Keiharde kritiek op Martinez: "Vond hem nogal nerveus"

253 stemmen
Keiharde kritiek op Martinez:

De Rode Duivels hebben de voorlaatste horde in de groepsfase van de Nations League zonder kleerscheuren genomen. Wales werd in het Koning Boudewijnstadion opzijgezet met 2-1. Kevin De Bruyne was de ster van de avond met een goal en een assist. Bondscoach Roberto Martinez eiste de aandacht op met een vreemde actie.


Zo hield de Spanjaard de bal even te lang bij toen Wales in het slot van de wedstrijd wilde gaan ingooien. De ref trakteerde hem daarop prompt op een rode kaart. Martinez zelf vond dat een onterechte beslissing. Onder taalgrens zijn ze streng over de ex-coach van onder meer Everton. In zijn analyse van de wedstrijd tegen Wales bij Complément Foot van RTBF vond journalist Pascal Scimé dat Martinez allesbehalve de rust zelve was.

"Het feit dat Roberto Martinez een rode kaart pakte, vind ik niet onbelangrijk. Ik vond hem nogal nerveus, het ontbrak hem aan sereniteit", aldus Scimé. De actie van Martinez was vreemd aangezien hij normaal altijd de sportiviteit zelve is. Mogelijk voelt ook de bondscoach de druk stijgen met het WK in Qatar voor de deur. Slechte prestaties op het toernooi zou de sfeer rond de nationale ploeg onder het vriespunt kunnen brengen.

NEDERLAND

De wedstrijd tegen Wales was de laatste voor de eigen fans voor het WK. Zondag volgt een duel op het veld van Nederland. Een goed resultaat tegen onze noorderburen zou de Duivels met een goed gevoel kunnen doen afreizen naar het Midden-Oosten, waar ze er op 23 november aan beginnen. De eerste tegenstander is Canada.

LEES OOK: Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Wordt het WK het laatste toernooi van Martinez bij België?

Meest recent

‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

17
17
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

27
27
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

29
29
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

269
269
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

294
294
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

111
111
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

190
190
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

62
62
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

51
51
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

57
57
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

268
268
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

606
606
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

155
155
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

473
473
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

239
239
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

338
338
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

228
228
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

174
174
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

111
111
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

272
272
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

460
460
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

761
761
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

533
533
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

452
452
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

113
113

Meer sportnieuws