'Guardiola heeft opmerkelijk plannetje met De Bruyne'

149 stemmen
'Guardiola heeft opmerkelijk plannetje met De Bruyne'

Manchester City overrompelde de voorbije jaren al zowat alles en iedereen in de Premier League en dit seizoen oogt de offensieve kracht van de Engelse kampioen nog een stuk angstaanjagender. Het gebrek aan een echte nummer negen werd deze zomer opgelost met de komst van Erling Haaland, die met veertien goals in zijn eerste tien matchen een monsterlijke start nam.


Haaland was bovendien niet de enige extra troef die Guardiola ter beschikking kreeg, want ook Julian Alvarez streek in de zomer nog neer in het Etihad Stadium. De 22-jarige Argentijn kwam over van River Plate en heeft zich ook al in de kijker weten te spelen in zijn eerste maanden. Voorlopig is Alvarez nog vooral invaller, maar desondanks was hij ook al goed voor drie goals in acht matchen.

The Athletic weet dat Guardiola broedt op een tactisch plannetje waarbij Haaland en Alvarez in de toekomst samen in de spits kunnen gaan spelen. Dat probeerde de Spanjaard al een paar keer uit, met name tegen Nottingham Forest en in de slotfase van de wedstrijden tegen Dortmund en Wolverhampton. Die ingreep zou ook een invloed hebben op Kevin De Bruyne.

UITWIJKEN
Als Haaland en Alvarez samen in de spits zouden spelen, zou dat betekenen dat de Rode Duivel - of Bernardo Silva - naar de rechterflank zou moeten uitwijken. Het zou dus kunnen dat we De Bruyne in de toekomst in een iets andere rol gaan zien, al wijkt hij sowieso graag uit naar de rechterkant. Vanuit die positie kan hij immers makkelijk zijn kenmerkende en levensgevaarlijke voorzetten versturen.

LEES OOK: 'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
60

Zou dat een goed plan zijn van Guardiola?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

16
16
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

26
26
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

18
18
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

26
26
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

27
27
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

84
84
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

93
93
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

368
368
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

71
71
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

139
139
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

287
287
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

853
853
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

480
480
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

878
878
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

153
153
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

424
424
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

803
803
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

554
554
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

575
575
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

155
155

Meer sportnieuws