'Schreuder aasde op straffe transfer bij Club Brugge'

218 stemmen
'Schreuder aasde op straffe transfer bij Club Brugge'

Club Brugge liep net voor de interlandbreak tegen een pijnlijke nederlaag aan tegen Standard. De hele ploeg kende een offday en de recente transfers van de Bruggelingen gaven niet huis. Niet zo lang geleden greep Club naast twee Nederlandse internationals.


Zo vertelde Tyrell Malacia (23) aan Voetbal International al dat hij in de zomer van 2021 naar Club Brugge wilde. De landskampioen legde 7 miljoen euro op tafel. Feyenoord, de toenmalige club van Malacia, plooide echter niet en wilde 5 miljoen meer. Malacia bleef bij Feyenoord, speelde een geweldig seizoen en verkaste daarna naar Manchester United. De Red Devils betaalden uiteindelijk 15 miljoen euro voor de verdediger.

Ook Kenneth Taylor (20) stond op de radar van Club Brugge. Ex-Clubcoach Alfred Schreuder wilde de middenvelder van Ajax er graag bij in West-Vlaanderen. "Het klopt dat ik destijds in hem een versterking voor Club Brugge zag", aldus Schreuder bij VI. "Kenneth kon naar meerdere clubs maar hij wilde maar bij één club spelen en dat was Ajax. Dat siert hem ook. Hij is een jeugdproduct en wil absoluut hier slagen. Daar is hij goed mee bezig."

BASISPION

Taylor komt uit de eigen jeugdopleiding van Ajax. Eind 2020 sloot hij aan bij de eerste ploeg van de Amsterdammers. Dit seizoen is Taylor een zo goed als onbetwiste basisspeler in het elftal van Schreuder. Hij mocht al altijd starten, behalve in één wedstrijd. In 10 optredens was Taylor goed voor 3 goals en 2 assists. Hij heeft nog een contract tot midden 2027 in de Nederlandse hoofdstad en moet volgens Transfermarkt 12 miljoen euro kosten.

LEES OOK: Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Had hij goed gepast bij Club?

Meest recent

‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

139
139
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

41
41
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

151
151
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

121
121
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

27
27
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

198
198
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

42
42
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

59
59
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

345
345
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

53
53
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

370
370
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

492
492
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

72
72
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

240
240
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1297
1297
'Real Madrid helemaal los: bod van ruim 100 miljoen'

Real Madrid haalde inmiddels al een vijftal versterkingen in huis, maar is nog lang niet klaar op de ...

131
131
Standard wint burenduel, jonkie scoort voor Antwerp

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De ...

215
215
Versterking Thorup: nog víér aanwinsten nodig bij Genk

Met recordaankoop Rafiu Durosinmi heeft KRC Genk zijn nieuwe speerpunt beet. Eerder haalden de ...

666
666
Harde keuzes Van Bommel: nieuwe kapitein bij Duivels?

Mark van Bommel gaat pas vanaf 15 augustus officieel aan de slag als Belgisch bondscoach. Maar de ...

1108
1108
'Principe-akkoord bereikt: Salah ploegmaat Rode Duivel'

Mohamed Salah is momenteel als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Maar er zou wel ...

106
106
Vanhaezebrouck geen bondscoach: ultieme revanche Mannaert?

De Rode Duivels hebben hun sportieve lot in handen gelegd van Mark van Bommel. Voor de vierde keer ...

767
767
'Anderlecht ziet transferdeal in koelkast belanden'

RSC Anderlecht wil zich in de resterende weken van de transferperiode nog verder versterken. ...

513
513
'Opvolger Rodri: City reserveert 90 mil voor WK-sensatie'

Aan de top van de Europese voetbalpiramide lijkt nog heel wat transfervuurwerk op komst. Zo drukt ...

133
133
Van Bommel kiest België: vertrouweling doet boekje open

Slechts enkele dagen na het vertrek van Rudi Garcia, heeft België een nieuwe bondscoach beet. ...

495
495
TRANSFERUURTJE: 'Doorbraak Onyedika, miljoenenklepper CDK'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

398
398

Meer sportnieuws