Rode Duivels moeten hopen op gunst van Polen

door
Rode Duivels moeten hopen op gunst van Polen

De Rode Duivels spelen straks om 20u45 hun voorlaatste wedstrijd in de groepsfase van de Nations League tegen Wales. Daarbij lijkt de focus echter vooral al op het WK binnen twee maanden te liggen, over kwalificatie voor de Final Four wordt eigenlijk amper gesproken. Daar is ook een goede reden voor, want het zal heel moeilijk worden om die nog te behalen.


De Rode Duivels staan na vier wedstrijden immers tweede in hun groep, op drie punten van leider Nederland. Enkel de groepswinnaar mag naar de Final Four. De eerste plaats is momenteel echter zeer ver weg en dat heeft vooral te maken met de rampzalige openingsmatch in juni. Daarin kregen de Belgen een 1-4 om de oren van Oranje.

Het Nieuwsblad weet dat de Duivels eigenlijk al moeten hopen dat de Nederlanders donderdagavond punten laten liggen tegen Polen om nog van de Final Four te mogen dromen. Als de kloof bij het ingaan van Nederland-België nog steeds drie punten bedraagt, zullen de Belgen immers al met minstens drie doelpunten verschil moeten gaan winnen in de Johan Cruijff ArenA om nog groepswinnaar te worden.

AFWEZIGEN
De Rode Duivels zouden dat bovendien moeten zien te bewerkstelligen zonder hun topschutter, want Romelu Lukaku ontbreekt door een blessure. Ze kunnen wel hopen dat ook Nederland enkele sterkhouders zal moeten missen op zondag. Onder meer Virgil van Dijk, Frenkie de Jong en Steven Bergwijn riskeren die match immers door een schorsing te missen als ze tegen Polen een gele kaart pakken.

LEES OOK: 'Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging'

Zullen de Rode Duivels de Final Four nog halen?

Meest recent

Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

19
19
Toby Alderweireld kookt: "Moeilijk om te verwerken"

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

5
5
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

10
10
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

107
107
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

124
124
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

56
56
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

61
61
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

127
127
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

257
257
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

35
35
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

256
256
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

64
64
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

421
421
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

81
81
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

343
343
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

594
594
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

305
305
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

205
205
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

167
167
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

131
131
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

508
508
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

484
484
Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mika Godts mag zich deze week voor de eerste keer bij de Rode Duivels melden. Maar de flankaanvaller ...

109
109

Meer sportnieuws