Keiharde kritiek op Martinez: "Vond hem nogal nerveus"

door
Keiharde kritiek op Martinez:

De Rode Duivels hebben de voorlaatste horde in de groepsfase van de Nations League zonder kleerscheuren genomen. Wales werd in het Koning Boudewijnstadion opzijgezet met 2-1. Kevin De Bruyne was de ster van de avond met een goal en een assist. Bondscoach Roberto Martinez eiste de aandacht op met een vreemde actie.


Zo hield de Spanjaard de bal even te lang bij toen Wales in het slot van de wedstrijd wilde gaan ingooien. De ref trakteerde hem daarop prompt op een rode kaart. Martinez zelf vond dat een onterechte beslissing. Onder taalgrens zijn ze streng over de ex-coach van onder meer Everton. In zijn analyse van de wedstrijd tegen Wales bij Complément Foot van RTBF vond journalist Pascal Scimé dat Martinez allesbehalve de rust zelve was.

"Het feit dat Roberto Martinez een rode kaart pakte, vind ik niet onbelangrijk. Ik vond hem nogal nerveus, het ontbrak hem aan sereniteit", aldus Scimé. De actie van Martinez was vreemd aangezien hij normaal altijd de sportiviteit zelve is. Mogelijk voelt ook de bondscoach de druk stijgen met het WK in Qatar voor de deur. Slechte prestaties op het toernooi zou de sfeer rond de nationale ploeg onder het vriespunt kunnen brengen.

NEDERLAND

De wedstrijd tegen Wales was de laatste voor de eigen fans voor het WK. Zondag volgt een duel op het veld van Nederland. Een goed resultaat tegen onze noorderburen zou de Duivels met een goed gevoel kunnen doen afreizen naar het Midden-Oosten, waar ze er op 23 november aan beginnen. De eerste tegenstander is Canada.

LEES OOK: Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Wordt het WK het laatste toernooi van Martinez bij België?

Meest recent

Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

5
5
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

15
15
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

44
44
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

72
72
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

223
223
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

248
248
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

420
420
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

262
262
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

60
60
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

82
82
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

177
177
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

545
545
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

68
68
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

285
285
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

116
116
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

102
102
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

493
493
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

167
167
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

396
396
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

195
195
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

864
864
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

461
461
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

445
445
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

245
245

Meer sportnieuws