'Om deze reden liet Arsenal Tielemans links liggen'

door
'Om deze reden liet Arsenal Tielemans links liggen'

Als er één Rode Duivel was die afgelopen zomer zeker een mooie transfer zou maken, was het wel Youri Tielemans. Alles leek in gereedheid te zijn, want op zijn 25ste leek alles perfect te zitten voor de stap naar de absolute top. Tielemans begon immers aan zijn laatste contractjaar bij Leicester City en weigerde bij te tekenen, waardoor de Foxes wel verplicht waren om mee te werken aan een transfer als ze hem niet transfervrij zouden willen verliezen.


Tot veler verbazing is Tielemans na het verstrijken van de transferdeadline echter nog steeds een speler van Leicester, dat bovendien rampzalig aan het seizoen begonnen is. Ze pakten amper 1 op 21 en zijn daarmee de rode lantaarn in de Premier League. Leicester slikte in zeven matchen ook al 22 tegendoelpunten, nog nooit deed een ploeg slechter.

Het zijn dus donkere dagen voor Tielemans, die nochtans wel de hele zomer aan een transfer gelinkt werd. Vooral Arsenal werd maandenlang genoemd, maar de Gunners trokken met Fabio Vieira uiteindelijk een andere middenvelder aan. Volgens The Athletic was het vooral de vraagprijs van Leicester dat de huidige leider deed afzien van een transfer.

35 MILJOEN
"Arsenal had zijn bedenkingen bij het betalen van 35 miljoen euro voor een speler die binnen twaalf maanden gratis op te halen zou zijn en die intussen ook al een hele tijd niet meer in topvorm geweest is", klinkt het daar immers. Misschien kan Tielemans wel in januari alsnog zijn transfer krijgen, al zal hij dan wel vrede moeten nemen met een minder klinkende naam. Dezelfde bron stelt namelijk dat Tielemans nog steeds op het lijstje staat bij Newcastle United, dat in januari een middenvelder wil aantrekken. De Magpies zouden wel ook denken aan Edson Alvarez (Ajax).

Was 35 miljoen euro te veel voor Tielemans?

Meest recent

'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

5
5
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

25
25
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

11
11
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

73
73
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

149
149
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

139
139
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

51
51
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

119
119
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

57
57
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

44
44
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

93
93
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

277
277
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

243
243
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

34
34
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

140
140
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

470
470
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

356
356
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1243
1243
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

679
679
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

247
247
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

178
178
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

383
383
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

174
174
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

343
343
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

284
284

Meer sportnieuws