Berge doet onthulling over interesse Club Brugge

door
Berge doet onthulling over interesse Club Brugge

Club Brugge was deze zomer zeer actief op de transfermarkt en versterkte daarbij ook zijn middenveld stevig. Het plukte Casper Nielsen weg bij Union voor 5,5 miljoen euro en telde daarna nog eens 10 miljoen euro neer voor Raphael Onyedika van FC Midtjylland. Maar aanvankelijk had Blauw-Zwart zijn zinnen gezet op een andere grote naam: Sander Berge.


De Noorse ex-middenvelder van KRC Genk speelt tegenwoordig bij Sheffield United, waarmee hij aan zijn tweede seizoen in de Engelse Championship bezig is. Club was naar verluidt bereid om 15 miiljoen euro neer te tellen voor Berge, maar de Engelsen waren niet bereid om mee te werken aan een transfer tenzij de afkoopsom van 40 miljoen euro op tafel zou komen.

Maar ook Berge zelf had Club nog moeten overtuigen. "Club Brugge was geïnteresseerd", bevestigt de Noor aan TV2. "Het was de hele zomer een proces. Maar het is mijn ambitie om op het allerhoogste niveau te spelen. Ze toonden wel veel vertrouwen in mij en drukten ook door, maar ik heb altijd gezegd dat ik al in België gespeeld heb en dat ik aan de absolute top wil spelen. Dat was mijn prioriteit."

PREMIER LEAGUE
Berge stond dus zelf ook niet te springen om de stap naar Club te zetten. Hij bevestigt ook nog dat er interesse vanuit de Premier League was en dat een transfer op Deadline Day zelfs nabij was. Die interesse kwam vooral van teams uit de rechterkolom, al werden ook Chelsea en Liverpool ook genoemd. Die berichten veegt Berge echter van tafel. "Het is mooi dat die clubs genoemd worden, maar je moet er niet te veel waarde aan hechten. Niet alles dat op het internet verschijnt is ook waar."

LEES OOK: Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Was Club Brugge een stap vooruit geweest voor Berge?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

20
20
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

13
13
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

47
47
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

77
77
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

260
260
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

258
258
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

169
169
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

204
204
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

185
185
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

109
109
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

120
120
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

172
172
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

444
444
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

377
377
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

273
273
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

136
136
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

426
426
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

811
811
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

286
286
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

230
230
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

176
176
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

427
427
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws