TRANSFERUURTJE: 'Barça bibbert, Bayern vindt nieuwe Lewandowski'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça bibbert, Bayern vindt nieuwe Lewandowski'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge haalde de voorbije zomer stevig uit op de transfermarkt, maar het had nog meer straffe transfers in gedachten. Zo wordt nogmaals bevestigd dat enkele maanden geleden Alfred Schreuder nog probeerde om Kenneth Taylor naar het Jan Breydelstadion te lokken. De jonge middenvelder bleef echter bij Ajax en daar ontbolstert hij nu helemaal, alsnog onder de vleugels van Schreuder. Hij debuteerde donderdagavond ook op 20-jarige leeftijd in Oranje.

BUITENLAND



Bij FC Barcelona houden ze het hart vast voor het vertrek van een sterkhouder. Zo tekende Ousmane Dembélé in de zomer nog een nieuw contract, maar zou hij komende zomer alweer voor een prikje kunnen vertrekken. Omdat Barça niet aan de hoge looneisen van de Fransman kon voldoen, kwam het hem tegemoet met een lage afkoopsom van 'slechts' 50 miljoen euro. Het zou dus goed kunnen dat een club die som straks op tafel legt en dan zou Barça zelfs met maar de helft van dat bedrag achterblijven, want de andere helft zou naar Dembélé zelf stromen.

Bayern München moest in de zomer afscheid nemen van Robert Lewandowski en er werd niet meteen een vervanger gehaald voor de Poolse goalgetter. Dat zou komende zomer wel kunnen gebeuren en de eerste namen gaan al rond. Na Harry Kane zou nu ook Lautaro Martinez een optie zijn. De Argentijn bleef tot dusver Internazionale trouw ondanks heel wat interesse, maar mogelijk zet hij nu alsnog de stap.

LEES OOK: 'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Zal Barça Dembélé verliezen?

Meest recent

Vormer doet fans dromen van terugkeer naar Club Brugge

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

0
0
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

29
29
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

74
74
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

175
175
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

159
159
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

118
118
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

167
167
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

199
199
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

357
357
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

235
235
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

75
75
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

261
261
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

134
134
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

183
183
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

511
511
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

64
64
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

197
197
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

552
552
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

180
180
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

246
246
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

311
311
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

536
536
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

265
265
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

587
587

Meer sportnieuws