Duranville: wat is er aan de hand?

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

43
43
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

37
37
Haaland en Maresca doorbreken stilte na Man City-bom

Manchester City is schuldig bevonden aan meer dan honderd aanklachten voor het verbreken van de ...

53
53
Grote rel door afscheidsmatch Messi: “Een donkere vlek”

Lionel Messi kreeg bij Argentinië nog een afscheidsmatch. De sterspeler liet na het WK weten te ...

35
35
KAA Gent bindt jeugdinternational: volgende stap

KAA Gent geeft veel aandacht aan de jeugdopleiding en de Buffalo’s zetten die lijn verder. Op ...

36
36
Infantino zorgt voor verbijstering: opvallend FIFA-verdict

Na het WK kwam FIFA-baas Gianni Infantino zwaar onder vuur te liggen. De Zwitser wilde de rechten ...

107
107
Eerste evalutie Van Bommel: Mannaert ziet 3 positieve punten

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel als bondscoach van de Rode Duivels zit er sinds ...

68
68
Van Bommel getipt: Bundesliga-Belg aast op comeback

Mark van Bommel kan al bij al tevreden terugblikken op zijn eerste vier wedstrijden als bondscoach ...

94
94
Alderweireld emotioneel: “Dat is iets wat ik nog kan verbeteren"

Toby Alderweireld heeft tijdens zijn voetbalcarrière meer meegemaakt dan veel mensen ooit ...

23
23
'Mbappé zorgt voor aardbeving: Real vreest het ergste'

Real Madrid trekt zich zaterdag weer op gang met een topper tegen Villarreal. Daarin heeft de ...

157
157
Vertonghen voor verrassende carrièreswitch: “Die afspraak hebben we”

In de zomer van 2025 zette Jan Vertonghen een punt achter een indrukwekkende spelerscarrière. ...

191
191
'PSV vreest rampscenario: Ruben van Bommel in beeld'

Het zijn enkele zeer bewogen weken geweest voor de familie Van Bommel. Terwijl vader Mark zijn ...

42
42
Anderlecht kampioen? Dit denkt Biancone erover

Komende zomer zal het tien jaar geleden zijn dat Anderlecht nog eens een prijs veroverde. Dat ...

176
176
Lommel moet nog hele poos zonder prijsschutter verder

De Jupiler Pro League komt weer op gang na een pauze van drie weken. In de openingsmatch van de ...

35
35
Mannaert met straffe onthulling: “Zij vroegen mij naar Garcia”

Er is de voorbije maanden alweer heel wat veranderd bij de Belgische voetbalbond. Op het WK werd de ...

115
115
Geduld van Leko is op: drastisch besluit rond 5 Club-spelers

Zaterdag rolt de bal weer in La Louvière, dinsdag wacht Inter alweer in San Siro. Na ...

335
335
'Alarm gaat af: Duivels verliezen volgende toptalent'

De Rode Duivels namen tijdens de voorbije interlands een degelijke start onder nieuwe bondscoach ...

305
305
Beerschot slikt enorme domper voor clash met Anderlecht

De extra lange interlandbreak zit erop en dat betekent dat vanaf dit weekend de focus weer kan op ...

183
183
Straf: Westerlo wachtte 3 jaar op nieuwste goudhaantje

Geen Belgische club waar er in de zomer zoveel veranderd is als bij Westerlo. De Kemphanen lieten ...

76
76
Club krijgt stevige waarschuwing voor nieuwe zeperd

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt, maar het is wachten tot zaterdag eer ...

247
247
Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

739
739
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

193
193
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

231
231

Meer sportnieuws