Mulder haalt Van Gaal door het slijk: "Hoef je niet te zeggen"

door
Mulder haalt Van Gaal door het slijk:

Naast België wist ook Nederland zijn wedstrijd gisteren te winnen in Groep 4. Oranje legde zonder veel problemen Polen over de knie met 0-2 en lijkt op weg naar groepswinst en een ticket voor de Final Four. Jan Mulder haalde na de partij zijn landgenoot en bondscoach van Nederland Louis van Gaal door het slijk.


Ondanks het feit dat Roberto Martinez in ons land vaak kritiek krijgt te verwerken, zou Mulder de Spanjaard zonder aarzelen verkiezen boven Van Gaal. In Het Laatste Nieuws vergeleek de Nederlander beide bondscoaches en zag vooral een groot verschil in de attitude van de twee oefenmeesters. “Hij (Martinez, red.) heeft de voorbije vier, vijf jaar de Rode Duivels toch goed begeleid, hoe je het ook draait of keert", begint Mulder zijn analyse. 

Over zijn landgenoot heeft de voormalige voetballer echter minder positieve dingen te vertellen. "Van Gaal is toch meer iemand die je de haren instrijkt, tegen journalisten soms bij het schofterige af. Hij weet het allemaal wel héél goed zelf... dat is misschien wel zo, maar dat hoef je niet van jezelf te zeggen", klink het zonder verpinken bij de altijd eerlijke Mulder.

Als de Rode Duivels nog willen eindigen als groepswinnaar en door willen stoten naar de Final Four van de Nations League moeten ze zondag met minstens drie doelpunten meer winnen van en in  Nederland. Een quasi onmogelijke opdracht, zeker als je weet dat Oranje in België kwam winnen met 1-4. 

LEES OOK: Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

Ben jij het eens met Jan Mulder?

Meest recent

Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

0
0
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

24
24
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

49
49
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

13
13
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

25
25
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

49
49
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

369
369
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

61
61
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

85
85
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

90
90
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

140
140
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

32
32
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

217
217
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

55
55
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

56
56
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

226
226
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

83
83
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

46
46
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

66
66
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

99
99
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

140
140
Taravel krijgt signaal: herstelt hij fout tegen KV Mechelen?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen KV Mechelen. Jérémy Taravel maakte de ...

123
123
Union SG of Club Brugge? Boskamp geeft zijn titelfavoriet

Union SG en Club Brugge nemen het morgenavond tegen elkaar op in het Dudenpark. Een duel dat al ...

352
352
El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Zakaria El Ouahdi gaat KRC Genk in de zomer wellicht verlaten. Er worden heel wat ploegen aan hem ...

180
180
Anderlecht slaat toe en shopt weer bij Ajax

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen heel druk bezig met het aantrekken van nieuwe mensen. ...

398
398

Meer sportnieuws