Blessuregolf bij Oranje: "Hij speelt niet tegen België"

142
Blessuregolf bij Oranje:

De Rode Duivels kunnen zich nog steeds plaatsen voor de Final Four van de Nations League, maar dan zullen ze zondag wel stevig moeten uithalen in Nederland. Oranje liet donderdagavond immers geen steek vallen en won met 0-2 in Polen, waardoor de Belgen straks met minstens drie doelpunten verschil zullen moeten winnen in Amsterdam om zich nog te kwalificeren.


Een makkelijke opdracht wordt dat zeker niet, maar er kan wel één voordeel zijn voor de Duivels. Bij Nederland lijken ze immers af te moeten rekenen met een heuse blessuregolf. In Polen zag Louis van Gaal maar liefst vier spelers met blessures naar de kant gaan. Teun Koopmeiners moest al in de openingsminuut naar de kant, terwijl later ook Frenkie de Jong, Memphis Depay en Steven Berghuis uitvielen.

Van Gaal verwacht in ieder geval dat zeker die laatste twee niet fit zullen raken. "Dat is jammer en voorspelt niet veel goeds. Ik denk dat Memphis zondag tegen België niet zal spelen", verklaarde hij aan NOS. "Berghuis denk ik eigenlijk ook niet, het is een rugblessure. Dat duurt meestal langer dan een paar dagen. Door die blessure leed hij ook te veel balverlies."

WIE WEL?
Achter Berghuis staat wel nog een vraagteken, want de speler gaf zelf aan dat hij wel fit denkt te raken voor zondag. Dat is ook het geval voor De Jong. Voor Koopmeiners lijkt het vooral nog afwachten wat de eerste diagnose zal zijn na zijn zware botsing, al verklaarde Van Gaal dat hij vooral geen risico wou nemen met de middenvelder van Atalanta.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Kunnen de Rode Duivels stunten in Nederland?

Meest recent

Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

6
6
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

57
57
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

9
9
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

35
35
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

107
107
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

385
385
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

55
55
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

93
93
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

155
155
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

104
104
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

58
58
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

87
87
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

110
110
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

190
190
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

410
410
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

229
229
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

38
38
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

166
166
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

183
183
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

423
423
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

106
106
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

466
466
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

201
201

Meer sportnieuws