'Om deze reden liet Arsenal Tielemans links liggen'

door
'Om deze reden liet Arsenal Tielemans links liggen'

Als er één Rode Duivel was die afgelopen zomer zeker een mooie transfer zou maken, was het wel Youri Tielemans. Alles leek in gereedheid te zijn, want op zijn 25ste leek alles perfect te zitten voor de stap naar de absolute top. Tielemans begon immers aan zijn laatste contractjaar bij Leicester City en weigerde bij te tekenen, waardoor de Foxes wel verplicht waren om mee te werken aan een transfer als ze hem niet transfervrij zouden willen verliezen.


Tot veler verbazing is Tielemans na het verstrijken van de transferdeadline echter nog steeds een speler van Leicester, dat bovendien rampzalig aan het seizoen begonnen is. Ze pakten amper 1 op 21 en zijn daarmee de rode lantaarn in de Premier League. Leicester slikte in zeven matchen ook al 22 tegendoelpunten, nog nooit deed een ploeg slechter.

Het zijn dus donkere dagen voor Tielemans, die nochtans wel de hele zomer aan een transfer gelinkt werd. Vooral Arsenal werd maandenlang genoemd, maar de Gunners trokken met Fabio Vieira uiteindelijk een andere middenvelder aan. Volgens The Athletic was het vooral de vraagprijs van Leicester dat de huidige leider deed afzien van een transfer.

35 MILJOEN
"Arsenal had zijn bedenkingen bij het betalen van 35 miljoen euro voor een speler die binnen twaalf maanden gratis op te halen zou zijn en die intussen ook al een hele tijd niet meer in topvorm geweest is", klinkt het daar immers. Misschien kan Tielemans wel in januari alsnog zijn transfer krijgen, al zal hij dan wel vrede moeten nemen met een minder klinkende naam. Dezelfde bron stelt namelijk dat Tielemans nog steeds op het lijstje staat bij Newcastle United, dat in januari een middenvelder wil aantrekken. De Magpies zouden wel ook denken aan Edson Alvarez (Ajax).

LEES OOK: Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

Was 35 miljoen euro te veel voor Tielemans?

Meest recent

Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

0
0
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

62
62
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

11
11
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

54
54
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

27
27
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

401
401
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

95
95
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

161
161
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

169
169
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

185
185
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

139
139
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

81
81
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

60
60
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

98
98
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

387
387
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

210
210
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

316
316
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

146
146
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

221
221
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

277
277
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

648
648
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

244
244
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

262
262
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

122
122
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

441
441

Meer sportnieuws