Rode Duivels moeten hopen op gunst van Polen

door
Rode Duivels moeten hopen op gunst van Polen

De Rode Duivels spelen straks om 20u45 hun voorlaatste wedstrijd in de groepsfase van de Nations League tegen Wales. Daarbij lijkt de focus echter vooral al op het WK binnen twee maanden te liggen, over kwalificatie voor de Final Four wordt eigenlijk amper gesproken. Daar is ook een goede reden voor, want het zal heel moeilijk worden om die nog te behalen.


De Rode Duivels staan na vier wedstrijden immers tweede in hun groep, op drie punten van leider Nederland. Enkel de groepswinnaar mag naar de Final Four. De eerste plaats is momenteel echter zeer ver weg en dat heeft vooral te maken met de rampzalige openingsmatch in juni. Daarin kregen de Belgen een 1-4 om de oren van Oranje.

Het Nieuwsblad weet dat de Duivels eigenlijk al moeten hopen dat de Nederlanders donderdagavond punten laten liggen tegen Polen om nog van de Final Four te mogen dromen. Als de kloof bij het ingaan van Nederland-België nog steeds drie punten bedraagt, zullen de Belgen immers al met minstens drie doelpunten verschil moeten gaan winnen in de Johan Cruijff ArenA om nog groepswinnaar te worden.

AFWEZIGEN
De Rode Duivels zouden dat bovendien moeten zien te bewerkstelligen zonder hun topschutter, want Romelu Lukaku ontbreekt door een blessure. Ze kunnen wel hopen dat ook Nederland enkele sterkhouders zal moeten missen op zondag. Onder meer Virgil van Dijk, Frenkie de Jong en Steven Bergwijn riskeren die match immers door een schorsing te missen als ze tegen Polen een gele kaart pakken.

LEES OOK: Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Zullen de Rode Duivels de Final Four nog halen?

Meest recent

Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

133
133
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

9
9
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

105
105
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

108
108
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

56
56
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

159
159
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

14
14
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

58
58
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

307
307
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

119
119
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

179
179
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

90
90
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

314
314
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

185
185
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

159
159
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

472
472
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

156
156
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

163
163
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

31
31
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

263
263
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

277
277
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

388
388
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

140
140
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189

Meer sportnieuws