'Schreuder aasde op straffe transfer bij Club Brugge'

door
'Schreuder aasde op straffe transfer bij Club Brugge'

Club Brugge liep net voor de interlandbreak tegen een pijnlijke nederlaag aan tegen Standard. De hele ploeg kende een offday en de recente transfers van de Bruggelingen gaven niet huis. Niet zo lang geleden greep Club naast twee Nederlandse internationals.


Zo vertelde Tyrell Malacia (23) aan Voetbal International al dat hij in de zomer van 2021 naar Club Brugge wilde. De landskampioen legde 7 miljoen euro op tafel. Feyenoord, de toenmalige club van Malacia, plooide echter niet en wilde 5 miljoen meer. Malacia bleef bij Feyenoord, speelde een geweldig seizoen en verkaste daarna naar Manchester United. De Red Devils betaalden uiteindelijk 15 miljoen euro voor de verdediger.

Ook Kenneth Taylor (20) stond op de radar van Club Brugge. Ex-Clubcoach Alfred Schreuder wilde de middenvelder van Ajax er graag bij in West-Vlaanderen. "Het klopt dat ik destijds in hem een versterking voor Club Brugge zag", aldus Schreuder bij VI. "Kenneth kon naar meerdere clubs maar hij wilde maar bij één club spelen en dat was Ajax. Dat siert hem ook. Hij is een jeugdproduct en wil absoluut hier slagen. Daar is hij goed mee bezig."

BASISPION

Taylor komt uit de eigen jeugdopleiding van Ajax. Eind 2020 sloot hij aan bij de eerste ploeg van de Amsterdammers. Dit seizoen is Taylor een zo goed als onbetwiste basisspeler in het elftal van Schreuder. Hij mocht al altijd starten, behalve in één wedstrijd. In 10 optredens was Taylor goed voor 3 goals en 2 assists. Hij heeft nog een contract tot midden 2027 in de Nederlandse hoofdstad en moet volgens Transfermarkt 12 miljoen euro kosten.

LEES OOK: Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Had hij goed gepast bij Club?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

32
32
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

7
7
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

42
42
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

21
21
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

22
22
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

96
96
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

56
56
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

205
205
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

54
54
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

55
55
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

17
17
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

80
80
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

63
63
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

99
99
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

430
430
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

32
32
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

76
76
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

234
234
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

35
35
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

64
64
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

286
286
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

120
120
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

56
56
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

258
258
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

157
157

Meer sportnieuws