TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Kane, AC Milan wil nog een Duivel'

162 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Kane, AC Milan wil nog een Duivel'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Standard lijkt dit seizoen William Balikwisha eindelijk helemaal door te breken. De 23-jarige middenvelder heeft onder Ronny Deila een basisplaats afgedwongen en was vorig weekend tegen Club Brugge nog één van de uitblinkers. Standard zou het ijzer willen smeden terwijl het heet is en zou daarom de onderhandelingen met Balikwisha over een contractverlenging al opgestart hebben. Zijn huidige overeenkomst loopt na dit seizoen af.



Wie tegenwoordig ook in Luik rondloopt, is Paul-José Mpoku. De middenvelder onderhoudt momenteel zijn conditie bij SL16 FC, maar laat weten dat hij al getekend heeft bij een buitenlandse club. De naam van die club onthulde hij niet, maar vanaf december gaat hij aan de slag in een competitie waar hij nog niet actief was. Hij stond ook dicht bij een contract van korte duur bij een Belgische club, maar dat ging niet door.

BUITENLAND

AC Milan blijft zeer druk bezig op de transfermarkt, ondanks dat die pas in januari weer open gaat. Zo maken de Rossoneri nu al werk van de komst van Jakub Kiwior. Ze zouden al een akkoord bereikt hebben met Spezia ter waarde van 18 miljoen euro, terwijl ook de onderhandelingen met de 22-jarige Poolse international al vergevorderd zouden zijn. Opmerkelijk: in 2019 mocht Kiwior nog voor amper 10.000 euro vertrekken bij Anderlecht.



Daarnaast denkt de Italiaanse kampioen ook nog aan offensieve versterking, waarvoor ze nog maar eens bij een Rode Duivel uitgekomen zijn. Milan zou namelijk ook de situatie van Jérémy Doku van nabij volgen. Het zou goed kunnen dat de 20-jarige winger in de zomer van 2023 op de markt komt, want hij komt momenteel niet al te vaak aan spelen toe bij Stade Rennes en zal dan nog maar twee jaar contract hebben.

De voorbije jaren werd Harry Kane al een paar keer gelinkt aan een transfer, maar tot dusver bleef hij telkens bij Tottenham. Daar zou echter verandering in kunnen komen, want nu zou Chelsea alles op alles willen zetten om de 29-jarige spits binnen te halen. Ook Bayern München ligt op de loer, maar het zouden vooral de Blues zijn die alles op alles zouden willen zetten. Kane heeft nog twee jaar contract bij de Spurs en dus lijkt een transfer niet onmogelijk.



Bij FC Barcelona moeten ze na dit seizoen afscheid nemen van Sergio Busquets. De ervaren middenvelder zou niet van plan zijn om zijn aflopende contract te verlengen, want hij wil nog een laatste buitenlandse avontuur aangaan. Hij zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar de Verenigde Staten, waar Inter Miami al contact met hem opgenomen zou hebben.

LEES OOK: 'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

Kan Doku volgende zomer beter vertrekken bij Rennes?

Meest recent

'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

64
64
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

41
41
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

138
138
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

293
293
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

320
320
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

33
33
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

475
475
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

330
330
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

48
48
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

50
50
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

450
450
Napoli draait volledig: De Bruyne krijgt pijnlijke klap

Napoli leek Kevin De Bruyne nog te willen behouden. Vier dagen later wordt zijn naam plots op de ...

412
412
Van Bommel de juiste keuze? Dit vindt Van der Elst

Met een kwartfinale deden de Rode Duivels op het WK wat er van hen verwacht werd. Desondanks ...

287
287
De Mil keihard: kwartet én aanwinst niet op Europese lijst

Voor twee Belgische clubs begint het nieuwe seizoen deze week al. Naast Anderlecht moet ook AA Gent ...

143
143
Romano meldt mogelijke twist in transferdossier Club

Club Brugge heeft deze zomer al toegeslagen met drie Zwitserse aanwinsten, maar de verwachte ...

361
361
Transfer Casemiro krijgt staartje: onderzoek geopend

Deze zomer gingen enkele grote namen op zoek naar een nieuwe club. Een dossier dat al maandenlang ...

40
40
Cercle pakt uit met verrassende transfer bij Kortrijk

Nu de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League dichterbij komt, schakelen alle teams ...

138
138
'Kogel door de kerk: Genk heeft recorddeal beet'

Het zijn zeer drukke dagen voor KRC Genk. De Limburgers zetten de voorbije weken enkele mogelijke ...

363
363
Belgische voetbalwereld in rouw: ex-Gouden Schoen overleden

De Belgische voetbalwereld krijgt zeer triest nieuws te verwerken. Een ex-Rode Duivel en gewezen ...

0
0
Transferdomper Anderlecht: "Meer dan 5 miljoen"

Anderlecht staat donderdag al voor zijn eerste opdracht op het Europese toneel. In de tweede ...

508
508
'Barça heeft bijzonder plan met Belgisch toptalent'

Slechts twee Belgen mochten tot dusver ooit het shirt van FC Barcelona dragen. Fernand Goyvaerts was ...

389
389
Is Anderlecht klaar voor Hammarby? Bornauw oordeelt

RSC Anderlecht moet donderdag flink aan de bak tegen Hammarby. De Brusselaars moeten deze voorronde ...

379
379
Hammarby-coach velt oordeel over Anderlecht

Henrik Rydström maakt zich met Hammarby op voor het treffen met RSC Anderlecht in de voorrondes ...

313
313
Zoon Van Bommel verklapt: "Komt wel rond met Duivels"

Mark van Bommel wordt de nieuwe bondscoach van België. De Nederlander tekent weldra zijn ...

110
110
'Anderlecht kent maximprijs die het aan De Cat kan verdienen'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Een goed bedrag, maar meer ook niet. De ...

249
249

Meer sportnieuws