Vanhaezebrouck haalt zwaar uit naar Martinez en band met RSCA

door
Vanhaezebrouck haalt zwaar uit naar Martinez en band met RSCA

Hein Vanhaezebrouck is een man met een mening en ook deze keer laat hij van zich horen. In de nieuwe vermakelijke podcast van AA Gent, 'Stropcast', haalt hij bijzonder zwaar uit naar Roberto Martinez. Hij beschuldigt de bondscoach van favoritisme ten op zichte van Anderlecht.


Vanhaezebrouck is van mening dat de jonge talenten van Anderlecht veel te snel worden opgeroepen voor de nationale ploeg. Hij haalt voorbeelden aan zoals Yari Verschaeren en... Zeno Debast.

"Samoise is een speler waar weinigen het in zagen zitten, ook binnen de club. Dupré heeft hem aan boord gehouden, wat een enorme prestatie is. Ik zag in hem een flankspeler en hij doet het daar geweldig goed. Foket is hetzelfde type, dus wie weet zal hij ooit Rode Duivel worden. Dat jongens als Amuzu en Verschaeren in de voorselectie zaten en hij niet? Dat heeft met kleur (paars-wit, nvdr.) te maken. Als je Verschaeren drie jaar geleden al oproept op het moment dat hij pas komt kijken... Dat Debast nu al wordt opgeroepen voor de Rode Duivels, ook al heeft hij nog geen minuut gespeeld bij de beloften, dat is onvoorstelbaar. Debast is een goede speler en een talent, maar om hem na vijf matchen op te roepen… Anderlecht staat onder ons, hé. Als ze nu aan de leiding stonden, zou ik zeggen: oké, wauw. Maar nu… Maar dit is wel interessant voor een club, hé. Als Rode Duivel gaat je waarde maal twee of drie. Ik vind het veel te opvallend, de mensen moeten daar toch eens over gaan nadenken. Dit is niet normaal", zegt de coach.

Vanhaezebrouck zal in Brussel geen punten scoren met deze gewaagde uitspraken. 

 

LEES OOK: Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Heeft Vanhaezebrouck gelijk?

Meest recent

Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

0
0
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

9
9
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

132
132
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

35
35
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

105
105
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

171
171
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

342
342
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

359
359
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

35
35
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

93
93
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

245
245
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

45
45
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

100
100
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

83
83
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

225
225
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

298
298
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1129
1129
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

61
61
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

677
677
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

399
399
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

166
166
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

164
164
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

993
993

Meer sportnieuws