Nusa legt ambitie bij Club Brugge op tafel

door
Nusa legt ambitie bij Club Brugge op tafel

Club Brugge investeerde in de zomer weer stevig in zijn spelerskern, waardoor Carl Hoefkens heel wat opties ter beschikking heeft. Bovendien klopt er ook nog heel wat jong talent op de deur. Zo veroverde Abakar Sylla (19) een basisplaats en kregen ook Lynnt Audoor (18) en Antonio Nusa (17) als invaller al de nodige minuten. Die laatste speelde zich ook al in de kijker.


De jonge Noorse aanvaller kroonde zich vorige week nog tot op één na jongste doelpuntenmaker ooit in de Champions League door bij zijn invalbeurt tegen FC Porto de 0-4 op het bord te zetten. Er lijkt Nusa dan ook een grote toekomst te wachten, want ondanks zijn piepjonge leeftijd kwam hij al negen keer in actie en was hij daarin goed voor twee goals en een assist.

In gesprek met Nettavisen geeft Nusa aan dat hij als volgende stap op een basisplaats mikt. "Natuurlijk wil ik spelen", vertelt hij. "Ik ben nu een jaar bij Club en ik merk dat ik vooruitgang heb gemaakt. Het belangrijkste is om een betere voetballer te worden. Een basisplaats, dat komt later wel. Ik maak me geen zorgen dat ik momenteel niet veel speel, want ik weet dat die basisplaats zal komen als ik goed werk lever."

TOPTRANSFER
Club Brugge betaalde in de zomer van 2021 3 miljoen euro om Nusa weg te halen bij Stabaek. Dat is een enorm bedrag voor een 16-jarige bij een Belgische club, maar het geeft alleen maar aan hoe hard ze in het Jan Breydelstadion geloven in het talent, dat ook meteen bij de A-kern mocht aansluiten. Het heeft er alle schijn van dat Club in de toekomst Nusa voor een veelvoud van het aankoopbedrag zal kunnen doorverkopen.

LEES OOK: ‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Zal Nusa snel titularis worden?

Meest recent

Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

1
1
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

31
31
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

20
20
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

139
139
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

13
13
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

10
10
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

64
64
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

149
149
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

157
157
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

65
65
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

562
562
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

118
118
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

370
370
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

85
85
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

414
414
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

415
415
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

132
132
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

470
470
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

304
304
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

503
503
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

585
585
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

447
447
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

195
195
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

268
268
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

387
387

Meer sportnieuws