Keiharde kritiek op Martinez: "Vond hem nogal nerveus"

door
Keiharde kritiek op Martinez:

De Rode Duivels hebben de voorlaatste horde in de groepsfase van de Nations League zonder kleerscheuren genomen. Wales werd in het Koning Boudewijnstadion opzijgezet met 2-1. Kevin De Bruyne was de ster van de avond met een goal en een assist. Bondscoach Roberto Martinez eiste de aandacht op met een vreemde actie.


Zo hield de Spanjaard de bal even te lang bij toen Wales in het slot van de wedstrijd wilde gaan ingooien. De ref trakteerde hem daarop prompt op een rode kaart. Martinez zelf vond dat een onterechte beslissing. Onder taalgrens zijn ze streng over de ex-coach van onder meer Everton. In zijn analyse van de wedstrijd tegen Wales bij Complément Foot van RTBF vond journalist Pascal Scimé dat Martinez allesbehalve de rust zelve was.

"Het feit dat Roberto Martinez een rode kaart pakte, vind ik niet onbelangrijk. Ik vond hem nogal nerveus, het ontbrak hem aan sereniteit", aldus Scimé. De actie van Martinez was vreemd aangezien hij normaal altijd de sportiviteit zelve is. Mogelijk voelt ook de bondscoach de druk stijgen met het WK in Qatar voor de deur. Slechte prestaties op het toernooi zou de sfeer rond de nationale ploeg onder het vriespunt kunnen brengen.

NEDERLAND

De wedstrijd tegen Wales was de laatste voor de eigen fans voor het WK. Zondag volgt een duel op het veld van Nederland. Een goed resultaat tegen onze noorderburen zou de Duivels met een goed gevoel kunnen doen afreizen naar het Midden-Oosten, waar ze er op 23 november aan beginnen. De eerste tegenstander is Canada.

LEES OOK: "Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Wordt het WK het laatste toernooi van Martinez bij België?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

33
33
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

11
11
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

14
14
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

37
37
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

68
68
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

12
12
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

25
25
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

55
55
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

135
135
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

30
30
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

68
68
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

13
13
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

48
48
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

81
81
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

188
188
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

84
84
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

68
68
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

152
152
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

33
33
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

129
129
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

77
77
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

29
29
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

93
93
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

33
33

Meer sportnieuws