Berge doet onthulling over interesse Club Brugge

door
Berge doet onthulling over interesse Club Brugge

Club Brugge was deze zomer zeer actief op de transfermarkt en versterkte daarbij ook zijn middenveld stevig. Het plukte Casper Nielsen weg bij Union voor 5,5 miljoen euro en telde daarna nog eens 10 miljoen euro neer voor Raphael Onyedika van FC Midtjylland. Maar aanvankelijk had Blauw-Zwart zijn zinnen gezet op een andere grote naam: Sander Berge.


De Noorse ex-middenvelder van KRC Genk speelt tegenwoordig bij Sheffield United, waarmee hij aan zijn tweede seizoen in de Engelse Championship bezig is. Club was naar verluidt bereid om 15 miiljoen euro neer te tellen voor Berge, maar de Engelsen waren niet bereid om mee te werken aan een transfer tenzij de afkoopsom van 40 miljoen euro op tafel zou komen.

Maar ook Berge zelf had Club nog moeten overtuigen. "Club Brugge was geïnteresseerd", bevestigt de Noor aan TV2. "Het was de hele zomer een proces. Maar het is mijn ambitie om op het allerhoogste niveau te spelen. Ze toonden wel veel vertrouwen in mij en drukten ook door, maar ik heb altijd gezegd dat ik al in België gespeeld heb en dat ik aan de absolute top wil spelen. Dat was mijn prioriteit."

PREMIER LEAGUE
Berge stond dus zelf ook niet te springen om de stap naar Club te zetten. Hij bevestigt ook nog dat er interesse vanuit de Premier League was en dat een transfer op Deadline Day zelfs nabij was. Die interesse kwam vooral van teams uit de rechterkolom, al werden ook Chelsea en Liverpool ook genoemd. Die berichten veegt Berge echter van tafel. "Het is mooi dat die clubs genoemd worden, maar je moet er niet te veel waarde aan hechten. Niet alles dat op het internet verschijnt is ook waar."

LEES OOK: Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Was Club Brugge een stap vooruit geweest voor Berge?

Meest recent

Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

1
1
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

6
6
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

44
44
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

59
59
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

39
39
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

172
172
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

117
117
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

144
144
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

103
103
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

124
124
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

120
120
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

52
52
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

47
47
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

69
69
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

449
449
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

127
127
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

132
132
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

204
204
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

39
39
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

276
276
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

61
61
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

257
257
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

104
104

Meer sportnieuws