De Ketelaere openhartig: "Er werden spelletjes gespeeld"

door
De Ketelaere openhartig:

Charles De Ketelaere vertrok afgelopen zomer voor 35 miljoen euro naar AC Milan. De aanvallende middenvelder mag vaak opdraven, maar uiteraard heeft hij nog een aanpassingsperiode nodig. CDK sprak bij VTM Go over zijn overstap naar de Italiaanse landskampioen.


De Ketelaere pendelt tussen bank en basis. De overstap van Club Brugge naar AC Milan was toch groot. “Het niveau bij AC Milan is toch nog een stuk hoger dan bij Club Brugge. Inzake dagdagelijkse begeleiding is er niet zo heel veel verschil, want bij Club Brugge is die omkadering ook heel professioneel. Dat er meteen heel veel lof was de eerste wedstrijden? In het begin is er altijd positiviteit en in het voetbal gaat het snel op en af inzake commentaren”, aldus De Ketelaere.

Bij AC Milan en in de gehele Serie A ligt het niveau natuurlijk een stuk hoger. CDK ziet toch een andere aanpak. “Ik weet dat ik nog veel moet leren en ik houd weinig rekening met dat prijskaartje dat achter mijn naam staat. De tactische aanpak? Je merkt wel dat er voor elke match heel veel aandacht wordt gehecht aan het tactische aspect. Dat is goed voor mijn evolutie als voetballer en ik voel nu al dat ik in die korte tijd een betere speler ben geworden."

Hij sprak ook over de transfersoap van afgelopen zomer. “Ik heb op een bepaald moment de keuze gemaakt voor AC Milan. Ik ben zeker niet met slaande deuren vertrokken bij Club Brugge en er waren zoals in elke relatie wat zaken waar er onenigheid over was. Ik begreep ook de standpunten van alle partijen, maar het duurde voor mij wat te lang. Er zijn veel spelletjes die dan worden gespeeld, die heb ik nu ook mogen ontdekken…"

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

Gaat CDK dit jaar de kaap van 10 goals halen?

Meest recent

'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

4
4
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

30
30
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

134
134
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

180
180
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

38
38
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

414
414
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

314
314
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

128
128
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

431
431
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

409
409
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

73
73
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

321
321
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

560
560
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

191
191
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

237
237
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

309
309
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

304
304
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

371
371
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

554
554
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

193
193
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

307
307
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

506
506
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

391
391
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

209
209
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

460
460

Meer sportnieuws