Berge doet onthulling over interesse Club Brugge

door
Berge doet onthulling over interesse Club Brugge

Club Brugge was deze zomer zeer actief op de transfermarkt en versterkte daarbij ook zijn middenveld stevig. Het plukte Casper Nielsen weg bij Union voor 5,5 miljoen euro en telde daarna nog eens 10 miljoen euro neer voor Raphael Onyedika van FC Midtjylland. Maar aanvankelijk had Blauw-Zwart zijn zinnen gezet op een andere grote naam: Sander Berge.


De Noorse ex-middenvelder van KRC Genk speelt tegenwoordig bij Sheffield United, waarmee hij aan zijn tweede seizoen in de Engelse Championship bezig is. Club was naar verluidt bereid om 15 miiljoen euro neer te tellen voor Berge, maar de Engelsen waren niet bereid om mee te werken aan een transfer tenzij de afkoopsom van 40 miljoen euro op tafel zou komen.

Maar ook Berge zelf had Club nog moeten overtuigen. "Club Brugge was geïnteresseerd", bevestigt de Noor aan TV2. "Het was de hele zomer een proces. Maar het is mijn ambitie om op het allerhoogste niveau te spelen. Ze toonden wel veel vertrouwen in mij en drukten ook door, maar ik heb altijd gezegd dat ik al in België gespeeld heb en dat ik aan de absolute top wil spelen. Dat was mijn prioriteit."

PREMIER LEAGUE
Berge stond dus zelf ook niet te springen om de stap naar Club te zetten. Hij bevestigt ook nog dat er interesse vanuit de Premier League was en dat een transfer op Deadline Day zelfs nabij was. Die interesse kwam vooral van teams uit de rechterkolom, al werden ook Chelsea en Liverpool ook genoemd. Die berichten veegt Berge echter van tafel. "Het is mooi dat die clubs genoemd worden, maar je moet er niet te veel waarde aan hechten. Niet alles dat op het internet verschijnt is ook waar."

LEES OOK: 'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Was Club Brugge een stap vooruit geweest voor Berge?

Meest recent

'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

30
30
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

41
41
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

176
176
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

22
22
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

190
190
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

37
37
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

428
428
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

160
160
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

166
166
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

58
58
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

69
69
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

190
190
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

160
160
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

82
82
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

226
226
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

322
322
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

47
47
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

253
253
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

232
232
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

39
39
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

413
413
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

138
138
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

65
65
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

96
96
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

62
62

Meer sportnieuws