Berge doet onthulling over interesse Club Brugge

door
Berge doet onthulling over interesse Club Brugge

Club Brugge was deze zomer zeer actief op de transfermarkt en versterkte daarbij ook zijn middenveld stevig. Het plukte Casper Nielsen weg bij Union voor 5,5 miljoen euro en telde daarna nog eens 10 miljoen euro neer voor Raphael Onyedika van FC Midtjylland. Maar aanvankelijk had Blauw-Zwart zijn zinnen gezet op een andere grote naam: Sander Berge.


De Noorse ex-middenvelder van KRC Genk speelt tegenwoordig bij Sheffield United, waarmee hij aan zijn tweede seizoen in de Engelse Championship bezig is. Club was naar verluidt bereid om 15 miiljoen euro neer te tellen voor Berge, maar de Engelsen waren niet bereid om mee te werken aan een transfer tenzij de afkoopsom van 40 miljoen euro op tafel zou komen.

Maar ook Berge zelf had Club nog moeten overtuigen. "Club Brugge was geïnteresseerd", bevestigt de Noor aan TV2. "Het was de hele zomer een proces. Maar het is mijn ambitie om op het allerhoogste niveau te spelen. Ze toonden wel veel vertrouwen in mij en drukten ook door, maar ik heb altijd gezegd dat ik al in België gespeeld heb en dat ik aan de absolute top wil spelen. Dat was mijn prioriteit."

PREMIER LEAGUE
Berge stond dus zelf ook niet te springen om de stap naar Club te zetten. Hij bevestigt ook nog dat er interesse vanuit de Premier League was en dat een transfer op Deadline Day zelfs nabij was. Die interesse kwam vooral van teams uit de rechterkolom, al werden ook Chelsea en Liverpool ook genoemd. Die berichten veegt Berge echter van tafel. "Het is mooi dat die clubs genoemd worden, maar je moet er niet te veel waarde aan hechten. Niet alles dat op het internet verschijnt is ook waar."

LEES OOK: Transferwending Club Brugge: zelfs bondscoach vol verbazing

Was Club Brugge een stap vooruit geweest voor Berge?

Meest recent

'Belgische topclubs krijgen buitenkans op ex-JPL-topper'

De Belgische topclubs zijn ondertussen al bezig met het voorbereiden op de transferperiode van ...

26
26
Westerlo voert alweer drastische besparing door

KVC Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein dat de kosten naar beneden moeten. Dat is al duidelijk ...

20
20
Pakt Anderlecht uit met terugkeer publiekslieveling?

RSC Anderlecht staat er financieel een stuk beter voor dan pakweg vijf jaar geleden. Sportief ...

204
204
Trainerszoektocht Anderlecht: Gillet ziet twee opties

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

105
105
Brugse afgang zindert na: OM zet De Zerbi op straat

Een tweetal weken geleden werd Olympique de Marseille na een pijnlijke nederlaag op Club Brugge KV ...

62
62
Transferwending Club Brugge: zelfs bondscoach vol verbazing

Club Brugge plande voor aanvang van de wintermercato een flink transferoffensief, maar haalde ...

254
254
Héérlijke beelden: zo reageert United-fan na mislopen knipbeurt

Manchester United slaagde er dinsdagavond tegen West Ham United niet in om zijn vijfde opeenvolgende ...

71
71
Anderlecht duizelt: Franse topcoach op weg naar RSCA?

Anderlecht speurt naar een nieuwe coach en plots duikt er een Franse topnaam op in de ...

368
368
'Union perplex: absolute toptransfer voor Ross Sykes'

Union SG lanceerde de voorbije seizoenen verschillende spelers richting de Europese topcompetities. ...

140
140
Garcia jubelt: Duivels met grote verrassing naar WK?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel bezig met het vormen van zijn WK-selectie. Voorlopig is dat een ...

130
130
'Kompany torpedeert topaanwinst Club Brugge'

De sportieve leiding van Club Brugge KV maakt zich op voor een uiterst drukke zomermercato. ...

348
348
Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

RSC Anderlecht kreeg de voorbije dagen enkele raken klappen te verwerken. Midden in een diepe ...

377
377
'Arne Engels ziet monsterbod geweigerd'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

46
46
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

346
346
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

44
44
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

585
585
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

30
30
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

239
239
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

434
434
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

431
431
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

87
87
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

218
218
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

313
313
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

181
181
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

75
75

Meer sportnieuws