Vanhaezebrouck haalt zwaar uit naar Martinez en band met RSCA

1499
Vanhaezebrouck haalt zwaar uit naar Martinez en band met RSCA

Hein Vanhaezebrouck is een man met een mening en ook deze keer laat hij van zich horen. In de nieuwe vermakelijke podcast van AA Gent, 'Stropcast', haalt hij bijzonder zwaar uit naar Roberto Martinez. Hij beschuldigt de bondscoach van favoritisme ten op zichte van Anderlecht.


Vanhaezebrouck is van mening dat de jonge talenten van Anderlecht veel te snel worden opgeroepen voor de nationale ploeg. Hij haalt voorbeelden aan zoals Yari Verschaeren en... Zeno Debast.

"Samoise is een speler waar weinigen het in zagen zitten, ook binnen de club. Dupré heeft hem aan boord gehouden, wat een enorme prestatie is. Ik zag in hem een flankspeler en hij doet het daar geweldig goed. Foket is hetzelfde type, dus wie weet zal hij ooit Rode Duivel worden. Dat jongens als Amuzu en Verschaeren in de voorselectie zaten en hij niet? Dat heeft met kleur (paars-wit, nvdr.) te maken. Als je Verschaeren drie jaar geleden al oproept op het moment dat hij pas komt kijken... Dat Debast nu al wordt opgeroepen voor de Rode Duivels, ook al heeft hij nog geen minuut gespeeld bij de beloften, dat is onvoorstelbaar. Debast is een goede speler en een talent, maar om hem na vijf matchen op te roepen… Anderlecht staat onder ons, hé. Als ze nu aan de leiding stonden, zou ik zeggen: oké, wauw. Maar nu… Maar dit is wel interessant voor een club, hé. Als Rode Duivel gaat je waarde maal twee of drie. Ik vind het veel te opvallend, de mensen moeten daar toch eens over gaan nadenken. Dit is niet normaal", zegt de coach.

Vanhaezebrouck zal in Brussel geen punten scoren met deze gewaagde uitspraken. 

 

LEES OOK: Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Heeft Vanhaezebrouck gelijk?

Meest recent

Dure flop bij Antwerp: topaanwinst valt door de mand

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

18
18
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

41
41
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

102
102
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

107
107
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

87
87
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

168
168
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

239
239
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

204
204
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

87
87
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

63
63
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

211
211
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

41
41
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

114
114
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

212
212
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

800
800
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

96
96
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

157
157
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

199
199
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

222
222
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

76
76
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

133
133
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

140
140
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

244
244
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

459
459
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

155
155

Meer sportnieuws