Rode Duivels moeten hopen op gunst van Polen

door
Rode Duivels moeten hopen op gunst van Polen

De Rode Duivels spelen straks om 20u45 hun voorlaatste wedstrijd in de groepsfase van de Nations League tegen Wales. Daarbij lijkt de focus echter vooral al op het WK binnen twee maanden te liggen, over kwalificatie voor de Final Four wordt eigenlijk amper gesproken. Daar is ook een goede reden voor, want het zal heel moeilijk worden om die nog te behalen.


De Rode Duivels staan na vier wedstrijden immers tweede in hun groep, op drie punten van leider Nederland. Enkel de groepswinnaar mag naar de Final Four. De eerste plaats is momenteel echter zeer ver weg en dat heeft vooral te maken met de rampzalige openingsmatch in juni. Daarin kregen de Belgen een 1-4 om de oren van Oranje.

Het Nieuwsblad weet dat de Duivels eigenlijk al moeten hopen dat de Nederlanders donderdagavond punten laten liggen tegen Polen om nog van de Final Four te mogen dromen. Als de kloof bij het ingaan van Nederland-België nog steeds drie punten bedraagt, zullen de Belgen immers al met minstens drie doelpunten verschil moeten gaan winnen in de Johan Cruijff ArenA om nog groepswinnaar te worden.

AFWEZIGEN
De Rode Duivels zouden dat bovendien moeten zien te bewerkstelligen zonder hun topschutter, want Romelu Lukaku ontbreekt door een blessure. Ze kunnen wel hopen dat ook Nederland enkele sterkhouders zal moeten missen op zondag. Onder meer Virgil van Dijk, Frenkie de Jong en Steven Bergwijn riskeren die match immers door een schorsing te missen als ze tegen Polen een gele kaart pakken.

LEES OOK: Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Zullen de Rode Duivels de Final Four nog halen?

Meest recent

Courtois doet Instagram daveren met mysterieus bericht

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

5
5
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

40
40
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

5
5
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

21
21
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

92
92
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

29
29
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

20
20
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

60
60
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

127
127
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

24
24
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

76
76
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

103
103
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

80
80
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

143
143
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

406
406
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

110
110
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

401
401
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

314
314
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

537
537
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

257
257
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

761
761
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

604
604
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

255
255
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

27
27
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88

Meer sportnieuws