'Guardiola heeft opmerkelijk plannetje met De Bruyne'

door
'Guardiola heeft opmerkelijk plannetje met De Bruyne'

Manchester City overrompelde de voorbije jaren al zowat alles en iedereen in de Premier League en dit seizoen oogt de offensieve kracht van de Engelse kampioen nog een stuk angstaanjagender. Het gebrek aan een echte nummer negen werd deze zomer opgelost met de komst van Erling Haaland, die met veertien goals in zijn eerste tien matchen een monsterlijke start nam.


Haaland was bovendien niet de enige extra troef die Guardiola ter beschikking kreeg, want ook Julian Alvarez streek in de zomer nog neer in het Etihad Stadium. De 22-jarige Argentijn kwam over van River Plate en heeft zich ook al in de kijker weten te spelen in zijn eerste maanden. Voorlopig is Alvarez nog vooral invaller, maar desondanks was hij ook al goed voor drie goals in acht matchen.

The Athletic weet dat Guardiola broedt op een tactisch plannetje waarbij Haaland en Alvarez in de toekomst samen in de spits kunnen gaan spelen. Dat probeerde de Spanjaard al een paar keer uit, met name tegen Nottingham Forest en in de slotfase van de wedstrijden tegen Dortmund en Wolverhampton. Die ingreep zou ook een invloed hebben op Kevin De Bruyne.

UITWIJKEN
Als Haaland en Alvarez samen in de spits zouden spelen, zou dat betekenen dat de Rode Duivel - of Bernardo Silva - naar de rechterflank zou moeten uitwijken. Het zou dus kunnen dat we De Bruyne in de toekomst in een iets andere rol gaan zien, al wijkt hij sowieso graag uit naar de rechterkant. Vanuit die positie kan hij immers makkelijk zijn kenmerkende en levensgevaarlijke voorzetten versturen.

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

🚀

Zou dat een goed plan zijn van Guardiola?

Meest recent

'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

42
42
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

7
7
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

32
32
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

24
24
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

77
77
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

52
52
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

48
48
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

19
19
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

25
25
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

132
132
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

138
138
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

72
72
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

156
156
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

126
126
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

127
127
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

247
247
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

311
311
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

128
128
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

426
426
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

307
307
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

47
47
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

158
158
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

263
263
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

464
464

Meer sportnieuws