Zirkzee doet beklag: "Zijn visie past niet bij mij"

241
Zirkzee doet beklag:

Joshua Zirkzee (21) maakte vorig seizoen het mooie weer bij RSC Anderlecht. Paars-Wit wilde de speler graag overnemen van Bayern München, maar dat lukte niet. De aanvaller verkaste uiteindelijk voor 8,5 miljoen euro naar FC Bologna. Daar loopt het nog niet van een leien dakje.


Zirzkee geeft bij de NOS aan dat het niet makkelijk was om Bayern München te verlaten. "Ik vond het toch wel moeilijk om Bayern te verlaten. Ik bedoel: ik ben daar toch groot geworden. Als zestienjarige ben ik daar gekomen. Dus het was wel even zo van: wow, ik ga echt weg. Een raar gevoel", aldus Zirkzee, die naar verluidt voor verschillende clubs kon kiezen. Uiteindelijk besliste hij om naar Bologna te trekken, in de Serie A.

Die club nam in het begin van het seizoen afscheid van Sinisa Mihajlovic. Thiago Motta kwam in de plaats, maar die houdt Zirkzee voorlopig op de bank. De Nederlander wil dat dat verandert in de toekomst. "Hij heeft een andere visie en ik moet nog zien of dat voor mij goed is. Hij kiest ervoor om met Marko Arnautovic te spelen. Ik hoop in de toekomst meer minuten te krijgen", klinkt het.

KNAPPE CIJFERS

Voor Bologna kon Zirkzee nog niet scoren, maar bij RSCA liet hij knappe cijfers noteren. In 47 duels was hij goed voor 18 goals en 13 assists. Geen wonder dat de Brusselaars hem graag aan boord wilden houden. Ook Bayern München lijkt overigens nog iets te zien in Zirkzee. Bij zijn transfer naar Bologna lieten de Duitsers een terugkoopoptie in de deal opnemen.

LEES OOK: ‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

Zal hij nog doorbreken bij Bologna?

Meest recent

‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

3
3
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

52
52
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

7
7
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

41
41
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

59
59
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

139
139
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

53
53
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

174
174
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

250
250
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

40
40
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

332
332
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

263
263
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

106
106
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

174
174
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

23
23
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

72
72
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

47
47
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

112
112
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

106
106
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

38
38
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

32
32
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

517
517
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85

Meer sportnieuws