Blessuregolf bij Oranje: "Hij speelt niet tegen België"

door
Blessuregolf bij Oranje:

De Rode Duivels kunnen zich nog steeds plaatsen voor de Final Four van de Nations League, maar dan zullen ze zondag wel stevig moeten uithalen in Nederland. Oranje liet donderdagavond immers geen steek vallen en won met 0-2 in Polen, waardoor de Belgen straks met minstens drie doelpunten verschil zullen moeten winnen in Amsterdam om zich nog te kwalificeren.


Een makkelijke opdracht wordt dat zeker niet, maar er kan wel één voordeel zijn voor de Duivels. Bij Nederland lijken ze immers af te moeten rekenen met een heuse blessuregolf. In Polen zag Louis van Gaal maar liefst vier spelers met blessures naar de kant gaan. Teun Koopmeiners moest al in de openingsminuut naar de kant, terwijl later ook Frenkie de Jong, Memphis Depay en Steven Berghuis uitvielen.

Van Gaal verwacht in ieder geval dat zeker die laatste twee niet fit zullen raken. "Dat is jammer en voorspelt niet veel goeds. Ik denk dat Memphis zondag tegen België niet zal spelen", verklaarde hij aan NOS. "Berghuis denk ik eigenlijk ook niet, het is een rugblessure. Dat duurt meestal langer dan een paar dagen. Door die blessure leed hij ook te veel balverlies."

WIE WEL?
Achter Berghuis staat wel nog een vraagteken, want de speler gaf zelf aan dat hij wel fit denkt te raken voor zondag. Dat is ook het geval voor De Jong. Voor Koopmeiners lijkt het vooral nog afwachten wat de eerste diagnose zal zijn na zijn zware botsing, al verklaarde Van Gaal dat hij vooral geen risico wou nemen met de middenvelder van Atalanta.

Kunnen de Rode Duivels stunten in Nederland?

Meest recent

Anderlecht moet beslissen: twee talenten terug weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

15
15
Italiaanse krant doet gesprek Conte/Lukaku uit de doeken

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

38
38
'Neemt KRC Genk afscheid? Drie spelers ontevreden'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

65
65
Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

53
53
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

130
130
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

31
31
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

176
176
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

303
303
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

391
391
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

104
104
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

170
170
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

314
314
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

273
273
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

278
278
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

207
207
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

380
380
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

84
84
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

116
116
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

120
120
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

65
65
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

121
121
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

99
99
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

308
308
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

108
108

Meer sportnieuws