''Nieuwe Pedri' op de radar van City en Barça'

door
''Nieuwe Pedri' op de radar van City en Barça'

FC Barcelona haalde deze zomer heel wat versterkingen aan boord. Onder meer Robert Lewandowski, Franck Kessié en Raphinha kwamen de rangen versterken in Camp Nou. De transferhonger van de Catalanen lijkt echter nog niet gestild.


Volgens Fichajes toont de Blaugrana namelijk interesse voor Alberto Moleiro (18), een groot talent van UD Las Palmas. Barça zou van plan zijn om een bod van bijna 10 miljoen euro uit te brengen op de jongeling. Dat bedrag zou wel nog kunnen stijgen via allerhande variabelen. Er zou ondertussen stevige concurrentie zijn voor Moleiro.

Ook Manchester City zou de speler namelijk volgen en zelfs al gescout hebben. Daarnaast toonden volgens hetzelfde medium ook Arsenal en AC Milan al interesse in het verleden. Moleiro wordt aanzien als een groot talent. Op zijn 18de heeft hij er al 44 optredens opzitten voor Las Palmas. Daarin scoorde hij 3 keer en gaf hij 4 assists.

NIEUWE PEDRI

Moleiro wordt zelfs al de 'nieuwe Pedri' genoemd. De middenvelder van FC Barcelona is zelf nog maar 19, maar heeft dus al opvolgers. Ook Pedri kwam in het verleden uit voor Las Palmas. Barça plukte er hem in 2019 weg voor 17,5 miljoen euro. De Catalanen leenden hem eerst een seizoen uit aan de club, alvorens hem een kans te geven in hun eerste elftal. Die greep Pedri met beide handen. Sindsdien is hij bijna niet meer weg te denken uit het elftal van Xavi. Afwachten of Moleiro een even stormachtige ontwikkeling doormaakt. De jonge speler ligt nog tot midden 2026 vast bij Las Palmas.

LEES OOK: Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

Wie zal Moleiro strikken?

Meest recent

Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

0
0
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

25
25
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

23
23
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

54
54
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

42
42
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

213
213
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

158
158
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

47
47
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

151
151
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

48
48
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

143
143
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

88
88
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

371
371
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

544
544
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

437
437
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

52
52
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

392
392
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

140
140
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

63
63
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

124
124
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

108
108
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

384
384
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

254
254
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

317
317

Meer sportnieuws