Hazard openhartig over situatie bij Real Madrid en WK-kansen

door
Hazard openhartig over situatie bij Real Madrid en WK-kansen

De Rode Duivels hebben donderdagavond geen steek laten vallen in de Nations League. Ze rekenden in hun laatste thuiswedstrijd voor het EK af met Wales, dat na een sterke eerste en mindere tweede helft met 2-1 weggestuurd werd. Daarbij kon ook Eden Hazard nog eens zeldzame speelminuten meepikken als aanvoerder.


De aanvaller mocht aan de wedstrijd beginnen en bleef uiteindelijk 65 minuten staan, waarna hij vervangen werd door Dries Mertens. Echt onderscheiden kon hij zich daarbij niet, maar hij viel ook niet uit de toon. Na de wedstrijd was Hazard vooral blij dat hij nog eens op het veld had kunnen staan, want dat is bij Real Madrid dezer dagen amper het geval.

"Het is een delicate situatie bij Real Madrid. Ik heb zin om meer te spelen, maar ik kan niet meer doen. Ik heb altijd gezegd dat de oude Eden Hazard terugkomt als hij speelt. Ik moet gewoon terug in het ritme komen", is Hazard bij RTL eerlijk over zijn situatie. Desondanks denkt hij wel nog een meerwaarde te kunnen zijn bij de Duivels. "Ik weet wat ik kan als ik speel. Ik wil nu in vorm geraken voor het WK. We gaan zien wat de coach beslist, maar ik wil vooral spelen. Ik ben het meest gelukkig wanneer ik speel. Wanneer ik speel, geef ik alles en speel ik goed."

STERK
Hazard kan alvast rekenen op de steun van zijn ploegmaats. Zo had bijvoorbeeld Thibaut Courtois grote lof na de match. "Hij mist misschien nog wat ritme, maar hij heeft getoond dat hij nog steeds een grote speler is", verklaarde de doelman aan RTBF. "Ik ben zeker dat hij sterk zal zijn op het WK. Als hij fit blijft zoals hij nu is, zal hij zijn matchen spelen en belangrijk zijn voor België."

LEES OOK: 'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

Zal Hazard op het WK in vorm zijn?

Meest recent

'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

7
7
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

8
8
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

19
19
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

49
49
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

36
36
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

77
77
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

95
95
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

231
231
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

241
241
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

367
367
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

312
312
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

261
261
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

307
307
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

84
84
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

197
197
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

288
288
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

67
67
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

126
126
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

187
187
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

194
194
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

280
280
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

127
127
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

79
79

Meer sportnieuws