Keiharde kritiek op Martinez: "Vond hem nogal nerveus"

253 stemmen
Keiharde kritiek op Martinez:

De Rode Duivels hebben de voorlaatste horde in de groepsfase van de Nations League zonder kleerscheuren genomen. Wales werd in het Koning Boudewijnstadion opzijgezet met 2-1. Kevin De Bruyne was de ster van de avond met een goal en een assist. Bondscoach Roberto Martinez eiste de aandacht op met een vreemde actie.


Zo hield de Spanjaard de bal even te lang bij toen Wales in het slot van de wedstrijd wilde gaan ingooien. De ref trakteerde hem daarop prompt op een rode kaart. Martinez zelf vond dat een onterechte beslissing. Onder taalgrens zijn ze streng over de ex-coach van onder meer Everton. In zijn analyse van de wedstrijd tegen Wales bij Complément Foot van RTBF vond journalist Pascal Scimé dat Martinez allesbehalve de rust zelve was.

"Het feit dat Roberto Martinez een rode kaart pakte, vind ik niet onbelangrijk. Ik vond hem nogal nerveus, het ontbrak hem aan sereniteit", aldus Scimé. De actie van Martinez was vreemd aangezien hij normaal altijd de sportiviteit zelve is. Mogelijk voelt ook de bondscoach de druk stijgen met het WK in Qatar voor de deur. Slechte prestaties op het toernooi zou de sfeer rond de nationale ploeg onder het vriespunt kunnen brengen.

NEDERLAND

De wedstrijd tegen Wales was de laatste voor de eigen fans voor het WK. Zondag volgt een duel op het veld van Nederland. Een goed resultaat tegen onze noorderburen zou de Duivels met een goed gevoel kunnen doen afreizen naar het Midden-Oosten, waar ze er op 23 november aan beginnen. De eerste tegenstander is Canada.

LEES OOK: Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Wordt het WK het laatste toernooi van Martinez bij België?

Meest recent

'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

3
3
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

15
15
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

29
29
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

37
37
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

5
5
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

48
48
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

151
151
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

69
69
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

250
250
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

76
76
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

27
27
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

110
110
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

460
460
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

150
150
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

55
55
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

290
290
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

220
220
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

121
121
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

172
172
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

445
445
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

77
77
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

531
531
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

121
121
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

337
337

Meer sportnieuws