'Vranckx zet reuzenstap richting nationale ploeg'

door
'Vranckx zet reuzenstap richting nationale ploeg'

Naast de Rode Duivels kwamen ook de Belgische beloften deze week samen. De jonge Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Nederland in een vriendschappelijke wedstrijd me het oog op het Europees Kampioenschap. Op 26 september volgt er een duel tegen Frankrijk. 


Het grootste nieuws bij de Belgische beloften is de aanstelling van Aster Vranckx als nieuwe kapitein. De centrale middenvelder ruilde deze zomer het Duitse Wolfsburg in voor een avontuur bij het grote AC Milan, de landskampioen van Italië. De 19-jarige Belg komt er amper tot spelen, maar heeft helemaal geen spijt van zijn beslissing. "Of ik nu slaag bij Milan of niet: ik zal nooit spijt hebben dat ik er getekend heb", liet hij optekenen in Het Laatste Nieuws. 

Tot nog toe mocht Vranckx nog maar één keer opdraven bij de Rossoneri. Hij stond op 10 september twaalf minuten op het veld in de partij tegen UC Sampdoria. Tijdens de twee andere partijen in de Serie A moest hij zich tevreden stellen met een plaatsje op de bank. De aanvoerder van de Belgische beloften wil nu zijn waarde tonen bij de nationale ploeg en hoopt spoedig de overstap te maken naar het eerste team. 

"En ik wil zo snel mogelijk Rode Duivel worden, maar ik ga er geen timing opplakken. Mijn tijd komt nog", wist hij nog te vertellen. België staat momenteel tweede in Groep I van de kwalificaties van het EK op vijf punten van leider Duitsland. 

LEES OOK: Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Kan Vranckx snel bij de Rode Duivels belanden?

Meest recent

Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

29
29
Napoli wipt Milan: uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

26
26
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

64
64
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

254
254
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

406
406
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

177
177
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

212
212
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1113
1113
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

305
305
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

335
335
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

121
121
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

304
304
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

166
166
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

76
76
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

77
77
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

777
777
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

160
160
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

453
453
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

116
116
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

559
559
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

268
268
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

805
805
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

198
198
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

231
231
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

469
469

Meer sportnieuws