De Ketelaere openhartig: "Er werden spelletjes gespeeld"

door
De Ketelaere openhartig:

Charles De Ketelaere vertrok afgelopen zomer voor 35 miljoen euro naar AC Milan. De aanvallende middenvelder mag vaak opdraven, maar uiteraard heeft hij nog een aanpassingsperiode nodig. CDK sprak bij VTM Go over zijn overstap naar de Italiaanse landskampioen.


De Ketelaere pendelt tussen bank en basis. De overstap van Club Brugge naar AC Milan was toch groot. “Het niveau bij AC Milan is toch nog een stuk hoger dan bij Club Brugge. Inzake dagdagelijkse begeleiding is er niet zo heel veel verschil, want bij Club Brugge is die omkadering ook heel professioneel. Dat er meteen heel veel lof was de eerste wedstrijden? In het begin is er altijd positiviteit en in het voetbal gaat het snel op en af inzake commentaren”, aldus De Ketelaere.

Bij AC Milan en in de gehele Serie A ligt het niveau natuurlijk een stuk hoger. CDK ziet toch een andere aanpak. “Ik weet dat ik nog veel moet leren en ik houd weinig rekening met dat prijskaartje dat achter mijn naam staat. De tactische aanpak? Je merkt wel dat er voor elke match heel veel aandacht wordt gehecht aan het tactische aspect. Dat is goed voor mijn evolutie als voetballer en ik voel nu al dat ik in die korte tijd een betere speler ben geworden."

Hij sprak ook over de transfersoap van afgelopen zomer. “Ik heb op een bepaald moment de keuze gemaakt voor AC Milan. Ik ben zeker niet met slaande deuren vertrokken bij Club Brugge en er waren zoals in elke relatie wat zaken waar er onenigheid over was. Ik begreep ook de standpunten van alle partijen, maar het duurde voor mij wat te lang. Er zijn veel spelletjes die dan worden gespeeld, die heb ik nu ook mogen ontdekken…"

LEES OOK: 'Transferalarm: stuntdeals voor Mancini en Lewandowski'

Gaat CDK dit jaar de kaap van 10 goals halen?

Meest recent

Anderlecht-legende Jurion verrast met 3 favoriete spelers

Bij Anderlecht hopen ze zich weer te kunnen gaan mengen in de titelstrijd na de overwinningen tegen ...

11
11
Kroatië plaatst zich voor WK, Oranje en Duitsland wachten nog

De kwalificatiecampagne voor het WK is in zijn laatste fase aanbeland. Vrijdagavond wist ...

30
30
'Chelsea en Barça kampen om gewezen JPL-ster'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

17
17
Rode Duivel blijft op de sukkel: WK al een utopie?

Helemaal zeker zijn ze nog niet, maar we mogen er van uitgaan dat de Rode Duivels volgende zomer op ...

21
21
Vanderhaeghe blijft hopen op topclub: "Hij is mijn vriend"

Yves Vanderhaeghe is terug op de Belgische velden. De ervaren trainer maakte deze week een ...

53
53
'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs beginnen stilaan hun verlanglijstjes ...

130
130
'Tottenham mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

Enkele jaren geleden was Tottenham nog een haven voor Rode Duivels. Met Toby Alderweireld, Jan ...

30
30
'Club haalt opgelucht adem na transferupdate, Union vreest'

Bij Club Brugge moeten ze in de komende mercato's het vertrek van heel wat sterkhouders vrezen. De ...

68
68
Argentinië pakt vlotte zege, droom voor Union-speler

In de komende dagen worden de laatste tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. In ...

46
46
'Strijd om De Cat los: Bayern doet monsterbod'

De passage van Nathan De Cat op het WK U17 was er één van korte duur, want de Jonge ...

612
612
Bijzonder povere Jonge Duivels incasseren mokerslag

De U17 speelden een pover WK, de beloften zijn voorlopig ook wisselvallig bezig in hun ...

90
90
Tielemans: "Dit leeft héél erg bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels nemen het zaterdag om 15u op tegen Kazachstan. Daar zullen ze zich wellicht plaatsen ...

55
55
Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Kylian Mbappé was weer trefzeker voor Frankrijk. De aanvaller heeft een historische mijlpaal ...

27
27
Club Brugge oefent tegen Hoefkens: opvallende afwezige

Club Brugge zendt haar zonen uit, want tijdens de break zag Nicky Hayen opnieuw heel wat volk ...

216
216
'Club Brugge houdt adem in: Hayen richting uitgang?'

De voorbije weken werd Club Brugge opgeschrikt door geruchten vanuit Glasgow, waar Nicky Hayen in de ...

254
254
Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

193
193
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

79
79
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

248
248
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

760
760
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

277
277
'Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League'

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

635
635
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

35
35
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

97
97
Kater in Qatar: De Cat & co blazen aftocht op WK U17

Op het WK U17 in Qatar kregen onze jonge landgenoten met Europees kampioen Portugal in de zestiende ...

279
279
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

298
298

Meer sportnieuws