'Vranckx zet reuzenstap richting nationale ploeg'

door
'Vranckx zet reuzenstap richting nationale ploeg'

Naast de Rode Duivels kwamen ook de Belgische beloften deze week samen. De jonge Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Nederland in een vriendschappelijke wedstrijd me het oog op het Europees Kampioenschap. Op 26 september volgt er een duel tegen Frankrijk. 


Het grootste nieuws bij de Belgische beloften is de aanstelling van Aster Vranckx als nieuwe kapitein. De centrale middenvelder ruilde deze zomer het Duitse Wolfsburg in voor een avontuur bij het grote AC Milan, de landskampioen van Italië. De 19-jarige Belg komt er amper tot spelen, maar heeft helemaal geen spijt van zijn beslissing. "Of ik nu slaag bij Milan of niet: ik zal nooit spijt hebben dat ik er getekend heb", liet hij optekenen in Het Laatste Nieuws. 

Tot nog toe mocht Vranckx nog maar één keer opdraven bij de Rossoneri. Hij stond op 10 september twaalf minuten op het veld in de partij tegen UC Sampdoria. Tijdens de twee andere partijen in de Serie A moest hij zich tevreden stellen met een plaatsje op de bank. De aanvoerder van de Belgische beloften wil nu zijn waarde tonen bij de nationale ploeg en hoopt spoedig de overstap te maken naar het eerste team. 

"En ik wil zo snel mogelijk Rode Duivel worden, maar ik ga er geen timing opplakken. Mijn tijd komt nog", wist hij nog te vertellen. België staat momenteel tweede in Groep I van de kwalificaties van het EK op vijf punten van leider Duitsland. 

LEES OOK: Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Kan Vranckx snel bij de Rode Duivels belanden?

Meest recent

'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

22
22
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

69
69
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

151
151
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

122
122
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

259
259
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

250
250
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

66
66
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

74
74
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

102
102
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

40
40
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

245
245
'Genk blijft in spanning over vertrek sterkhouder'

KRC Genk heeft na de winterstop nog heel wat werk om in de top zes te raken, want de Limburgers ...

120
120
Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Het belooft bij Club Brugge nog een spannende wintermercato te gaan worden. Ze willen dit seizoen ...

468
468
'Anderlecht steekt transfer voorlopig in koelkast'

Het blijft voorlopig wachten tot er wat beweegt op transfervlak bij Anderlecht. Paars-Wit zit in de ...

257
257
Lokeren baalt na vertrek, Lommel stalt miljoenenaankoop

Sporting Lokeren zit met ontevreden spelers. Radja Nainggolan wil naar Patro Eisden, maar de club ...

113
113
RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken er in 2025 heel wat smaakmakers. De kern is anno 2026 zeker niet beter ...

508
508
Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Bij Zulte Waregem gaat het al een tijdje over Jelle Vossen. De ex-Rode Duivel komt dit seizoen ...

697
697
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

103
103
'Club Brugge verrast en mikt op oude JPL-bekende'

Club Brugge wil zich deze mercato stevig versterken. De Bruggelingen gaan voor een flankaanvaller en ...

465
465
De Bruyne geschokt: Napoli zet alles op scherp

Hij kwam naar Napels om nog één keer écht te voetballen. Om te winnen, te ...

431
431
'OH Leuven wint jackpot: Premier League-miljoenen lonken'

Bij OH Leuven draaien ze alweer een bijzonder grijs seizoen. De club gaat spelers moeten verkopen om ...

91
91
Union SG aan de bak: Hubert 'bidt' voor deze toptransfer

Union SG kreeg al terecht veel lof voor zijn transfers, maar het afgelopen jaar sloegen ze ook de ...

86
86
Messi geeft heel verrassend toekomstplan prijs

Lionel Messi is nog steeds voortreffelijk bezig bij Inter Miami. De Argentijn is niet zinnens om ...

56
56

Meer sportnieuws