TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Kane, AC Milan wil nog een Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Kane, AC Milan wil nog een Duivel'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Standard lijkt dit seizoen William Balikwisha eindelijk helemaal door te breken. De 23-jarige middenvelder heeft onder Ronny Deila een basisplaats afgedwongen en was vorig weekend tegen Club Brugge nog één van de uitblinkers. Standard zou het ijzer willen smeden terwijl het heet is en zou daarom de onderhandelingen met Balikwisha over een contractverlenging al opgestart hebben. Zijn huidige overeenkomst loopt na dit seizoen af.



Wie tegenwoordig ook in Luik rondloopt, is Paul-José Mpoku. De middenvelder onderhoudt momenteel zijn conditie bij SL16 FC, maar laat weten dat hij al getekend heeft bij een buitenlandse club. De naam van die club onthulde hij niet, maar vanaf december gaat hij aan de slag in een competitie waar hij nog niet actief was. Hij stond ook dicht bij een contract van korte duur bij een Belgische club, maar dat ging niet door.

BUITENLAND

AC Milan blijft zeer druk bezig op de transfermarkt, ondanks dat die pas in januari weer open gaat. Zo maken de Rossoneri nu al werk van de komst van Jakub Kiwior. Ze zouden al een akkoord bereikt hebben met Spezia ter waarde van 18 miljoen euro, terwijl ook de onderhandelingen met de 22-jarige Poolse international al vergevorderd zouden zijn. Opmerkelijk: in 2019 mocht Kiwior nog voor amper 10.000 euro vertrekken bij Anderlecht.



Daarnaast denkt de Italiaanse kampioen ook nog aan offensieve versterking, waarvoor ze nog maar eens bij een Rode Duivel uitgekomen zijn. Milan zou namelijk ook de situatie van Jérémy Doku van nabij volgen. Het zou goed kunnen dat de 20-jarige winger in de zomer van 2023 op de markt komt, want hij komt momenteel niet al te vaak aan spelen toe bij Stade Rennes en zal dan nog maar twee jaar contract hebben.

De voorbije jaren werd Harry Kane al een paar keer gelinkt aan een transfer, maar tot dusver bleef hij telkens bij Tottenham. Daar zou echter verandering in kunnen komen, want nu zou Chelsea alles op alles willen zetten om de 29-jarige spits binnen te halen. Ook Bayern München ligt op de loer, maar het zouden vooral de Blues zijn die alles op alles zouden willen zetten. Kane heeft nog twee jaar contract bij de Spurs en dus lijkt een transfer niet onmogelijk.



Bij FC Barcelona moeten ze na dit seizoen afscheid nemen van Sergio Busquets. De ervaren middenvelder zou niet van plan zijn om zijn aflopende contract te verlengen, want hij wil nog een laatste buitenlandse avontuur aangaan. Hij zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar de Verenigde Staten, waar Inter Miami al contact met hem opgenomen zou hebben.

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Kan Doku volgende zomer beter vertrekken bij Rennes?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

57
57
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

74
74
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

92
92
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

248
248
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

131
131
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

438
438
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

163
163
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

219
219
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

453
453
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

695
695
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

318
318
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

686
686
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

379
379
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

596
596
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

542
542
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

435
435
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

331
331
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws