Blessuregolf bij Oranje: "Hij speelt niet tegen België"

door
Blessuregolf bij Oranje:

De Rode Duivels kunnen zich nog steeds plaatsen voor de Final Four van de Nations League, maar dan zullen ze zondag wel stevig moeten uithalen in Nederland. Oranje liet donderdagavond immers geen steek vallen en won met 0-2 in Polen, waardoor de Belgen straks met minstens drie doelpunten verschil zullen moeten winnen in Amsterdam om zich nog te kwalificeren.


Een makkelijke opdracht wordt dat zeker niet, maar er kan wel één voordeel zijn voor de Duivels. Bij Nederland lijken ze immers af te moeten rekenen met een heuse blessuregolf. In Polen zag Louis van Gaal maar liefst vier spelers met blessures naar de kant gaan. Teun Koopmeiners moest al in de openingsminuut naar de kant, terwijl later ook Frenkie de Jong, Memphis Depay en Steven Berghuis uitvielen.

Van Gaal verwacht in ieder geval dat zeker die laatste twee niet fit zullen raken. "Dat is jammer en voorspelt niet veel goeds. Ik denk dat Memphis zondag tegen België niet zal spelen", verklaarde hij aan NOS. "Berghuis denk ik eigenlijk ook niet, het is een rugblessure. Dat duurt meestal langer dan een paar dagen. Door die blessure leed hij ook te veel balverlies."

WIE WEL?
Achter Berghuis staat wel nog een vraagteken, want de speler gaf zelf aan dat hij wel fit denkt te raken voor zondag. Dat is ook het geval voor De Jong. Voor Koopmeiners lijkt het vooral nog afwachten wat de eerste diagnose zal zijn na zijn zware botsing, al verklaarde Van Gaal dat hij vooral geen risico wou nemen met de middenvelder van Atalanta.

LEES OOK: Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Kunnen de Rode Duivels stunten in Nederland?

Meest recent

Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

4
4
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

48
48
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

36
36
'Saudische megaplannen: twee Duivels op straffe lijst'

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

26
26
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

13
13
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

47
47
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

107
107
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

263
263
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

163
163
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

203
203
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

309
309
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

48
48
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

437
437
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

308
308
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

616
616
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

438
438
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

339
339
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

72
72
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

128
128
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

777
777
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

606
606
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

292
292
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

353
353
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

893
893
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

416
416

Meer sportnieuws