Keiharde kritiek op Martinez: "Vond hem nogal nerveus"

door
Keiharde kritiek op Martinez:

De Rode Duivels hebben de voorlaatste horde in de groepsfase van de Nations League zonder kleerscheuren genomen. Wales werd in het Koning Boudewijnstadion opzijgezet met 2-1. Kevin De Bruyne was de ster van de avond met een goal en een assist. Bondscoach Roberto Martinez eiste de aandacht op met een vreemde actie.


Zo hield de Spanjaard de bal even te lang bij toen Wales in het slot van de wedstrijd wilde gaan ingooien. De ref trakteerde hem daarop prompt op een rode kaart. Martinez zelf vond dat een onterechte beslissing. Onder taalgrens zijn ze streng over de ex-coach van onder meer Everton. In zijn analyse van de wedstrijd tegen Wales bij Complément Foot van RTBF vond journalist Pascal Scimé dat Martinez allesbehalve de rust zelve was.

"Het feit dat Roberto Martinez een rode kaart pakte, vind ik niet onbelangrijk. Ik vond hem nogal nerveus, het ontbrak hem aan sereniteit", aldus Scimé. De actie van Martinez was vreemd aangezien hij normaal altijd de sportiviteit zelve is. Mogelijk voelt ook de bondscoach de druk stijgen met het WK in Qatar voor de deur. Slechte prestaties op het toernooi zou de sfeer rond de nationale ploeg onder het vriespunt kunnen brengen.

NEDERLAND

De wedstrijd tegen Wales was de laatste voor de eigen fans voor het WK. Zondag volgt een duel op het veld van Nederland. Een goed resultaat tegen onze noorderburen zou de Duivels met een goed gevoel kunnen doen afreizen naar het Midden-Oosten, waar ze er op 23 november aan beginnen. De eerste tegenstander is Canada.

LEES OOK: Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

Wordt het WK het laatste toernooi van Martinez bij België?

Meest recent

Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

31
31
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

129
129
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

20
20
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

162
162
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

31
31
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

368
368
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

141
141
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

152
152
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

57
57
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

311
311
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

66
66
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

189
189
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

149
149
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

79
79
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

223
223
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

44
44
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

247
247
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

224
224
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

39
39
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

405
405
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

136
136
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

64
64
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

95
95
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

61
61
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

313
313

Meer sportnieuws