Berge doet onthulling over interesse Club Brugge

483 stemmen
Berge doet onthulling over interesse Club Brugge

Club Brugge was deze zomer zeer actief op de transfermarkt en versterkte daarbij ook zijn middenveld stevig. Het plukte Casper Nielsen weg bij Union voor 5,5 miljoen euro en telde daarna nog eens 10 miljoen euro neer voor Raphael Onyedika van FC Midtjylland. Maar aanvankelijk had Blauw-Zwart zijn zinnen gezet op een andere grote naam: Sander Berge.


De Noorse ex-middenvelder van KRC Genk speelt tegenwoordig bij Sheffield United, waarmee hij aan zijn tweede seizoen in de Engelse Championship bezig is. Club was naar verluidt bereid om 15 miiljoen euro neer te tellen voor Berge, maar de Engelsen waren niet bereid om mee te werken aan een transfer tenzij de afkoopsom van 40 miljoen euro op tafel zou komen.

Maar ook Berge zelf had Club nog moeten overtuigen. "Club Brugge was geïnteresseerd", bevestigt de Noor aan TV2. "Het was de hele zomer een proces. Maar het is mijn ambitie om op het allerhoogste niveau te spelen. Ze toonden wel veel vertrouwen in mij en drukten ook door, maar ik heb altijd gezegd dat ik al in België gespeeld heb en dat ik aan de absolute top wil spelen. Dat was mijn prioriteit."

PREMIER LEAGUE
Berge stond dus zelf ook niet te springen om de stap naar Club te zetten. Hij bevestigt ook nog dat er interesse vanuit de Premier League was en dat een transfer op Deadline Day zelfs nabij was. Die interesse kwam vooral van teams uit de rechterkolom, al werden ook Chelsea en Liverpool ook genoemd. Die berichten veegt Berge echter van tafel. "Het is mooi dat die clubs genoemd worden, maar je moet er niet te veel waarde aan hechten. Niet alles dat op het internet verschijnt is ook waar."

LEES OOK: Nazi-groet bij Club Brugge: bondsparket velt verdict

Was Club Brugge een stap vooruit geweest voor Berge?

Meest recent

'Anderlecht vecht met Ajax om nieuwe parel'

Paars-Wit heeft héél veel talent rondlopen op Neerpede. De komende jaren mogen de fans ...

57
57
Standard verwent fans met galamatch tegen Europese topclub

Standard greep voor het zoveelste jaar op rij naast een Europese ticket. De slapende reus werd even ...

34
34
Opvolger Vrancken: STVV-fans hebben één grote voorkeur

Wouter Vrancken besloot om er de brui aan te geven bij STVV. Stoppen op een hoogtepunt, wat wel te ...

65
65
Fans van Anderlecht willen maar één man als coach

Jérémy Taravel gaat komend seizoen niet meer de hoofdtrainer zijn van RSC Anderlecht. ...

497
497
Sporting Hasselt strikt voormalige speler van Union SG

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League en het is duidelijk dat er ...

48
48
Anderlecht slaat toe met twee nieuwe contracten

We haalden al aan dat RSC Anderlecht weer meer gaat inzetten op ervaren spelers, zoals onder Jesper ...

163
163
Nazi-groet bij Club Brugge: bondsparket velt verdict

Club Brugge verkeert in een roes sinds het zich in Mechelen tot landskampioen kroonde. Het feest ...

215
215
'Here we go: Antwerp dokt voor eerste zomeraanwinst'

Antwerp sloot een teleurstellend seizoen afgelopen weekend af op de elfde plaats in het klassement. ...

258
258
Verhaeghe laat geen traan om titelheld: ‘Ander en beter’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter de schermen is er opnieuw een harde keuze ...

626
626
'Verhaeghe verklapt volgende toptransfer Club Brugge'

Het succes eist straks wellicht opnieuw zijn tol bij Club Brugge, want behalve meubelstukken Brandon ...

538
538
Lukaku geeft gouden raad aan De Cat: "Doe zoals Doku"

De pijnlijke nederlaag tegen Union betekent wellicht een afscheid in mineur voor Nathan De Cat, die ...

414
414
Sam Kerkhofs & Rik Verheye clashen: Frustraties borrelen op

Het seizoen van Sporting Hasselt werd een ware emotionele en sportieve rollercoaster. De Limburgers ...

147
147
'Bliksemvertrek Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Het succes van Club Brugge heeft vele vaders, maar samen met Christos Tzolis en Hans Vanaken is ...

516
516
Antwerp in rouw: 21-jarige ex-speler plots overleden

De voetbalwereld is zopas opgeschrikt door een dramatisch bericht. Verschillende kanalen melden ...

0
0
'Club Brugge kan cashen: Tzolis flirt met grootmacht'

Zelf durft hij een derde seizoen bij Club Brugge voorlopig nog altijd niet volledig uit te ...

248
248
‘Union flikt het weer: boomlange verdediger is binnen’

Union SG heeft de afgelopen jaren bewezen over een briljante transferstrategie te beschikken. De ...

227
227
Paleisrevolutie Club: Madou verduidelijkt na Rigaux

Devy Rigaux is officieel van Club Brugge naar Feyenoord. De beleidsbepaler was een belangrijke ...

200
200
'Axel Witsel schokt iedereen met toekomstkeuze'

Axel Witsel maakte één van de grootste teleurstellingen van zijn carrière mee. ...

323
323
‘Enorme transferverrassing Lukaku in de maak’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man bij de ...

714
714
Taravel komt met duidelijke boodschap voor Anderlecht

RSC Anderlecht kende weer een teleurstellend seizoen zonder prijs. Jérémy Taravel wist ...

249
249
Hans Vanaken betovert Brugse fans met ongezien gebaar

Een paar dagen na het veiligstellen van de landstitel is de euforie in Brugge nog lang niet ...

161
161
Meunier verbaast vriend en vijand: terugkeer naar België?

Thomas Meunier is 34 jaar, maar bij Lille was hij toch nog een belangrijke speler. Ook bij de Rode ...

255
255
Promise David krijgt na blessure uitsluitsel over WK

Promise David is de aanvalsleider van Union SG, maar de aanvaller kampte met enorm veel ...

28
28
‘Club Brugge gaat vol voor verrassende zomerdeal’

Club Brugge is al volop bezig met volgend seizoen. Blauw-Zwart kondigde vandaag het vertrek van Devy ...

551
551
Wéér Qatar-scenario voor Lukaku? “Dat zou crazy zijn

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië ...

104
104

Meer sportnieuws