Vanhaezebrouck haalt zwaar uit naar Martinez en band met RSCA

door
Vanhaezebrouck haalt zwaar uit naar Martinez en band met RSCA

Hein Vanhaezebrouck is een man met een mening en ook deze keer laat hij van zich horen. In de nieuwe vermakelijke podcast van AA Gent, 'Stropcast', haalt hij bijzonder zwaar uit naar Roberto Martinez. Hij beschuldigt de bondscoach van favoritisme ten op zichte van Anderlecht.


Vanhaezebrouck is van mening dat de jonge talenten van Anderlecht veel te snel worden opgeroepen voor de nationale ploeg. Hij haalt voorbeelden aan zoals Yari Verschaeren en... Zeno Debast.

"Samoise is een speler waar weinigen het in zagen zitten, ook binnen de club. Dupré heeft hem aan boord gehouden, wat een enorme prestatie is. Ik zag in hem een flankspeler en hij doet het daar geweldig goed. Foket is hetzelfde type, dus wie weet zal hij ooit Rode Duivel worden. Dat jongens als Amuzu en Verschaeren in de voorselectie zaten en hij niet? Dat heeft met kleur (paars-wit, nvdr.) te maken. Als je Verschaeren drie jaar geleden al oproept op het moment dat hij pas komt kijken... Dat Debast nu al wordt opgeroepen voor de Rode Duivels, ook al heeft hij nog geen minuut gespeeld bij de beloften, dat is onvoorstelbaar. Debast is een goede speler en een talent, maar om hem na vijf matchen op te roepen… Anderlecht staat onder ons, hé. Als ze nu aan de leiding stonden, zou ik zeggen: oké, wauw. Maar nu… Maar dit is wel interessant voor een club, hé. Als Rode Duivel gaat je waarde maal twee of drie. Ik vind het veel te opvallend, de mensen moeten daar toch eens over gaan nadenken. Dit is niet normaal", zegt de coach.

Vanhaezebrouck zal in Brussel geen punten scoren met deze gewaagde uitspraken. 

 

LEES OOK: Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Heeft Vanhaezebrouck gelijk?

Meest recent

Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

10
10
Club-Gent onder hoogspanning: Louwagie geeft schuldige Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

46
46
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

37
37
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

123
123
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

38
38
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

239
239
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

222
222
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

134
134
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

28
28
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

324
324
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

222
222
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

146
146
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

148
148
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

25
25
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

280
280
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

48
48
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

69
69
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

83
83
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

150
150
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

290
290
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

539
539
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

261
261
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

452
452
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

271
271
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

142
142

Meer sportnieuws