'Om deze reden liet Arsenal Tielemans links liggen'

door
'Om deze reden liet Arsenal Tielemans links liggen'

Als er één Rode Duivel was die afgelopen zomer zeker een mooie transfer zou maken, was het wel Youri Tielemans. Alles leek in gereedheid te zijn, want op zijn 25ste leek alles perfect te zitten voor de stap naar de absolute top. Tielemans begon immers aan zijn laatste contractjaar bij Leicester City en weigerde bij te tekenen, waardoor de Foxes wel verplicht waren om mee te werken aan een transfer als ze hem niet transfervrij zouden willen verliezen.


Tot veler verbazing is Tielemans na het verstrijken van de transferdeadline echter nog steeds een speler van Leicester, dat bovendien rampzalig aan het seizoen begonnen is. Ze pakten amper 1 op 21 en zijn daarmee de rode lantaarn in de Premier League. Leicester slikte in zeven matchen ook al 22 tegendoelpunten, nog nooit deed een ploeg slechter.

Het zijn dus donkere dagen voor Tielemans, die nochtans wel de hele zomer aan een transfer gelinkt werd. Vooral Arsenal werd maandenlang genoemd, maar de Gunners trokken met Fabio Vieira uiteindelijk een andere middenvelder aan. Volgens The Athletic was het vooral de vraagprijs van Leicester dat de huidige leider deed afzien van een transfer.

35 MILJOEN
"Arsenal had zijn bedenkingen bij het betalen van 35 miljoen euro voor een speler die binnen twaalf maanden gratis op te halen zou zijn en die intussen ook al een hele tijd niet meer in topvorm geweest is", klinkt het daar immers. Misschien kan Tielemans wel in januari alsnog zijn transfer krijgen, al zal hij dan wel vrede moeten nemen met een minder klinkende naam. Dezelfde bron stelt namelijk dat Tielemans nog steeds op het lijstje staat bij Newcastle United, dat in januari een middenvelder wil aantrekken. De Magpies zouden wel ook denken aan Edson Alvarez (Ajax).

LEES OOK: Pijnlijke situatie Faes: Britse journalist doet boekje open

Was 35 miljoen euro te veel voor Tielemans?

Meest recent

Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

13
13
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

144
144
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

22
22
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

43
43
Degryse ziet één vreemde keuze van Garcia in basisploeg

De Rode Duivels nemen het op tegen Kazachstan. Een irritante verplaatsing, waar de Belgen wel ...

36
36
Klopt PSV aan bij Anderlecht? Bosz is zéér duidelijk

PSV lijkt weer dé te kloppen ploeg te zijn in Nederland. Ze staan weer overtuigend op een ...

54
54
Gert Verheyen verrast iedereen met mysterieuze boodschap

Gert Verheyen en Frank Raes waren jarenlang goede collega's. De twee werkten onder meer samen bij ...

28
28
Garcia kiest beste elf: één keuze zorgt voor ophef

De Rode Duivels nemen het om 15u op tegen Kazachstan. Een zege en het WK is binnen. Bondscoach Rudi ...

59
59
Versterking Hayen: fans watertanden na video op socials Club

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

150
150
Opstelling Duivels: verrassende basisdebutant, Vanaken kapitein

Zaterdagnamiddag is het zover, dan kunnen de Rode Duivels zich mathematisch plaatsen voor het WK ...

180
180
'Stille exit na 238 duels: transfer Verschaeren nabij'

Yari Verschaeren raakt de laatste weken niet meer van de bank bij RSC Anderlecht. Het begint er dan ...

200
200
VTM-bom barst: kijkers in shock door nieuws over Mulder

Deze namiddag nemen onze Rode Duivels het op tegen Kazachstan. De inzet is duidelijk: het WK-ticket ...

795
795
Geurtje aan afhaken Courtois? Philippe Albert reageert

De Rode Duivels zullen zaterdagnamiddag hun WK-kwalificatie moeten afdwingen zonder verschillende ...

142
142
'Arsenal lijkbleek: City haalt PL-smaakmaker in januari'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Recordsom De Cat, Liverpool lonkt naar Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

131
131
'Club Brugge verliest sterkhouder: prijskaartje bekend'

Met een slordige 80 miljoen aan inkomsten verlegde Club Brugge vorige zomer zijn grenzen, maar of ...

264
264
'Anderlecht kan cashen: interesse in De Cat neemt toe'

Doorheen de financiële malaise van de afgelopen jaren bleek Neerpede vaak een levenslijn voor ...

106
106
'Unicum bij Rode Duivels: Garcia broedt op verrassing'

In het verre Kazachstan beginnen de Rode Duivels straks aan hun voorlaatste opdracht van de ...

144
144
'Transfertwist bij Club Brugge: Vermant weg in januari?'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand haar deuren, maar de geruchtenmolen draait nu al ...

354
354
Club-fans in shock: verrassende namen op transferlijst

Club Brugge legt een shortlist op tafel: van U20-parels tot een Premier League-keeper. Het gaat om ...

351
351
Garcia en Tielemans spreken ferme taal: "Dat moét"

Rond 16u45 mogen de Rode Duivels hun WK-kwalificatie vieren. Iets anders zou een blamage zijn. Rudi ...

37
37
Rode Duivel keihard afgemaakt: “Hij liet niks zien”

Sasha Tavolieri heeft zich bij LN24 stevig laten gaan richting één Rode Duivel. De ...

251
251
'Ajax zet twee topnamen op lijstje als opvolger Kroes'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

116
116
Duivel laat Boskamp sprakeloos: "Zo zag ik hem nóóit"

De Rode Duivels willen zich zaterdag, ten laatste dinsdag, verzekeren van hun WK-ticket. In de duels ...

145
145
'Engeland stort zich op De Cat: spectaculair prijskaartje gelekt'

De veelbesproken passage van Nathan De Cat op het WK U17, werd er uiteindelijk één van ...

810
810

Meer sportnieuws