'Om deze reden liet Arsenal Tielemans links liggen'

door
'Om deze reden liet Arsenal Tielemans links liggen'

Als er één Rode Duivel was die afgelopen zomer zeker een mooie transfer zou maken, was het wel Youri Tielemans. Alles leek in gereedheid te zijn, want op zijn 25ste leek alles perfect te zitten voor de stap naar de absolute top. Tielemans begon immers aan zijn laatste contractjaar bij Leicester City en weigerde bij te tekenen, waardoor de Foxes wel verplicht waren om mee te werken aan een transfer als ze hem niet transfervrij zouden willen verliezen.


Tot veler verbazing is Tielemans na het verstrijken van de transferdeadline echter nog steeds een speler van Leicester, dat bovendien rampzalig aan het seizoen begonnen is. Ze pakten amper 1 op 21 en zijn daarmee de rode lantaarn in de Premier League. Leicester slikte in zeven matchen ook al 22 tegendoelpunten, nog nooit deed een ploeg slechter.

Het zijn dus donkere dagen voor Tielemans, die nochtans wel de hele zomer aan een transfer gelinkt werd. Vooral Arsenal werd maandenlang genoemd, maar de Gunners trokken met Fabio Vieira uiteindelijk een andere middenvelder aan. Volgens The Athletic was het vooral de vraagprijs van Leicester dat de huidige leider deed afzien van een transfer.

35 MILJOEN
"Arsenal had zijn bedenkingen bij het betalen van 35 miljoen euro voor een speler die binnen twaalf maanden gratis op te halen zou zijn en die intussen ook al een hele tijd niet meer in topvorm geweest is", klinkt het daar immers. Misschien kan Tielemans wel in januari alsnog zijn transfer krijgen, al zal hij dan wel vrede moeten nemen met een minder klinkende naam. Dezelfde bron stelt namelijk dat Tielemans nog steeds op het lijstje staat bij Newcastle United, dat in januari een middenvelder wil aantrekken. De Magpies zouden wel ook denken aan Edson Alvarez (Ajax).

LEES OOK: Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Was 35 miljoen euro te veel voor Tielemans?

Meest recent

Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

13
13
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

25
25
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

36
36
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

41
41
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

159
159
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

25
25
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

106
106
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

244
244
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

64
64
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

332
332
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

298
298
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

179
179
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

501
501
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

176
176
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

209
209
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

146
146
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

241
241
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

273
273
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

134
134
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

434
434
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

106
106
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

97
97
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

840
840

Meer sportnieuws