Naast De Bruyne en Hazard: dit waren de 3 lichtpunten bij België

door
Naast De Bruyne en Hazard: dit waren de 3 lichtpunten bij België

Kevin De Bruyne toonde dat hij wellicht in bloedvorm naar het WK zal trekken. Daarnaast toonde Eden Hazard dat hij voor de Rode Duivels nog een meerwaarde kan zijn. Er waren tegen Wales echter nog drie lichtpunten bij de Belgen.


Thomas Meunier kende enkele moeilijkere jaren in clubverband en dat trok zich toch ook wel door bij de nationale ploeg. Timothy Castagne en Alexis Saelemaekers deden het een aantal keren goed en de concurrentiestrijd leek open te liggen. De ex-speler van PSG en Club Brugge is echter aan een zeer sterk seizoen bezig bij Dortmund en tegen Wales etaleerde Meunier zijn blakende vorm. Met zijn drang naar voren, loopvermogen en snelheid is hij van grote waarde bij de nationale ploeg. Meunier start in de basis op het WK en daar valt niets op af te dingen.

Youri Tielemans kende een zéér moeilijk jaar en de middenvelder was de laatste maanden ook vaak heel matig bij de nationale ploeg. Hans Vanaken leek even de bovenhand te nemen, maar Tielemans toonde zich tegen Wales. De ex-speler van Anderlecht opereert beter in de schaduw van Kevin De Bruyne en hij toonde zich enorm gretig tegen Wales. Tielemans was sterk in de duels, had een goede passing en zette heel veel druk. Hij was een aanjager en deze Tielemans heeft zijn plaats in de basis.

Michy Batshuayi is geen spits van het niveau Romelu Lukaku, maar ‘Batsman’ is bij de Rode Duivels een heel andere spits dan bij zijn clubs. Batshuayi is altijd een garantie op goals of assists wanneer hij speelt en Martinez zal hem zeker meenemen naar het WK. Met een goal en assist tegen Wales was hij weer van grote waarde. Martinez moet zich geen zorgen maken als ‘Big Rom’ eens niet kan spelen.

LEES OOK: Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Heeft Tielemans zich weten te herpakken?

Meest recent

Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

6
6
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

9
9
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

99
99
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

98
98
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

102
102
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

72
72
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

281
281
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

140
140
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

136
136
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

377
377
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

133
133
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

145
145
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

30
30
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

251
251
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

244
244
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

313
313
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

129
129
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

293
293
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

180
180
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

114
114
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

269
269
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

43
43
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

181
181
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

121
121
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

342
342

Meer sportnieuws