TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Kane, AC Milan wil nog een Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Kane, AC Milan wil nog een Duivel'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Standard lijkt dit seizoen William Balikwisha eindelijk helemaal door te breken. De 23-jarige middenvelder heeft onder Ronny Deila een basisplaats afgedwongen en was vorig weekend tegen Club Brugge nog één van de uitblinkers. Standard zou het ijzer willen smeden terwijl het heet is en zou daarom de onderhandelingen met Balikwisha over een contractverlenging al opgestart hebben. Zijn huidige overeenkomst loopt na dit seizoen af.



Wie tegenwoordig ook in Luik rondloopt, is Paul-José Mpoku. De middenvelder onderhoudt momenteel zijn conditie bij SL16 FC, maar laat weten dat hij al getekend heeft bij een buitenlandse club. De naam van die club onthulde hij niet, maar vanaf december gaat hij aan de slag in een competitie waar hij nog niet actief was. Hij stond ook dicht bij een contract van korte duur bij een Belgische club, maar dat ging niet door.

BUITENLAND

AC Milan blijft zeer druk bezig op de transfermarkt, ondanks dat die pas in januari weer open gaat. Zo maken de Rossoneri nu al werk van de komst van Jakub Kiwior. Ze zouden al een akkoord bereikt hebben met Spezia ter waarde van 18 miljoen euro, terwijl ook de onderhandelingen met de 22-jarige Poolse international al vergevorderd zouden zijn. Opmerkelijk: in 2019 mocht Kiwior nog voor amper 10.000 euro vertrekken bij Anderlecht.



Daarnaast denkt de Italiaanse kampioen ook nog aan offensieve versterking, waarvoor ze nog maar eens bij een Rode Duivel uitgekomen zijn. Milan zou namelijk ook de situatie van Jérémy Doku van nabij volgen. Het zou goed kunnen dat de 20-jarige winger in de zomer van 2023 op de markt komt, want hij komt momenteel niet al te vaak aan spelen toe bij Stade Rennes en zal dan nog maar twee jaar contract hebben.

De voorbije jaren werd Harry Kane al een paar keer gelinkt aan een transfer, maar tot dusver bleef hij telkens bij Tottenham. Daar zou echter verandering in kunnen komen, want nu zou Chelsea alles op alles willen zetten om de 29-jarige spits binnen te halen. Ook Bayern München ligt op de loer, maar het zouden vooral de Blues zijn die alles op alles zouden willen zetten. Kane heeft nog twee jaar contract bij de Spurs en dus lijkt een transfer niet onmogelijk.



Bij FC Barcelona moeten ze na dit seizoen afscheid nemen van Sergio Busquets. De ervaren middenvelder zou niet van plan zijn om zijn aflopende contract te verlengen, want hij wil nog een laatste buitenlandse avontuur aangaan. Hij zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar de Verenigde Staten, waar Inter Miami al contact met hem opgenomen zou hebben.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

Kan Doku volgende zomer beter vertrekken bij Rennes?

Meest recent

Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

14
14
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

28
28
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

51
51
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

66
66
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

296
296
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

110
110
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

84
84
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

256
256
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

251
251
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

314
314
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

56
56
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

243
243
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

76
76
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

105
105
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

116
116
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

124
124
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

57
57
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

612
612
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

91
91
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

233
233
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

145
145
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

570
570
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

215
215
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

123
123
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

332
332

Meer sportnieuws