Nusa legt ambitie bij Club Brugge op tafel

door
Nusa legt ambitie bij Club Brugge op tafel

Club Brugge investeerde in de zomer weer stevig in zijn spelerskern, waardoor Carl Hoefkens heel wat opties ter beschikking heeft. Bovendien klopt er ook nog heel wat jong talent op de deur. Zo veroverde Abakar Sylla (19) een basisplaats en kregen ook Lynnt Audoor (18) en Antonio Nusa (17) als invaller al de nodige minuten. Die laatste speelde zich ook al in de kijker.


De jonge Noorse aanvaller kroonde zich vorige week nog tot op één na jongste doelpuntenmaker ooit in de Champions League door bij zijn invalbeurt tegen FC Porto de 0-4 op het bord te zetten. Er lijkt Nusa dan ook een grote toekomst te wachten, want ondanks zijn piepjonge leeftijd kwam hij al negen keer in actie en was hij daarin goed voor twee goals en een assist.

In gesprek met Nettavisen geeft Nusa aan dat hij als volgende stap op een basisplaats mikt. "Natuurlijk wil ik spelen", vertelt hij. "Ik ben nu een jaar bij Club en ik merk dat ik vooruitgang heb gemaakt. Het belangrijkste is om een betere voetballer te worden. Een basisplaats, dat komt later wel. Ik maak me geen zorgen dat ik momenteel niet veel speel, want ik weet dat die basisplaats zal komen als ik goed werk lever."

TOPTRANSFER
Club Brugge betaalde in de zomer van 2021 3 miljoen euro om Nusa weg te halen bij Stabaek. Dat is een enorm bedrag voor een 16-jarige bij een Belgische club, maar het geeft alleen maar aan hoe hard ze in het Jan Breydelstadion geloven in het talent, dat ook meteen bij de A-kern mocht aansluiten. Het heeft er alle schijn van dat Club in de toekomst Nusa voor een veelvoud van het aankoopbedrag zal kunnen doorverkopen.

LEES OOK: “Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Zal Nusa snel titularis worden?

Meest recent

'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

12
12
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

33
33
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

59
59
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

148
148
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

417
417
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

637
637
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

116
116
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

37
37
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

110
110
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

133
133
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

152
152
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

105
105
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

86
86
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

222
222
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

269
269
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

112
112
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

166
166
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

386
386
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

326
326
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

119
119
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

180
180
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

356
356
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

161
161
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

129
129
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

167
167

Meer sportnieuws