Buitenlandse pers unaniem over Duivel: "Losgeslagen beest!"

890
Buitenlandse pers unaniem over Duivel:

De Rode Duivels hebben donderdagavond Wales geklopt met 2-1 en tankten zo wat extra vertrouwen voor de slotmatch van de Nations League in Nederland op zondag, maar ook voor het WK. Dat gaat binnen twee maanden al van start in Qatar en dus werd de prestatie van ons land met het oog op dat toernooi ook in het buitenland met argusogen gevolgd.


In Nederland was de aandacht opvallend summier, ondanks dat onze noorderburen zondag nog de Duivels trekken. Zij focusten vooral op de wedstrijdfeiten, met vooral aandacht voor de opmerkelijke rode kaart van Roberto Martinez en het debuut van Zeno Debast. Elders werd er echter vooral gefocust op één speler. Kevin De Bruyne was de absolute uitblinker met een goal en een assist en heerste vooral in de eerste helft.

"De Bruyne deed alles", titelde L'Equipe. De Franse krant was vooral onder de indruk van zijn schot tegen de paal. "Het leek wel alsof de tijd stilstond toen De Bruyne van tempo wisselde en met chirurgische precisie binnen sneed in de zestien van Wayne Hennessey, die gered werd door zijn paal." Ook Marca zag De Bruyne een geweldige match spelen. "België danste op zijn ritme", stelden zij vast. "De Bruyne was als een losgeslagen beest op de grasmat van de Heizel. Hij was zo superieur dat hij kon doen wat hij wou."

KEIZERLIJK
Ook in Engeland zagen ze dat King Kev heerste. "Nog steeds verveeld, Kev?", kopt de Daily Mail, verwijzend naar eerdere uitspraken van De Bruyne dat hij het stilaan saai vindt om telkens maar tegen Wales te spelen. "Het lijkt onvermijdelijk dat hij in Qatar één van de sterren zal zijn. Wales gaf hem in de eerste helft te veel ruimte, maar De Bruyne was keizerlijk."

LEES OOK: Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Zal De Bruyne schitteren op het WK?

Meest recent

Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

8
8
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

14
14
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

34
34
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

15
15
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

101
101
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

98
98
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

45
45
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

136
136
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

174
174
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

75
75
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

187
187
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

94
94
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

171
171
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

191
191
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

395
395
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

267
267
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

231
231
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1005
1005
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

408
408
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

170
170
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

206
206

Meer sportnieuws